kurtka zimowa

zanecia1905

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Chełm
Jakie macie lub chcecie zakupic kurtki ziomwe?? długie plaszcze, krótkie z odkrytymi nerkami, a moze krótki plaszczyk za pupę??
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Mam zieloną kurtkę z futerkiem na kapturze,zapinaną na zamek + guziki.
Nie długa,nie krótka.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja mam na tą zimę ciemno zieloną kurtkę krótką ale nie bardzo krótką z kapturem z futerkiem na zamek i 3 guziki z Ravel :)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
mam zieloną militarną kurtke do kolan,której nie znosze,bo jest...militarna,a to już dawno nie w moim stylu :p Odwlekam jej założenie na naprawdę zimne dni,a póki to łażę w czarnej kutce jesiennej (ale ciepłejj!) i w moim ukochanym beżowym płaszczyku przed kolano :)
Chciałabym kupić sobie w tym roku jeszcze jakiś jeden taki płaszczyk,w kolorze czarnym lub szarym :]
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Ja poszukuję kurtki, jak na razie upatrzyłam sobie w LEE (ale to nie jest Lee, tylko jakaś inna :p) czarną, prawie za pupę, z paskiem w talii.
Ale chciałabym inną, tylko na moim za:cenzura:u nie ma takich, albo są bardzo cienkie, jak na jesień. A mianowicie, chodzi mi o taki dwurzędowy płaszczyk z tweedu, za pupę lub tak w pół pupy, z paskiem w talii.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
zakochałam się w takiej i takiej, o
a że nigdzie takiej nie znalazłam, to mam taki oliwkowo szary płaszczyk za pupę, z futerkiem przy kapturze. (podobny do kurtki, tyle że dłuższy, no i nie czarny.) ;)
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
mi się marzy taki czarny płaszczyk jak ma Rihanna w teledysku http://www.youtube.com/watch?v=FIUv3dOBbCk aczkolwiek nigdzie nie mogę znaleźć! Tak czy siak nie byłby na zimę,bo na jesień, ale cudeńko jak dla mnie :D
ja noszę jedną kurtkę już 3 rok :/
Zielona, taki żywy kolor ma, do pasa... Bez żadnych dodatków. Nic specjalnego...
muszę sobie kupić nową!! :D
 

err.

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
lbn.
a ja poluję na czarny płaszczyk taki do połowy uda najlepiej z paskiem w talii
ale kurcze nigdzie takiego, konkretnie jak chcę, nie mogę znaleźć <_< bu
 
Do góry