kurs na wózki widłowe

hayate

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam !!. Mieszkam w Łodzi i chcę teraz zacząć robić kurs na wózki widłowe. I mam dylemat gdzie go najlepiej zrobić ile zapłacę no i gdzie mogę (o ile mogę) nabyć płytę z materiałami na teorię lub coś w podobie ????????????????
 

rodri

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
91
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Miasto
3city
Poszukaj na internecie, jakieś "szkoły", która oferuje takie kursy. Ile zapłacisz? Nie da się tego dokładnie określić, zależy od miasta. Najlepiej znajdź taki kurs i zadzwoń, tam się wszystkiego dowiesz. Koszta to pewnie +/- 400-500 zł. Osobiście jednak odradziłbym Ci ten kurs. W tej chwili 3/4 chłopaków w wieku 20-25 lat posiada takie uprawnienia, także za dużo Ci to nie da :)
Poza tym niektórzy pracodawcy sami z siebie wysyłają na takie kursy (wtedy jest to za free).
Aha. Dowiedz się jeszcze w swoim UP (jeśli jesteś zarejestrowany), czy w najbliższym czasie przypadkiem nie będzie przeprowadzany taki kurs.
Pozdrawiam
 

Marog1

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gliwice
Ja taki kurs zrobiłem przez UP i był finansowany przez Unie Europejską, więc warto się przejśc do Urzędu pracy.
 

marsuc

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Śląsk
kursy organizowane przez UP to "pic na wodę", jest kasa to muszą mieć papierek że ją wydali. Ośrodek szkoleniowy kierowców ma "wujek" kierownika UP i wszystko robione jest tylko dla kasy.

To jest kolejny urząd który wysadziłbym w powietrze, darmozjady.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Poza tym niektórzy pracodawcy sami z siebie wysyłają na takie kursy (wtedy jest to za free).
Chyba żartujesz. Potrącają z pensji przy najbliższej wypłacie.
 

Sparkly

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
31
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś poszukuje sprawdzonego szkolenia na operatorów to dobrą ofertę w tym zakresie ma firma https://d-h.com.pl/. Sprzedają również nowe i używane wózki widłowe, części zamienne i oferują usługi serwisowe wózków. Od wielu lat działają w branży, mają ogromne doświadczenie i wiedzę. Warto zajrzeć - ceny są naprawdę konkurencyjne.
 
Do góry