Kupno Eleganckiego Laptopa do pracy

H

Haan

Guest
Mam tę Toshibkę. Rzeczywiście fajna i prezentuje się ładnie. Jedyny problem z nią to to, żę trzeba utrzymywać ją regularnie w czystości. Dla mnie to nie stanowi problemu, bo zawsze gdzieś pod ręką mam szmatkę z mikrowłókien i wystarczy, że przetrę laptopa raz na trzy dni. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że mężczyźni mogą nie zawracać sobie głowy tak banalnymi i przyziemnymi sprawami jak czyszczenie laptopa...;) A zabrudzona już tak efektownie nie wygląda:)
 

denka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to te obecnie sprzedawane laptopy to wszystkie są eleganckie :)może faktycznie kilka lat temu niektóre laptopy były dość masywne a przy tym nie wyglądały dość skromnie i elegancko,ale teraz wszystkie są przyjemne dla oka :) ja mam HP i dla mnie jest idealny, i z wyglądu i funkcjonalnie. Ale jeśli chcesz nosić laptopa do pracy to zwróć uwagę na to, żeby nie był za ciężki. Toshiby są ciężkie na przykład... - przynajmniej te modele z którymi się spotkałam. A "elegancki" jak dla mnie to po prostu czarny, czysty i zadbany ;)
pozdrawiam
 
A

ann han

Guest
Jeśli chcesz mieć dobry sprzęt najwyższej jakości, na którym będziesz mogła pracować polecam odwiedzenie strony wasserman.pl. Firma ta ma ogromny asortyment sprzętu, możesz u nich kupić nie tylko komputer do pracy, ale i też akcesoria komputerowe, ważne jest to, że mają niskie ceny a wysokiej jakości sprzęt. Polecam.
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Najlepiej wybrać toshibę, samsunga albo HP. Ja radziłabym zapytać jakiegoś znajmomego fachowca co myśli na temat Twojego wyboru,bo zawsze uczciwie doradzi i powie prawdę o sprzęcie. Możesz też zapytać o radę sprzedawców i koniecznie porównaj ceny w innych sklepach.
 
W

Wonka

Guest
Jeśli laptop ma być elegancki to wcale nie musi być to tylko i wyłącznie MacBook. Mnie się bardzo podobają laptopy HP i uważam je za równie eleganckie. Ostatnio w sklepie swiatlaptopow.pl kupiłam sobie pięknego, czerwonego laptopa mini :) Po pierwsze w fajnej cenie a po drugie ma 3 lata gwarancji! Więc jeśli autor wątku dalej szuka jakiegoś dobrego i eleganckiego laptopa to polecam HP :)
 

rosik

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
37
W życiu nie myśl o HP!!! Pracowałem w serwisie laptopów i wiem co mówię. Wpisz w google i poczytaj opinie ludzi na temat laptopów tej marki. 50% naprawianych laptopów które do nas trafiały były właśnie HP. MacBooki są dobre tylko mają jeden podstawowy problem. W Polsce używa się i wręcz poniekąd standardem jest oprogramowanie biurowe M$ co więcej większość specjalistycznych programów nie ma odpowiedników na inne systemy niż Windows'owe. Z tego powodu odradzałbym Apple to jak walka z wiatrakami według mnie. Jak chcesz dobry i ładny to znaczy, że chcesz kupić dwa? Jeśli dobry w względnie niskiej cenie to polecałbym coś z Asusa czy Acera. Ten drugi produkuje z każdą generacją coraz lepsze laptopy. O Toshibie prócz dobrych głośników (harman/kardon) i błyszczenia (co niektórym się podoba) nic nie wnoszą. Jeśli chcesz naprawdę dobry laptop nie licząc się z ceną to tylko Lenovo które wchłonęło IBM a w szczególności modele z serii T.
 
G

Gabina

Guest
Najlepszy będzie taki z mała matrycą i obrotowym ekranem. Jakiś czas temu widziałam taki w sieci i to w kolorze złotym. Oczywiście były też inne kolory, ale ten złoty mnie po prostu zauroczył. Jak przypomnę sobie jego nazwę, to wrzucę zdjęcie, albo link.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
No, elegancki laptop... to ja bym mógł Ci polecić coś od HP, ponieważ ich modele często są z "połyskiem". Dobry będzie też Gigabyte, bo one są bardzo "bajeranckie". Ładnie wyglądają też białe komputery Belinea, ale raczej wezmą Cię za osobę, która po prostu nie ma kasy - bo to tani sprzęt. Mam nadzieję, że pomogłem :)
 
Do góry