Kupię mieszkanie Warszawa

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Mieszkanie już kupione, mogę się pochwalić:))))) http://www.gant.pl/nowe-mieszkania-warszawa-wola-sokolowska/4400
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Niezbyt to wszystko skomplikowane, ponieważ wszystko tłumaczą na miejscu, do tego ja wszelkie umowy konsultowałam z prawnikiem i nie miał żadnych zastrzeżęń, dlatego bez obaw podpisałam. Poza tym ludzie z Ganta nie robili, żednych problemów, raczej byli pomocni:) Czekam teraz na klucze i mam nadzieję, że na wiosnę będę mogła się wprowadzić, jak się urządzę:)
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
to fajnie, że to w miarę łatwo i szybko poszło, że ludzie Ganta tłumaczą/pomagają przecież nie każdy wie jak to się robi bo nie co dzień kupuje się mieszkanie, dzięki za wskazówki
 

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Czy ktoś z wyżej kupujących mial styczność z biurem nieruchomosci Verso? Moja mama planuje sprzedać mieszkanie i zostało jej polecno własnie to biuro. Zastanawiam się, czy dla starszej osoby (w wieku 64) lat będzie to dobry wybór? Będę wdzięczny za każdą uslyszaną opinię.
Pozdrawiam
 

rysik392

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dokładnie, dlatego tak też zrobiłam i kupuję mieszkanie na Sokołowksiej:)


Hejka

Lokalizacja fajna, ja też chciałbym kupic mieszkanie myśałem o rynku wtórnym i mieszkaniu na grochowskiej ale znajmi plecali rynek pierwotny, bo coś tam ze podatku dochodowego sie nie płaci ?? Nie wiem orientowałem sie jeśli chodzi o rynek pierwonty.. i fajna lokalizacja to os.Bursztynowa?? Plecacie czy też nie ?? Co sądzicie o tym developrze ??
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
rysik - właśnie zerknąłem na to osiedle, wygląda fajnie. Co do dewelopera to wiem, że jest dosyć długo już na rynku i że ma duży popyt na swoje mieszkania. Ja bym się decydował na rynek pierwotny
 

Ami788

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam nowe mieszkania na Woli, ktore oferuje Home Invest :) 1.5 roku temu kupiłam z mężem mieszkanie na Woli Prestige i musze przyznac, ze nie spodziewalam sie tego, ze wszystko przebiegnie bezproblemowo i w wyznaczonym terminie (wiadomo jak jest...). Standard jest naprawde na najwyzszym poziomie, a cena byla bardzo przystepna. Wykonczenia staranne, wszystko bez zarzutu. Z zewnatrz osiedle takze wyglada pieknie: ogrodzone i duzo zieleni.. Polecam wszystkim znajomym, bo jestesmy bardzo zadowoleni :D
 
M

maalamy

Guest
znajonma kupiła mieszkanie od jw construction na Białołęce, niedługo idziemy na parapetówkę, mieszkania jeszcze nie widziałam ale wiem, że ma spory metraż, mówiła, że sami młodzi ludzie tam mieszkają i że dojazdy nie najgorsze
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Jaka inwestycja? Siostra szuka czegoś w tej dzielnicy. Znasz coś wartego polecenia w rozsadnej cenie oczywiście?
 
M

maalamy

Guest
przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, nie wiem czy interesuje Cię jeszcze ta informacja ale kupiła na osiedlu Lewandów Park, ale to były chyba jedne zostatnich mieszkań z tego co wiem
 
Do góry