który wybrać?

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
P.S Fiat to nie tylko Fiat tylko w jego skład wchodzą takie firmy jak
Alfa Romeo - produkowane od 1907 roku w Turynie
Ferrari - produkowane od 1929 roku w Modenie

taa,podobno pandę i f430 zaprojektowali ci sami ludzie :D

btw. widać że fiat i alfa współpracują-alfy sypią się podobnie jak fiaty

Stereotyp o fiacie wział się kolego za czasów starej "dobrej" komuny gdy w Polsce produkowano Malucha i tzw Dużego Fiata bo Fiat im dał licencje

Coś w tym jest,ale nie uważasz że fiat jest synonimem dziadostwa tylko z własnej winy?trzeba wiedziec komu dawać licencje...

Aha i byłbym zapomniał zastanów sie dlaczego daka duuuuuuuupna firma jak VW nie bierze udziału w wyścigach F1 a taki jak to wszyscy mowią Fiat Grat bierze udział?? nie zastanawialeś sie nad tym?? może VW jest za biedne zeby startować w tak prestiżowych wyścigach??

VW sprzedaje prawie tyle aut co toyota więc podejrzewam ze na brak funduszy nie narzeka
a powiedz mi czemu GM nie bierze w nich udziału?jeszcze większa firma?

Rozejrzyj sie dokladnie po ulicach i zobacz czego jezdzi więcej VW 5 czy nowego Fiata Bravo. Bo akurat z tego co widze to wiecej jezdzi Bravo niz VW??

oczywiście że golfów jest duzo więcej,ale to nieistotne odpowiedz mi na pytanko:czego na ulicach jest więcej 20 letnich VW czy 20 fiatów?I czemu tak jest?Poprostu jeżdżący fiat któremu stuknąło 200K km to ewenement...

Ja mialem doczynienia z japońska Micrą i powiem tyle... nigdy nissana

możesz sobie mówić co chcesz,ale ciekaw jestem czy gdybyś miał zamiar zakupić używany samochód wybralbys fiata...
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
tak napewno kupilbym fiata. Bo właśnie sam sie rozgladam za godnym uwagi Puntem po FL a nie za VW czy Oplem
 

charger_str9

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Honda. Bo japoński. A jeśli spytacie co z tego że japoński, to nie chce mi się tłumaczyć...
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
A jeśli spytacie co z tego że japoński, to nie chce mi się tłumaczyć...

tak na odczepnego to wiesz co można.

Równie dobrze mogę powiedzieć chiński bo chiński, a dlaczego to wam nie powiem bo mi się niechce.

Więc jak ci się nie chce to nie pisz w ogóle i się nie udzielaj bo dziwne że to ci się chce.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Hondy są juz wyjechane na maxa bo przyuważmy kto jezdzi Hondami młodziki 18-20 lat a wiadomo jak sie jezdzi.
 
Do góry