które piwo najczęściej pijecie?

Status
Zamknięty.

revlis88

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
cóż, wg mnie to jest lista napojów piwopodobnych :) ja osobiście wole piwa z małych browarów, warzone w sposób tradycyjny i przede wszystkim nie produkowane na masową skalę. one zupełnie inaczej smakują. i po prostu są lepsze :)
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Perla export u mnie na pierwszym miejscu:D
Niedawno na chmialakach w Krasnymstawie sprobowalem Lubuskiego zielonego i od tego momentu najbardziej mi smakuje. Na 3 miejscu plasuje się Piwo żywe:D
Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 2.3.4)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Redd's, Desperados, Somersby
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Tyskie i Tatra, jednakże na liście tej drugiej nie dostrzegam.
 

Arcael

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
89
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
Z mainstreamowych to Tyskie, Lech, Dębowe Mocne i Warka. Natomiast jeśli chodzi o piwa regionalne kilka marek z browaru Kormoran jak np. Irish, Świeże, Rześkie, Warmiak. Natomiast ostatnio zakochałem się w czeskim, ciemnym lagrze Svijany ~Svijanska knezna~. Svijańśka księżniczka jest przecudownym piwem :D
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
PiłEM piwa z bąbelkami - typu pilzner , radeberger, żywiec (dawniej były inne babelki)
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Wszelakie redsy gingersy desperadosy i inne smakowe udziwnienia robią z piwa gazowany napój alkoholowy, który przywołuje u mnie odruch wymiotny. Jedyne z udziwnień jakie tolerują moje kubki smakowe i żołądek to dębowe mocne. Mogę się też podpisać pod wcześniejszymi wypowiedziami o piwach regionalnych i czeskich, do których niestety nie mam dostępu
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Najczęściej - w drugi dzień Wielkanocy - to które stoi w lodówce. (domownicy żłopią)
 
Status
Zamknięty.
Do góry