Które najlepsze buty?

simpson

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Ja ostatnio poważnie rozważam zakup adidasów zaprojektowanych przez Pharrella Williamsa. Kolory są dosyć szalone, a w mojej szafie zazwyczaj stonowane kolory. Dlatego zastanawiam się nad najbardziej neutralnym kolorem dla faceta. Pomożecie? Wiecie gdzie można je kupić? W sklepie stacjonarnym? Sizeerze?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
To zależy do czego chcesz nosić. Do jeansów na pewno będą pasować granatowe, czy ciemnoniebieskie.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
simpson napisał:
Ja ostatnio poważnie rozważam zakup adidasów zaprojektowanych przez Pharrella Williamsa. Kolory są dosyć szalone, a w mojej szafie zazwyczaj stonowane kolory. Dlatego zastanawiam się nad najbardziej neutralnym kolorem dla faceta. Pomożecie? Wiecie gdzie można je kupić? W sklepie stacjonarnym? Sizeerze?
Wiem, że w sklepie stacjonarnym ale również online na ich stronie. Co do koloru, to tak jak napisał robson12 coś w granacie, ogólnie niebieskim. Albo już jakieś czarne :D bo i takie faceci lubia.
 
S

szyszana

Guest
Od lat kupuję tylko w sieci - czasami szukam na mieście, a zamawiam z netu. Przyczyna oczywista - bywa, że różnica w cenie butów na mieście i na Merg to nawet kwoty trzycyfrowa, a na wydawanie takich pieniędzy w głupi sposób po prostu mnie nie stać.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
KarolowaOla napisał:
Ja ostatnio poważnie rozważam zakup adidasów zaprojektowanych przez Pharrella Williamsa. Kolory są dosyć szalone, a w mojej szafie zazwyczaj stonowane kolory. Dlatego zastanawiam się nad najbardziej neutralnym kolorem dla faceta. Pomożecie? Wiecie gdzie można je kupić? W sklepie stacjonarnym? Sizeerze?
Wiem, że w sklepie stacjonarnym ale również online na ich stronie. Co do koloru, to tak jak napisał robson12 coś w granacie, ogólnie niebieskim. Albo już jakieś czarne :D bo i takie faceci lubia.
Czarne Adidasy też oczywiście są dobre, ale jak dla mnie to zbyt poważny kolor. Choć faktycznie wolę ciemniejsze barwy, chyba jak większość facetów.
 

simpson

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
43
robson12 napisał:
Ja ostatnio poważnie rozważam zakup adidasów zaprojektowanych przez Pharrella Williamsa. Kolory są dosyć szalone, a w mojej szafie zazwyczaj stonowane kolory. Dlatego zastanawiam się nad najbardziej neutralnym kolorem dla faceta. Pomożecie? Wiecie gdzie można je kupić? W sklepie stacjonarnym? Sizeerze?
Wiem, że w sklepie stacjonarnym ale również online na ich stronie. Co do koloru, to tak jak napisał robson12 coś w granacie, ogólnie niebieskim. Albo już jakieś czarne :D bo i takie faceci lubia.
Czarne Adidasy też oczywiście są dobre, ale jak dla mnie to zbyt poważny kolor. Choć faktycznie wolę ciemniejsze barwy, chyba jak większość facetów.



Ok, chyba wezmę te granatowe superstary. Chciałbym je nosić głównie do pracy, bo nie mamy jakiejś wyjątkowej etykiety jeśli chodzi o ubiór. Kupię online, ale przymierzę w sklepie stacjonarnym sizeera, żeby potem nie okazało się, że wybrałem złą rozmiarówkę
 
K

KamilKA01

Guest
New Balance sa bardzo dobre, sportowe do biegania i nie tylko, ale najlepiej są dostowane dla biegaczy, ja mam damskie New Balance 1080, a teraz zamierzam kupić też Vazee Rush, zalezy mi zawsze na jak największej amortyzacji, bo mam dość delikatne stopy, nie wiem dlaczego, ale wszystko zawsze bardzo mocno czuję na stopach
 

Grzesiek90

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Co myślicie o takich fluxach? Wygodne są?

dip24.pl/pl/p/Buty-sportowe-Adidas-ZX-Flux-M19840/2556
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
pol_il_Skorzane-meskie-czarne-polbuty-47350.jpg

Merg.pl - u nich od dawna kupuję, raczej zdecydowanie wolę net, większy wybór, więcej okazji. A kupowanie na mieście to zdecydowanie nie mój typ. Zbyt wiele czasu to trwa.
 
Do góry