S

szyszana

Guest
Zaczynajcie od dobrania odpowiedniego kierunku pod siebie, pod Wasze zainteresowania i ulubione zajęcia. W taki sposób cele zrealizujecie. Nie twierdzę, że od razu będzie idealnie, bo nauki będzie mnóstwo. Tak jak trafiłam na kosmetykę, ale i tak zdecydowanie najwięcej zrobiłam podczas szkoleń zawodowych.
 
S

szyszana

Guest
Patrzcie na to co chcecie robić w przyszłości, a nie na modne licea. Tutaj nie chodzi o papiery, a o waszą przyszłość.
Co wam bo super modnym, drogim liceum? Kierujcie w zawód jaki was interesuje.
 

uncle_vernon

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2015
Posty
5
Punkty reakcji
1
szyszana napisał:
Patrzcie na to co chcecie robić w przyszłości, a nie na modne licea. Tutaj nie chodzi o papiery, a o waszą przyszłość.
Co wam bo super modnym, drogim liceum? Kierujcie w zawód jaki was interesuje.

Akurat nie wydaje mi się,że każdy, kto chce pójść do jak najlepszego liceum patrzy na to, czy jest,, modne" i,, drogie".
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
szyszana napisał:
Patrzcie na to co chcecie robić w przyszłości, a nie na modne licea. Tutaj nie chodzi o papiery, a o waszą przyszłość.
Co wam bo super modnym, drogim liceum? Kierujcie w zawód jaki was interesuje.
Widać że nie masz zielonego pojęcia o wyborze liceum :D

Pozdrawiam
Dumny i zadowolony Sobieszczak ^_^
 

vuem

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Cześć.
Pora odświeżyć watek. Jestem tegorocznym gimnazjalistą i wybrałem szkołę :) Chcę się dostać do II liceum do klasy matematyczno językowej 1d lub 1i.Najchętniej do d, pod patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego. Pochodzę spoza Krakowa, w Krakowie będę mieszkać z siostrą ktora tutaj studiuje, chyba, że nie wytrzymam i przeniose się do internatu :) Chcę studiować w przyszłosci informatykę. Tyle o mnie. Aha, będę miec ok.169 punktów. Interesuję się ogólnie wojskiem. Napiszcie cos o sobie.
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
vuem napisał:
Cześć.
Pora odświeżyć watek. Jestem tegorocznym gimnazjalistą i wybrałem szkołę :) Chcę się dostać do II liceum do klasy matematyczno językowej 1d lub 1i.Najchętniej do d, pod patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego. Pochodzę spoza Krakowa, w Krakowie będę mieszkać z siostrą ktora tutaj studiuje, chyba, że nie wytrzymam i przeniose się do internatu :) Chcę studiować w przyszłosci informatykę. Tyle o mnie. Aha, będę miec ok.169 punktów. Interesuję się ogólnie wojskiem. Napiszcie cos o sobie.
Na pewno z taką ilością punktów się dostaniesz, to to co mogę powiedzieć. Plus polecam dzień otwarty, mimo wszystko.

Aa, i jeśli klasa ekonomiczna ma funkcjonować tak jak w tym roku, to dobrze Ci radzę, nie wybieraj jej
 

uncle_vernon

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2015
Posty
5
Punkty reakcji
1
vuem napisał:
Cześć.
Pora odświeżyć watek. Jestem tegorocznym gimnazjalistą i wybrałem szkołę :) Chcę się dostać do II liceum do klasy matematyczno językowej 1d lub 1i.Najchętniej do d, pod patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego. Pochodzę spoza Krakowa, w Krakowie będę mieszkać z siostrą ktora tutaj studiuje, chyba, że nie wytrzymam i przeniose się do internatu :) Chcę studiować w przyszłosci informatykę. Tyle o mnie. Aha, będę miec ok.169 punktów. Interesuję się ogólnie wojskiem. Napiszcie cos o sobie.
Możliwe, że trafimy do jednej klasy
 

iSunOfTheBeach

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wie ktoś jak jest z 6 aktualnie? Warto? Były zmiany dyrektora... To samo 8.
Z przedmiotów punktowanych będę miał dwie 5 i dwie 4. Aby uzyskać ten magiczny próg 150 punktów, musiał bym napisać egzamin na 90%.. Eh, co począć.
 

uncle_vernon

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2015
Posty
5
Punkty reakcji
1
iSunOfTheBeach napisał:
Wie ktoś jak jest z 6 aktualnie? Warto? Były zmiany dyrektora... To samo 8.
Z przedmiotów punktowanych będę miał dwie 5 i dwie 4. Aby uzyskać ten magiczny próg 150 punktów, musiał bym napisać egzamin na 90%.. Eh, co począć.
Znam kilka osób, które chodzą do VI i są zadowolone, o VIII słyszałam różne opinie, ale to tak jak wszędzie-zależy na kogo trafisz.
I wydaje mi się, że do 8-mki był większy próg, chociaż po obniżeniu punktacji za oceny ciężko powiedzieć ;/
 

zuzizazu

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się nad liceum Pijarow w Krakowie, jacy sa nauczyciele, uczniowie?
Chcialabym isc na biol-chem ale oceny moje z biologii i chemii to 4 czy dalabym sobie rade? Wiem ze to jest liceum na wysokim poziomie, w dodatku katolickie. Co myślicie?

Co myślicie o LO Pijarów profil biol-chem? Nie jestem z Krakowa mieszkam około 80-100km i musialabym wtedy mieszkac sama czy w ogole dałabym sobie tam rade z 4 z biologii chemii i matmy? :(
 

c3rb3r

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zna ktoś może progi punktowe z VIII i VII lo do klas mat-fiz? Będę miał ok. 155 pkt. i zastanawiam się co wybrać.
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
c3rb3r napisał:
Zna ktoś może progi punktowe z VIII i VII lo do klas mat-fiz? Będę miał ok. 155 pkt. i zastanawiam się co wybrać.
Do VIII możesz mieć problem się dostać, aczkolwiek jest to według mnie lepsza szkoła. Ale to moja subiektywna opinia :wink:
 
Do góry