quitter

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2013
Posty
55
Punkty reakcji
3
Dinitte napisał:
Czy w 8 LO jest bardzo trudno i trzeba notorycznie zarywać noce ;) ? Jaki jest poziom nauczania matematyki?
Zależy. Ja np. nie ściągam więc muszę się sporo uczyć. Z drugiej strony jestem raczej przeciętna, bo moja koleżanka z ławki szybciej się uczy i nie musi poświęcać tyle czasu książkom. Są też osoby z lepszych gimnazjów... ale no wiesz jak to jest ;) No i oczywiście zależy też czy uczysz się z lekcji na lekcje czy próbujesz nadrobić miesiąc nauki w jeden wieczór tak jak ja xD (geniusz!).

Co do matematyki to zależy... Moja pierwsza nauczycielka była koszmarna. To my uczyliśmy ją co jak rozwiązać. Masakra. Z kolei teraz mamy świetnego nauczyciela ( Pan G. <3 ). Kiepsko idzie mu ogarnięcie klasy, ale jest nowym nauczycielem, chyba nawet zaraz po studiach. Można mu to wybaczyć. ;) Ale jest jeszcze dyrektor ( ciśnie strasznie, ludzie stresują się podobno dwie godziny przed matematyką i otrząsają się kolejne dwie po niej, ale warto, bo ta klasa zawsze jest dobra z majcy ), Pan W. (spoko gościu, ale nie wiem do końca jak uczy, podobno nieźle). Rozmawiałam z chłopakiem z 2 klasy z mat-fizu ( biol-chemy lecą na chłopaków z mat-fizów xDD ) mają z taką babeczką... hmmm... nazwiska nie pamiętam, ale też świetna. Reszty nie znam ;)
Dziękuje. Jestem geo-wos-mat. 10 chłopaków w klasie, więc nie nagorzej.
 

trolololoxd

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
kolesek napisał:
akurat ja mam informatykę rozszerzoną, zajęcia na aghu
poziom jest iście studencki, u mnie są tacy co wszystko ogarniają z tego, reszta kombinuje i oficjalnie wszyscy wszystko wiedzą :p
ale nie narzekam, jest bardzo fajnie i można poznać środowisko akademickie :D
atmosfera, jak wszędzie zależy od klasy, na szkolną nie narzekam
ładne dziewczyny są wszędzie :D wydaje mi się, że jest sporo, ale chyba się nie znam
Z panią Ch. nie ma większych problemów z majcą, jest miła, niezbyt wymagająca :)
Czy wszyscy mogą uczestniczyć w zajęciach na aghu?
Z tego co wiem, to obecnie po pół roku zdaje się jakiś egzamin (?), aby móc dalej chodzić. Przez pierwszy semestr jest jakiś fakultet.
 

kwasnejablko

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
44
Punkty reakcji
1
Lelusss16 napisał:
Jest ktoś z I LO? najlepiej klasa D?
ja jestem ale E :D


Lelusss16 napisał:
Będzie ktoś chodził do I do klasyka?
ja jestem w E, ale się zastanawiam czy nie przenieść się do klasyka ile miałaś pkt?
Zapraszam ;P
154,2 dostałam sie w drugiej rekrutacji ponieważ w pierwszej brakło mi 2 punktów xd



oo to gratulacje, że sie dostałaś ;d zobaczę jeszcze w ciągu roku czy sobie poradzę w E ale pewnie i tak bedziemy się widzieć na korytarzach czy coś



A wiesz może coś o wyjazdach integracyjnych?



wiem, że jest wyjazd pod koniec sierpnia z chóru,bo wsumie na niego jadę :D ale o wyjazdach integracyjnnych nic nie słyszałam :d ale mogłyby byc :D
 

Lelusss16

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
kwasnejablko napisał:
Jest ktoś z I LO? najlepiej klasa D?
ja jestem ale E :D


Lelusss16 napisał:
Będzie ktoś chodził do I do klasyka?
ja jestem w E, ale się zastanawiam czy nie przenieść się do klasyka ile miałaś pkt?
Zapraszam ;P
154,2 dostałam sie w drugiej rekrutacji ponieważ w pierwszej brakło mi 2 punktów xd



oo to gratulacje, że sie dostałaś ;d zobaczę jeszcze w ciągu roku czy sobie poradzę w E ale pewnie i tak bedziemy się widzieć na korytarzach czy coś



A wiesz może coś o wyjazdach integracyjnych?



wiem, że jest wyjazd pod koniec sierpnia z chóru,bo wsumie na niego jadę :D ale o wyjazdach integracyjnnych nic nie słyszałam :D ale mogłyby byc :D



Naprawdę! o_O Moja mama chciała mnie wysłać na ten obóz ale się wykręciłam xd bałam sie ze nie będę nikogo znać i w ogóle xd
 

kwasnejablko

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
44
Punkty reakcji
1
Lelusss16 napisał:
Jest ktoś z I LO? najlepiej klasa D?
ja jestem ale E :D


Lelusss16 napisał:
Będzie ktoś chodził do I do klasyka?
ja jestem w E, ale się zastanawiam czy nie przenieść się do klasyka ile miałaś pkt?
Zapraszam ;P
154,2 dostałam sie w drugiej rekrutacji ponieważ w pierwszej brakło mi 2 punktów xd



oo to gratulacje, że sie dostałaś ;d zobaczę jeszcze w ciągu roku czy sobie poradzę w E ale pewnie i tak bedziemy się widzieć na korytarzach czy coś



A wiesz może coś o wyjazdach integracyjnych?



wiem, że jest wyjazd pod koniec sierpnia z chóru,bo wsumie na niego jadę ale o wyjazdach integracyjnnych nic nie słyszałam ale mogłyby byc



Naprawdę! o_O Moja mama chciała mnie wysłać na ten obóz ale się wykręciłam xd bałam sie ze nie będę nikogo znać i w ogóle xd



kurdee to jak coś to jeszcze jutro od 11 do 13 jest ten facet od chóru na auli :D to jak chciałabyś jechać to ci mogę do niego napisać numer czy coś bo chyba trzeba iśc przed tym do niego :D ja dzisiaj właśnie byłam xd
 

Lelusss16

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
kwasnejablko napisał:
Jest ktoś z I LO? najlepiej klasa D?
ja jestem ale E :D


Lelusss16 napisał:
Będzie ktoś chodził do I do klasyka?
ja jestem w E, ale się zastanawiam czy nie przenieść się do klasyka ile miałaś pkt?
Zapraszam ;P
154,2 dostałam sie w drugiej rekrutacji ponieważ w pierwszej brakło mi 2 punktów xd



oo to gratulacje, że sie dostałaś ;d zobaczę jeszcze w ciągu roku czy sobie poradzę w E ale pewnie i tak bedziemy się widzieć na korytarzach czy coś



A wiesz może coś o wyjazdach integracyjnych?



wiem, że jest wyjazd pod koniec sierpnia z chóru,bo wsumie na niego jadę ale o wyjazdach integracyjnnych nic nie słyszałam ale mogłyby byc



Naprawdę! o_O Moja mama chciała mnie wysłać na ten obóz ale się wykręciłam xd bałam sie ze nie będę nikogo znać i w ogóle xd



kurdee to jak coś to jeszcze jutro od 11 do 13 jest ten facet od chóru na auli :D to jak chciałabyś jechać to ci mogę do niego napisać numer czy coś bo chyba trzeba iśc przed tym do niego :D ja dzisiaj właśnie byłam xd



Dzisiaj sie zapisywałas? a nie wiesz czy są jeszcze miejsca? a ty tam jedziesz z jakimiś znajomymi czy tak sama?
 

kwasnejablko

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
44
Punkty reakcji
1
zapisywałam sie dzisiaj i miejsca pewnie są, bo ten facet coś mówił, że liczba cały czas rośnie, więc chyba nie ma żadnych ograniczeń :D no i jadę sama :D
 
Do góry