Lelusss16

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
beatrycze1 napisał:
Mam takie pytanie: te dwa zdjęcia, które trzeba zanieść do szkoły po przyjęciu, to mają być zdjęcia legitymacyjne, tak? Powinny oba być takie same, czy dwa różne?
raczej takie same ;p
 

Wieliczanin

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
n342 napisał:
z kim widzę się na bio-geo w IV? :>
albo mat-geo w iv? :D
Jak do mat-geo to ze mną :D
Mam jeszcze pytanie. Do 2 Lipca zanosimy tylko kopie świadectw i wyników z egzaminu czy także kartę informacyjną i zdjęcia?



oo hej:D fajnie:D



no fajnie, chyba że mnie nie przyjmą :p



a ile masz punktów? :D



156 ;D
A wyniki będą tylko w danym liceum czy będzie można je sprawdzić gdzieś na internecie?
 

n342

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wieliczanin napisał:
z kim widzę się na bio-geo w IV? :>
albo mat-geo w iv? :D
Jak do mat-geo to ze mną :D
Mam jeszcze pytanie. Do 2 Lipca zanosimy tylko kopie świadectw i wyników z egzaminu czy także kartę informacyjną i zdjęcia?



oo hej:D fajnie:D



no fajnie, chyba że mnie nie przyjmą :p



a ile masz punktów? :D



156 ;D
A wyniki będą tylko w danym liceum czy będzie można je sprawdzić gdzieś na internecie?



chyba i na omikronie,i na stronie liceum:D
 

basia-2013

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
52
Punkty reakcji
0
zagubiona0012 napisał:
Hej, wyniki będą na E-omikron ?
Czy na stronie danego liceum ?
Do Ciebie przyjdzie mail z omikrona, gdzie Cię przydzielił system lub informacja, ze nigdzie kandydat się nie dostał, jesli ktoś źle ustawił szkoły, o ile pamietam mail przyszedł w nocy wcześniej.
Sam omikron się zawiesi z obciążenia. Zeby sprawdzić punkty w liceach trzeba będzie jezdzić i sprawdzać na wywieszonych listach. Potem na omikronie pojawi się ilosc wolnych miejsc do II rekrutacji
 

Shaitan

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wie ktoś czy wyniki rekrutacji będą równo o 12, czy wcześniej ? :p Stres? ;d
 

liveincolor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
89
Punkty reakcji
0
Shaitan napisał:
Wie ktoś czy wyniki rekrutacji będą równo o 12, czy wcześniej ? :p Stres? ;d
tego nie wie nikt. Mają obowiązek DO 12 podać, ale czy będzie wcześnie to tylko ich dobra wola. Stres jest - jak dostane sie do Krk i do Myślenic (inne systemy, mam jakby 2 skzoly 1 wyboru) to nie wiem gdzie iść ;/
 

beatrycze1

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
Zauważyliście, że na omikron nie da się w tym momencie zalogować?
Wiecie może, czy to tylko na dzisiaj? Chyba muszą to znowu jutro otworzyć, bo nie da się nawet zalogować i ściągnąć podania, które rzekomo mamy jutro zanieść do szkoły...
 

quitter

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2013
Posty
55
Punkty reakcji
3
liveincolor napisał:
Wie ktoś czy wyniki rekrutacji będą równo o 12, czy wcześniej ? :p Stres? ;d
tego nie wie nikt. Mają obowiązek DO 12 podać, ale czy będzie wcześnie to tylko ich dobra wola. Stres jest - jak dostane sie do Krk i do Myślenic (inne systemy, mam jakby 2 skzoly 1 wyboru) to nie wiem gdzie iść ;/
ja też ;) chyba wolałabym się nie dostać do krk ;) nie miałabym problemu z wyborem :)
 

n342

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
beatrycze1 napisał:
Zauważyliście, że na omikron nie da się w tym momencie zalogować?
Wiecie może, czy to tylko na dzisiaj? Chyba muszą to znowu jutro otworzyć, bo nie da się nawet zalogować i ściągnąć podania, które rzekomo mamy jutro zanieść do szkoły...
Karta informacyjna, wql nie ma tego na omikronie.. a trzeba to dostarczyć ze świadectwem
 

Nelliel

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
0
Taak, ja też się strasznie stresuję, niech dadzą szybko te listy..
 

n342

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
quitter napisał:
Wie ktoś czy wyniki rekrutacji będą równo o 12, czy wcześniej ? :p Stres? ;d
tego nie wie nikt. Mają obowiązek DO 12 podać, ale czy będzie wcześnie to tylko ich dobra wola. Stres jest - jak dostane sie do Krk i do Myślenic (inne systemy, mam jakby 2 skzoly 1 wyboru) to nie wiem gdzie iść ;/
ja też ;) chyba wolałabym się nie dostać do krk ;) nie miałabym problemu z wyborem :)Tytus , kościuszko ?
 

quitter

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2013
Posty
55
Punkty reakcji
3
n342 napisał:
Wie ktoś czy wyniki rekrutacji będą równo o 12, czy wcześniej ? :p Stres? ;d
tego nie wie nikt. Mają obowiązek DO 12 podać, ale czy będzie wcześnie to tylko ich dobra wola. Stres jest - jak dostane sie do Krk i do Myślenic (inne systemy, mam jakby 2 skzoly 1 wyboru) to nie wiem gdzie iść ;/
ja też ;) chyba wolałabym się nie dostać do krk ;) nie miałabym problemu z wyborem :)
Tytus , kościuszko ?



kościuszko
 

werawlaz

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
basia-2013 napisał:
Hej, wyniki będą na E-omikron ?
Czy na stronie danego liceum ?
Do Ciebie przyjdzie mail z omikrona, gdzie Cię przydzielił system lub informacja, ze nigdzie kandydat się nie dostał, jesli ktoś źle ustawił szkoły, o ile pamietam mail przyszedł w nocy wcześniej.
Sam omikron się zawiesi z obciążenia. Zeby sprawdzić punkty w liceach trzeba będzie jezdzić i sprawdzać na wywieszonych listach. Potem na omikronie pojawi się ilosc wolnych miejsc do II rekrutacji
Przez ciebie będę chyba czatowała całą noc na poczcie :D
 
Do góry