liveincolor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
89
Punkty reakcji
0
do IV potrzeba jakieś kopii skróconej aktu urodzenia? Gdzie to dostać? :D Sami to kserujemy, czy w szkole to zrobią?
 

Nelliel

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
0
cytując z e-omikrona: "Kandydaci, którzy złożyli podanie w szkole ponadgimnazjalnej, dostarczają kopię świadectwa i wyniki egzaminu gimnazjalnego do szkoły pierwszego wyboru."

To jest dla wszystkich, czy tylko dla osób, które nie mają rekrutacji elektronicznej? Pytałam się w szkole, ale zostałam poinformowana, że "nie wiedzą, chyba już się tak nie robi, bo to w sumie bez sensu". Więc jak, zanosi się, czy się nie zanosi?
 

zagubiona0012

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
78
Punkty reakcji
1
Nelliel napisał:
cytując z e-omikrona: "Kandydaci, którzy złożyli podanie w szkole ponadgimnazjalnej, dostarczają kopię świadectwa i wyniki egzaminu gimnazjalnego do szkoły pierwszego wyboru."

To jest dla wszystkich, czy tylko dla osób, które nie mają rekrutacji elektronicznej? Pytałam się w szkole, ale zostałam poinformowana, że "nie wiedzą, chyba już się tak nie robi, bo to w sumie bez sensu". Więc jak, zanosi się, czy się nie zanosi?
Jeżeli twoja szkola nie jest w systemie elektronicznym lub jesteś z poza Krakowa wtedy zawozisz te dokumenty. Jeśli nie to nic nie robisz.
 

beatrycze1

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
liveincolor napisał:
do IV potrzeba jakieś kopii skróconej aktu urodzenia? Gdzie to dostać? :D Sami to kserujemy, czy w szkole to zrobią?
Chyba do większości szkół trzeba to zanieść i z tego, co wiem, to trzeba udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w mieście urodzenia i tam poprosić o ten dokument. Ponoć czasami trzeba na niego czekać jakiś czas, ale mam nadzieję, że uda mi się zdążyć go odebrać do czwartku.
 

werawlaz

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
beatrycze1 napisał:
do IV potrzeba jakieś kopii skróconej aktu urodzenia? Gdzie to dostać? :D Sami to kserujemy, czy w szkole to zrobią?
Chyba do większości szkół trzeba to zanieść i z tego, co wiem, to trzeba udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w mieście urodzenia i tam poprosić o ten dokument. Ponoć czasami trzeba na niego czekać jakiś czas, ale mam nadzieję, że uda mi się zdążyć go odebrać do czwartku.
Ja właśnie dziś odebrałam, trzeba udać się osobiście albo też rodzic może wziąć. Otrzymanie skróconego odpisu aktu urodzenia jest płatne, chyba coś koło 22 zł.
 

liveincolor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
89
Punkty reakcji
0
werekw napisał:
do IV potrzeba jakieś kopii skróconej aktu urodzenia? Gdzie to dostać? :D Sami to kserujemy, czy w szkole to zrobią?
Chyba do większości szkół trzeba to zanieść i z tego, co wiem, to trzeba udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w mieście urodzenia i tam poprosić o ten dokument. Ponoć czasami trzeba na niego czekać jakiś czas, ale mam nadzieję, że uda mi się zdążyć go odebrać do czwartku.
Ja właśnie dziś odebrałam, trzeba udać się osobiście albo też rodzic może wziąć. Otrzymanie skróconego odpisu aktu urodzenia jest płatne, chyba coś koło 22 zł.



a jak mam już ten akt (znalazłam w domu, widocznie kiedyś był mi potrzebny) to mam go skserować czy orginał dac?
 

KrakenLolek

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2013
Posty
95
Punkty reakcji
0
Kartę informacyjną powinnaś chyba dostać w szkole wraz ze świadectwem i zaświadczeniem o wynikach. Przynajmniej u nas tak dawali. :)
 

aleczka13

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
28
Punkty reakcji
0
KrakenLolek napisał:
Kartę informacyjną powinnaś chyba dostać w szkole wraz ze świadectwem i zaświadczeniem o wynikach. Przynajmniej u nas tak dawali. :)
no to nie dostałam :// jak pojadę zawieżć kopie w poniedziałek to spytam
 

kiziamizia15

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2012
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Wieliczanin napisał:
z kim widzę się na bio-geo w IV? :>
albo mat-geo w iv? :D
Jak do mat-geo to ze mną :D
Mam jeszcze pytanie. Do 2 Lipca zanosimy tylko kopie świadectw i wyników z egzaminu czy także kartę informacyjną i zdjęcia?

tylko kopie swiadectwa i wynikow egzaminu ;) jak dostaniesz sie do szkoly to wtedy masz 3 dni na doniesienie ORYGINALU swiadectwa, wynikow egzaminu, zdjec, karty informacyjnej i karty zdrowia.
 

n342

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wieliczanin napisał:
z kim widzę się na bio-geo w IV? :>
albo mat-geo w iv? :D
Jak do mat-geo to ze mną :D
Mam jeszcze pytanie. Do 2 Lipca zanosimy tylko kopie świadectw i wyników z egzaminu czy także kartę informacyjną i zdjęcia?



oo hej:D fajnie:D



no fajnie, chyba że mnie nie przyjmą :p



a ile masz punktów?:D
 

beatrycze1

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
Mam takie pytanie: te dwa zdjęcia, które trzeba zanieść do szkoły po przyjęciu, to mają być zdjęcia legitymacyjne, tak? Powinny oba być takie same, czy dwa różne?
 
Do góry