liveincolor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
89
Punkty reakcji
0
dlatego piszemy go, że ten język jest nauczany od najmlodszych lat i muszą sprawdzić jaka jest nasza wiedza po tych wszystkich latach. kiedys pisalam chyba ze w ostatecznych wypadkach (1 na milion pewnie xd) szkoły patrzą na wyniki z rozszerzonego języka (np jak jest 2 kandydatów o tej samej ilości punktów, oboje mieli ta szkołe z pierwszego wyboru, oboje mieli takie same zachowanie ale to są tak rzadkie przypadki że nawet o tym nie ma co mówić) U nas w szkole angliści mówią że nie warto podchodzić do tego "nie pisze nic bo sie nie liczy" bo potem szkoła wypada słabo, uchodzi za taką co nie umie nauczyć i dostaje mniejsze dotacje (np u nas zorganizowano sale do angielskiego ze słuchawkami, tablicą interaktywną , rzutnikiem itp i na pewno wyniki egzaminów też na to wpłynęły bo przecież te pieniądze mogły pójść na coś innego. ) Także w tamtym roku bylo u nas tak że niektóre osoby podchodziły z większym luzem na rozszerzony i sie okazywało że.. napisały lepiej niż podstawe bo nie mialy poczucia w głowie "nacisku" że muszą napisać dobrze bo to są cenne punkty. warto po prostu sprawdzić swoją wiedzę a nie olewać ten egzamin ;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja z kolei od swoich znajomych słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat III Prywatnego LO na Sławkowskiej. Mysle ze jesli miałabym polecam to zdecydowanie to. Tu z tego co wiem stawia sie przede wszystkim na nauke języków. A nie trzeba mówić jakie to jest wazne w dzisiejszych czasach.
 

nfrey

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
27
heeej , ja nie dam rady poczytać całego tego wątku więc zapytam sobie tak o . może już ktoś pytał o to ..
pytanie brzmi tak chyba uda mi się zdobyć te 120 pkt ;< leniwa jestem no trudno ..
jakieś liceum z profilem psychologicznym w krakowie ?
jakie polecacie ktore nie ma aż tak dużego progu i wgl.
nie jestem z krakowa planuje również do internatu ale pytam o liceum proszę o odpowiedź .
jakieś liceum z profilem psychologicznym z nie dużym progiem punktowym
 

liveincolor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
89
Punkty reakcji
0
cake_97 napisał:
to do Pijarów nie liczy się egzamin?
liczy się, ale oprócz tego liczy się srednia i zachowanie ;)

nfrey napisał:
heeej , ja nie dam rady poczytać całego tego wątku więc zapytam sobie tak o . może już ktoś pytał o to ..
pytanie brzmi tak chyba uda mi się zdobyć te 120 pkt ;< leniwa jestem no trudno ..
jakieś liceum z profilem psychologicznym w krakowie ?
jakie polecacie ktore nie ma aż tak dużego progu i wgl.
nie jestem z krakowa planuje również do internatu ale pytam o liceum proszę o odpowiedź .
jakieś liceum z profilem psychologicznym z nie dużym progiem punktowym
dałam rade przeczytać ten wątek - ty też dasz rade. znajdziesz więcej informacji czytając forum niż od nas 3 klasistów, którzy poszukują także szkół dla siebie i nie wiedzą wszystkiego o szkołach. Wiem że w XIII lo jest chyba psychologiczny (pol biol) w sekretariacie mówili że 110 to minimum co musisz mieć ale zwykle przyjmują po 120-130 ptk
 

nfrey

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
27
liveincolor napisał:
to do Pijarów nie liczy się egzamin?
liczy się, ale oprócz tego liczy się srednia i zachowanie ;)


nfrey napisał:
>heeej , ja nie dam rady poczytać całego tego wątku więc zapytam sobie tak o . może już ktoś pytał o to ..
pytanie brzmi tak chyba uda mi się zdobyć te 120 pkt ;< leniwa jestem no trudno ..
jakieś liceum z profilem psychologicznym w krakowie ?
jakie polecacie ktore nie ma aż tak dużego progu i wgl.
nie jestem z krakowa planuje również do internatu ale pytam o liceum proszę o odpowiedź .
jakieś liceum z profilem psychologicznym z nie dużym progiem punktowym
dałam rade przeczytać ten wątek - ty też dasz rade. znajdziesz więcej informacji czytając forum niż od nas 3 klasistów, którzy poszukują także szkół dla siebie i nie wiedzą wszystkiego o szkołach. Wiem że w XIII lo jest chyba psychologiczny (pol biol) w sekretariacie mówili że 110 to minimum co musisz mieć ale zwykle przyjmują po 120-130 ptk
ale też tu pojawiają się licealiści więc pytam , jestem z granicy małopolski/podkarpacia i poszukuje LIceum w krakowie o profilu psychologicznym z niskim progiem punktowym
 

Saiko

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Kraków
hana97 napisał:
A czy ktoś ma jeszcze jakieś informacje odnośnie LO Pijarów?
Mój kuzyn chodził do Pijarów i był bardzo zadowolony parę lat temu, ale ostatnio chyba mało osób bardzo się tam zgłaszało
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Rozmowy na temat egzaminu prowadźcie w tym temacie.

@hana97 - swoje pytanie również zamieść w temacie podanym powyżej.
 

Darroo_XX

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
nfrey napisał:
heeej , ja nie dam rady poczytać całego tego wątku więc zapytam sobie tak o . może już ktoś pytał o to ..
pytanie brzmi tak chyba uda mi się zdobyć te 120 pkt ;< leniwa jestem no trudno ..
jakieś liceum z profilem psychologicznym w krakowie ?
jakie polecacie ktore nie ma aż tak dużego progu i wgl.
nie jestem z krakowa planuje również do internatu ale pytam o liceum proszę o odpowiedź .
jakieś liceum z profilem psychologicznym z nie dużym progiem punktowym
Polecam XX LO, próg w tamtym roku wynosił 90 pkt, ale wiadomo, że prawie nikt z taką ilością się nie dostał, więc zawsze lepiej jest mieć nadmiar. Tutaj daję rekrutację, przyjrzyj się klasie G http://www.xxlo-krakow.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=130&Itemid=4
 

cake_97

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
basia-2013 napisał:
A czy ktoś ma jeszcze jakieś informacje odnośnie LO Pijarów?
Mój kuzyn chodził do Pijarów i był bardzo zadowolony parę lat temu, ale ostatnio chyba mało osób bardzo się tam zgłaszało
To fajnie, zapytaj please ile płacił czesnego, bo nikt nie chce zdradzić.

a nie wiesz może ile trzeba mieć mniej więcej punktów?
 
Do góry