Tumidaj

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Pomóżcie , dostałam się do VII LO ponieważ zrobiłam głupi błąd i dałam tę szkołę na pierwszym miejscu ,żyjąc jednak w przekonaniu aż do wczoraj ,że na pierwszym miejscu u mnie jest IV LO.
Jak myślicie zostać w tej czy zmieniać na IV ?;>
 

kuropatwa

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Byłam dzisiaj jeszcze w II, więc mogę podać orientacyjne progi: matematyczna- 165, ogólna- 160 :)
 

80rocks

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Progi w IV:

A (mat-fiz) - 147
B (mat-fiz) - 139
C (mat-geo) - 145
D (biol-chem) - 149
E (biol-chem) - 144
F (biol-geo) - 136
G (pol-his) - 129
H (his-geo-wos) - 134

zdjęcia list nie są zbyt wyraźne ale postaram się wieczorem wrzucić te na których coś widać :)
 

tama

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
133
Punkty reakcji
0
Dostałam się do VIII do wymarzonej klasy, czyli H. :D Miałam ostatecznie 175,2 punkty. Właśnie wróciłam z Krakowa, papierki już złożone, wszystko podpisane, czekać tylko na 3 września. ;)
Podaję tutaj progi z VIII, jakie mniej więcej udało mi się zapamiętać:
pol-hist-WOS - 149,
mat-chem-inf - chyba 154 (swoją drogą, dostała się tu moja koleżanka)
biol-chem-mat - 157 (a tu mój kolega :D)
Reszta chyba wahała się między 154-159 (wyższego nie było), ale przeważały progi 157.
Swoją drogą, faktycznie bardzo, bardzo niskie! Chociaż do V LO już wysokie - kolega próbował do biol-chem-mat i biol-chem-fiz. Miał 177 punktów, a próg wynosił 190. Mówił, że dostałby się tylko do trzech klas w V.

Coś mi się nie chce wierzyć z tą V
Po pierwsze nie ma takich klas jest biol-chem i mat-chem. po drugie próg w tamtym roku do biolchem 173, a 2 lata temu 182. Progi chyba nieco spadły, a utworzono klasę więcej w V
 

misiek112

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Próg do algo był 181,6pkt., reszta mnie jakoś nie interesowała to nie wypowiem :p
 

Criminal

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
1
Coś mi się nie chce wierzyć z tą V
Po pierwsze nie ma takich klas jest biol-chem i mat-chem. po drugie próg w tamtym roku do biolchem 173, a 2 lata temu 182. Progi chyba nieco spadły, a utworzono klasę więcej w V
Jeden z moich kolegów dostał się do V, oczywiście był laureatem. O ile się nie mylę, była to klasa z rozszerzoną biologią, chemią, fizyką - w skrócie biol-chem-fiz, wiem, że w V klasy mają swoje osobliwe nazwy, jednak ja tą szkołą nigdy się nie interesowałam i nie mam zamiaru tego spamiętać, dlatego podawałam po prostu rozszerzenia (którymi notabene interesowali się moi znajomi). Co do tych progów - podawali mi je przez telefon dwaj koledzy (jeden to ten, który właśnie dostał się do V, drugi za to do VIII), kiedy stali pod tablicą. Wg mnie próg 190 jest bardzo możliwy - nie od dziś wiadomo, że V jest dla laureatów i praktycznie tylko oni tam idą. W 2009 roku do jednej z klas fizycznych przyjmowali TYLKO laureatów, bo dla reszty nie było już miejsca. Progi z roku na rok się zmieniają, nic się na to nie poradzi.
P.S. O jaki mat-chem ci chodziło? Nie podałam takiej klasy, gdy mówiłam o Piątce.
 

kinga6636

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
O jaaa! Ja miałam 161 (biol-chem-mat) i kilka punktów mniej i byłabym w ciemnej... No wiecie gdzie xD
Po ile jest osób w klasie w ósemeczce? ;) Kto się wybiera? I czy ktoś będzie mieszkał w bursie na Focha? xd

Ja! Może się spotkamy :D

A ktoś do Nowodworka na humana(F)? :D

PS. Chodziło mi o bursę na Focha :D
 

Criminal

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
1
http://www.v-lo.krak...nowane-oddzialy
Są 2 biol-chemy różniące się przedmiotami uzupełniającymi (F i H bodajże) gdzie jednym z nich jest fizyka, może o to chodzi?
Możliwe, nie dopytywałam się kolegi, które to dokładnie klasy. :D Zwłaszcza że - jak teraz na to patrzę - te dwie klasy przygotowują pod względem medycyny, a kolega właśnie pod tym kątem widzi swoją przyszłość.
 

tama

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
133
Punkty reakcji
0
Zawsze w V znacząco najwyższy jest próg do algo - to taka klasa dla zwariowanych ścisłowców ,wyżej ktoś podał 181. więc inne progi są nizsze. Klasa algo to ta od samych lauretów ,tak naprawdę zawsze kilku nielauretów się w niej znajdzie.
Nie chce mi się iść do V i sprawdzić bo za gorąco. Tylko to liceum ma jakieś takie nieszczęście że wypisują o nim różne bzdury i na plus i na minus. Owszem progi są najwyższe w Krakowie, ale bez przesady. Zaraz ktoś napisze że miał 199 i nie starczyło
 

PannaCathy

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2011
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Kraków
Czy ktoś jednak zna dokładne progi do V LO do biol-chemów??
Moja koleżanka, poszła na bio-chem-fiz, połowa byli to laureaci, połowa nie, a ostatnia osoba miała 184 punkty.
Z kolei w biol-chem-mat było tylko czworo nie laureatów, czyli próg musiał być jeszcze wyższy.
 

Criminal

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
1
W takim razie kolega, który mówił mi o progu 190, mógł mówić o klasie biol-chem-mat. Wiedziałam, że startował i do tej, i do tej z fizyką, nie byłam tylko pewna, którą dał na priorytet. Skoro tylko cztery osoby nie były laureatami, próg 190 jest bardzo możliwy.
 
Do góry