sebastian10

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja dalem do IV na biol geo i mat fiz tam gdzie najmniej osób w klasach do 13 dałem biol chem i biol geo i te szkoł najbardziej bym chciał chyba, zeby zaryzykować w drugiej
 

maczcz

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0

Informujemy, że nie dokonujemy naboru do klasy

C język polski, historia, informatyka,

oraz do klasy

I matematyka, chemia, informatyka.


Zwiększamy ilość miejsc w klasie

D język polski, biologia, język angielski

oraz klasie

H matematyka, fizyka, informatyka.

Wiadomosć z LO 10 ,myśle że dam mat fiz inf na pierwszy priorytet i powinienem sie dostac z 125 pkt co myślicie?
 

therain

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
który przedmiot uzupełniający będzie lepszy jeśli ktoś w przyszłości myśli o medycynie : j. łaciński, czy może fizyk ? ;)
 

Ojtam

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2011
Posty
224
Punkty reakcji
5
Na medycynę jak chcesz iść to musisz zdecydować czy wolisz rozszerzoną fizykę czy matematykę, bo prawdopodobnie będziesz musiała jedną z nich zdać jeżeli chcesz iść na UJ.
 

therain

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
też właśnie muszę jechać trochę mi głupio, bo w VIII podobno lepszy poziom jest, ale nie ma tam łaciny, znów w VII nie mam nawet rozszerzenia z matmy, tylko chemię i biologię, a jeśli mam mówić prawdę to po gimnazjum najlepiej czuję się z matmy, że umiem ; )
więc nie wiem, ale chyba zmienię ? masz jakiś pomysł, co bym mogla zrobić ?
 

Lewy97

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
1
Witam jak myślicie czy dostanę się do 8 LO na biol-chem-mat jeśli mam 168 punktów?. Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

Criminal

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
1
Witam jak myślicie czy dostanę się do 8 LO na biol-chem-mat jeśli mam 168 punktów?. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Też myślę, że nie masz się czym marwić. :D Zwłaszcza że zwiększyli liczbę miejsc do tego profilu. Teraz zamiast 68 są 102.
 

Luniakowata

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Mam 125 pkt ,wybrałem LO 4,10,13
Czy to mi wystarczy do pierwszych dwóch szkół czy lepiej moze jutro jeszcze coś zmienic?
Wiesz, zawsze możesz próbować, żeby potem znowu nie żałować, ale do 4 to za mało, bo tam próg to ok 140. Może wystarczy do 13...Ja też próbuje do 4 ( jeszcze liczę na biol - geo, ale wątpie ) i do 13 na biol- chem (mam nadzieję , że moje pkt wystarczą), a na koniec do 26.
 
Do góry