smerfo

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
moja kuzynka nie polecała mi XIII LO. Słyszałem też, że śmierdzi tam jakimś chlorem czy czymś takim :D
 

sebastian10

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
gdzie jest lepszy biol chem w IV czy, VII lo ? i do której szkoły jest się łatwiej dostać ?
 

80rocks

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
80rocks ​A byłaś na dniu otwartym w IV? Jeśli tak to jakie wrażenia? bo ja akurat wtedy się rozchorowałam i nie poszłam :(
Byłam i powiem tak, dzień otwarty tylko mnie bardziej utwierdził w tym żeby na pierwszy priorytet dać IV :D
Jedynym minusem były średnio ładne sale lekcyjne ale przecież to nie jest zbyt ważne ;)
Rozmawiałam z pierwszoklasistką i ucieszyło mnie że gdy w 1 dzień mamy na później a w następny na rano to nauczyciele często odpuszczają sobie pytanie - tego się najbardziej bałam.
Byłam też u nauczycielki biologii :) Fajna babka i dowiedziałam się od niej że klasa D jest bardziej ukierunkowana na medycynę a klasa E na bardziej pokrewne typu weterynarz - ja mam w pierwszym priorytecie D ;)
 

Helaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2011
Posty
89
Punkty reakcji
0
Byłam i powiem tak, dzień otwarty tylko mnie bardziej utwierdził w tym żeby na pierwszy priorytet dać IV :D
Jedynym minusem były średnio ładne sale lekcyjne ale przecież to nie jest zbyt ważne ;)
Rozmawiałam z pierwszoklasistką i ucieszyło mnie że gdy w 1 dzień mamy na później a w następny na rano to nauczyciele często odpuszczają sobie pytanie - tego się najbardziej bałam.
Byłam też u nauczycielki biologii :) Fajna babka i dowiedziałam się od niej że klasa D jest bardziej ukierunkowana na medycynę a klasa E na bardziej pokrewne typu weterynarz - ja mam w pierwszym priorytecie D ;)
I tak ostatnio większość klas malowali, ciekawe co byś powiedziała, gdybyś przyszła do IV 3 lata temu :D
Hmm, a jeśli mówiła Ci to 1klasistka, to nie mówiła z własnego doświadczenia... bo 1 klasy mają pon-wt na rano, śr-cz na popołudnie, a w piątek w zależności od języków, albo na 9, albo 11... hardcor jest w klasie 2, mówię Ci :D kiedy we wtorek kończysz o 18:25, a w środę idziesz na 7:30 :p ale jak mówisz, nauczyciele odpuszczają, przynajmniej ja nie narzekałam :)
A jak wyglądała ta pani od biologii? ;)
 

everybodylies

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
66
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
haha , nie :D
poprostu już ktoś tu pisał.
w szkole śmierdzi. matury wychodzą gorzej . no i wogole jakoś szkoła spadła na nauczaniu . :D
 

80rocks

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
I tak ostatnio większość klas malowali, ciekawe co byś powiedziała, gdybyś przyszła do IV 3 lata temu :D
Hmm, a jeśli mówiła Ci to 1klasistka, to nie mówiła z własnego doświadczenia... bo 1 klasy mają pon-wt na rano, śr-cz na popołudnie, a w piątek w zależności od języków, albo na 9, albo 11... hardcor jest w klasie 2, mówię Ci :D kiedy we wtorek kończysz o 18:25, a w środę idziesz na 7:30 :p ale jak mówisz, nauczyciele odpuszczają, przynajmniej ja nie narzekałam :)
A jak wyglądała ta pani od biologii? ;)
Mówiła tak ogólnie :D
Pani miała siwe długie włosy :)
 

ulkas

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
haha , nie :D
poprostu już ktoś tu pisał.
w szkole śmierdzi. matury wychodzą gorzej . no i wogole jakoś szkoła spadła na nauczaniu . :D

rozumiem :) ale mimo to słyszałam, że ta szkoła jest w czołówce dla bardziej "ścisłych" ludzi. nie wiesz może czy LO pijarów lepsze od niej jest?
 

everybodylies

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
66
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
to jest jak dla mnie oczywiste ! 10 . 13 , 4 są gorsze od pijarów . :) niewiem jaki jest tam prog ale to jest liceum na wysokim poziomie :p
 

ulkas

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
:) a jesli mozna wiedziec gdzie chodzisz/wybierasz się do szkoły? ;>
 

Kruku11

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
haha widzę, że jeszcze krąży mit o pleśni w XIII :pP A z tego co słyszałem to zatrudnili dużo no nowych nauczycieli. bo dyrekcja XIII Lo stwierdziła, że trzeba podwyższyć na poziom taki jaki był kiedyś :)
 
Do góry