Ain

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Bo te wszystkie nasze osiągnięcia, oceny itd. to mają być na omikronie, co nie?

Tak, mają być na omikronie ;-) Mi od razu wpisali, zaraz jak złożyłam te wszystkie kopie. Trochę się dziwiłam, bo w ogóle, żadnej osoby w szkole nie było, no ale przecież to składają tylko ci, którzy nie są objęci rekrutacją elektroniczną już w gimnazjum.

Mam jeszcze takie pytanie. Bo jak są osiągnięcia, i mi uznali konkurs ogólnopolski (nie objęty przez kuratorium), i mam za niego 3 pkt. A np. mojej koleżance, która składała papiery do innej szkoły, nie uznali. Wiecie może, czy można to jeszcze zmienić? Żeby dodali jej te punkty? Bo to szkoła decyduje, czy się uznaje dane osiągnięcia, czy nie.
 

Ojtam

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2011
Posty
224
Punkty reakcji
5
Ja dostałam ją razem ze świadectwem. Taka karta, którą ma higienistka w twojej szkole (czy jaktam zwą się te panie). Musisz ją przenieść ze starej szkoły do nowej :)
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Ja dostałam kartę zdrowia tydzień przed zakończeniem roku od higienistki, żeby później nie było zamieszania :)
Tam są wszystkie bilanse od przedszkola, badania z każdej szkoły itp.
 

endriu120

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
211
Punkty reakcji
0
Też dostałem kartę zdrowia przed zakończeniem roku, a co do pytania Ain to nie mam pojęcia :(
 

joanna152

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Tak, kartę zdrowia i 2-3 zdjęcia trzeba wziąć, nawet jeśli szkoła nie napisała o tym :]
 

hahax3

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
372
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
endriu120 witaj w klubie ;-) też zawsze wychodze "sweet" na zdjęciach :D zwłaszcza na takich, gdzie trzeba być sztywno xD ale nikt nie bedzie na nie patrzył więc luuz :D

Co właśnie tez do zdjęć zobaczcie na omikronie albo na stronie głównej danego liceum ile wymagają zdjęć bo np. do mnie tylko 2 ;)
 

ksenodyka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja też jeszcze nie zrobiłam zdjęć i tak się teraz zastanawiam czy do legitymacji może być czarno-białe, bo zdecydowanie lepiej na takim wyglądam. Jestem strasznie niefotogeniczna, zwłaszcza jeśli chodzi o takie ustawiane zdjęcia <_<
 

Quixley

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
112
Punkty reakcji
1
a mi wyszły ładne zdjęcia i się cieszę xd

btw, już za 3 dni będziemy wiedzieć szkoły D:
 

Lily_115

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Czyli trzeba ze sobą zabrać : 2 lub 3 zdjęcia opisane (imię,nazwisko,data urodzenia ,miejsce zamieszkania[??]),kartę zdrowia,oryginał świadectwa,zaświadczenie o tych wynikach egzaminów i ta karta informacyjna,tak ? :)

Ja dostałam z gimnazjum jakąś kartę i tam pisze"potwierdzenie przyjęcia ucznia do szkoły ponadgimnazjalnej " ,to ma być to ?:D
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Czyli trzeba ze sobą zabrać : 2 lub 3 zdjęcia opisane (imię,nazwisko,data urodzenia ,miejsce zamieszkania[??]),kartę zdrowia,oryginał świadectwa,zaświadczenie o tych wynikach egzaminów i ta karta informacyjna,tak ? :)

Ja dostałam z gimnazjum jakąś kartę i tam pisze"potwierdzenie przyjęcia ucznia do szkoły ponadgimnazjalnej " ,to ma być to ?:D

To jest karta informacyjna :)
 

hahax3

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
372
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Zobaczcie sobie jeszcze co wam potrzeba bo do IX LO np. potrzeba skrócony odpis aktu urodzenia xd
 

kara95

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mam pytanie. Czy osoby, które składały papiery w VIII w środę maja już oceny wpisane na omikronie? Ja jeszcze nie i trochę się tym denerwuję.
 

agemlon

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
W liceum IX przy wymaganych papierach jest napisane, że trzeba przynieść podanie. Jak to podanie ma wyglądać? Ma być w formie pisemnej tak jak zadanie na polski?
 
Do góry