heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
Ja też miałam błąd w świadectwie, ale zauważyłam to zaraz po dostaniu go > TO MUSI BYĆ POPRAWIONE!< .



Ja to mam pecha błąd w świadectwie, nie policzone punkty mam nadzieję, że za to wszystko chociaż się dostane do X ;p

Pzdr


czyli zaniosłeś kopie świadectwa tylko do szkoły pierwszego wyboru, tak?
 

Typek117

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Oprocz X zlozylem do XX i technikum lacznosci. A orientuje sie ktos gdzie w omikronie znajde liczbe kandydatow do danej szkoly? Bo jakos nie moge znalsc :)
 

Bulan

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ja się właśnie zastanawiam jakie są moje szanse żeby dostać do X LO skoro mam 140 pkt. Konkretnie chodzi mi o klasę B (czyli wos, angielski i polski). Jejujejujeju...


Ja tez startuję do X na humanistyczny Klasy mam po kolei A, B, C. Mam 149 pkt. Ale myślę, że się dostaniemy. Bardzo się boję, ale wszyscy mnie zapewniają , że progi się obniżą, a ktoś już pisał na forum, że ostatnia osoba w tamtym roku na humanistyczny miała 140 pkt więc myślę, że się spokojnie dostaniesz(;

Może się nawet spotkamy(;


Pzdr
 

natak

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
czy mógłby mi ktoś jeszcze raz wytłumaczyć kiedy i co mam zanosić do szkoły/szkół? bo czytam to wszystko co piszecie i nic nie rozumiem a nauczycielka nam nie tłumaczyła...
to w końcu mam zanosić kopie świadectwa w poniedziełek? czy wystarczy oryginał, który zaniosę 1.07, tak jak pisze to na omikronie?!
 

kraciasta panna

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
132
Punkty reakcji
1
Wiek
29
czy mógłby mi ktoś jeszcze raz wytłumaczyć kiedy i co mam zanosić do szkoły/szkół? bo czytam to wszystko co piszecie i nic nie rozumiem a nauczycielka nam nie tłumaczyła...
to w końcu mam zanosić kopie świadectwa w poniedziełek? czy wystarczy oryginał, który zaniosę 1.07, tak jak pisze to na omikronie?!
Jak jesteś w omikronie, twoja szkoła gim zarówno jak i liceum, to zanosisz tylko oryginały 1.07 do tej szkoły gdzie się dostałaś. (świadectwo, zdjęcia, karta zdrowia chyba i zaświadczenie o wynikach egzaminu, na stronie szkoły w omikronie powinno pisać)
Jeśli nie jesteś z omikrona, albo liceum nie jest, to zanosisz kopię świadectwa i wyników do szkoły I wyboru (albo tej bez omikrona)
Ja to tak zrozumiałam :p
 

Aaricia

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Mszana Dolna
Help i need somebody <3

Mianowicie otrzymałem teraz promocje do klasy III gimnazjum (Fuck Yea!)
Jestem z poza okolic Krakowa. Mam już wybrane jedno lepsze liceum, papiery można posyłać do trzech a więc prosze o rzetelną rade, GDZIE.
Moja sytuacja? Uczę sie raczej dobrze (Niestety, w tym roku miałem zagrożenie z religii , wybrnąłem na 3 , co mi nieco spieprzyło średnią bo było by 5.3, za rok of course lepiej będzie). MUSZE iść do klasy z matematyką , ponieważ zapisuje się na kurs rysunku i potem sru na architekture .

Szukam liceum hmm które przyjmie mnie z około 160-170 pkt (80 test, trzy piątki i jeden celujący, dodatkowe 6 pkt za konkursy sportowe, i nie wiem jescze ile pkt dostane za jakieś dodatkowe osiągnięcia). Nie będzie tam jakiejś Shizy na punkcie nauki, nawiąże tam znajomości na całe lata, i będę je miło wspominał a zarazem będzie tam wysoki poziom nauczania

A więc co radzicie? Zastanawiałem sie jedynie nad VIII.
kentridmajpokerfejs - Ja myślę, że spokojnie możesz startować do II LO i wziąć profil mat-inf, co będzie dla ciebie idealne, skoro idziesz na architekturę. Ja też bym się najchętniej przeszła po liceum na ASP. Chcę rysować komiksy! :]. Widzisz, też mam średnią 5,2 , a tak mi egzamin spaprali... Nie wiem, co ja zrobię. Ale, niech się dzieje wola nieba!
 

mikat94

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja mam dość. Zawiozłam papiery w piątek do VIII i do tej pory nie mam punktów na omikronie. Jak nie będe miała jutro do 10 to do nich dzwonie albo jade. :/

Ma ktoś tak jak ja jeszcze nie wprowadzone a już zawiózł papiery?????????
 

ardnas68

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
1
chodź na mat-chem. bede miała znajomego ;D

mat-chem, a do których szkół złożyłaś podanie, a do której byś najbardziej chciała iść? i ile masz pkt? :)

Ja też idę na mat-chem :) Ale wiesz... nie namawiam Cię bo im mniejsza konkurencja tym lepiej! :D

to samo pytanie do Ciebie. a do której szkoły? ;) a czemu akurat na mat-chem się wybierasz? no i ile miałaś pkt?:)
 

xgabb

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
mat-chem, a do których szkół złożyłaś podanie, a do której byś najbardziej chciała iść? i ile masz pkt? :)



to samo pytanie do Ciebie. a do której szkoły? ;) a czemu akurat na mat-chem się wybierasz? no i ile miałaś pkt?:)

Ja matematyka-chemia w LO I i II, mam 162 pkt. Wybrałam mat-chem, bo jestem zdecydowanie umysłem ścisłym (celujący z chemii i matematyki) a potem prawdopodobnie zapisuję się na kurs rysunku, bo swoje plany wiążę raczej z architekturą :)
 

ardnas68

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
1
Ja matematyka-chemia w LO I i II, mam 162 pkt. Wybrałam mat-chem, bo jestem zdecydowanie umysłem ścisłym (celujący z chemii i matematyki) a potem prawdopodobnie zapisuję się na kurs rysunku, bo swoje plany wiążę raczej z architekturą :)

xgabb, a do ktorej szkoły wolisz iść do I czy II? ja się nie mogę zdecydować. jedni mówią, że lepiej do II, drudzy, że lepiej do I i teraz to już się pogubiłam...
 

natak

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Jak jesteś w omikronie, twoja szkoła gim zarówno jak i liceum, to zanosisz tylko oryginały 1.07 do tej szkoły gdzie się dostałaś. (świadectwo, zdjęcia, karta zdrowia chyba i zaświadczenie o wynikach egzaminu, na stronie szkoły w omikronie powinno pisać)
Jeśli nie jesteś z omikrona, albo liceum nie jest, to zanosisz kopię świadectwa i wyników do szkoły I wyboru (albo tej bez omikrona)
Ja to tak zrozumiałam :p
okej, już powoli zaczynam rozumieć. dzięki :D
Progi już spadły? O ile? Albo o ile oczekujecie, że spadną?
PS: Idzie ktoś do VII?
ja się wybieram do VII :D
 

xgabb

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
xgabb, a do ktorej szkoły wolisz iść do I czy II? ja się nie mogę zdecydować. jedni mówią, że lepiej do II, drudzy, że lepiej do I i teraz to już się pogubiłam...

Sama nie wiem, ale myślę, że w ogóle nie będę miała wyboru, bo nie mam na tyle dużo puntów, żeby mnie w obu szkołach chcieli. Jeśli jednak by się zdarzyło, że muszę wybrać, to chyba zdecydowałabym się na I, ale sama nie wiem :D
 

krii

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
mat-chem, a do których szkół złożyłaś podanie, a do której byś najbardziej chciała iść? i ile masz pkt? :)
do V, Piekar pod Krakowem i I. Waham się między dwoma pierwszymi i jeszcze nie jestem pewna na 100%. Mam 196 pkt. I zastanawiam się jeszcze nad mat-fizem. Zobaczy się jeszcze ;)
 

machlo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
105
Punkty reakcji
1
Hmm przecież VII jest lepsza od IV,więc ja bym na Twoim miejscu dał ją przed 4.
 
Do góry