molly1

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
nieeeee. wychowawca ma jakieś wiadomości z kosmosu ;D najpierw dostają się ci z najwyższą ilością punktów i jeśli są osoby z takim samym wynikiem to pierwszeństwo ma ten kto ma priorytet ;P
 

kometaxxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
to takim razie jest bez sensu ustawiać klasy po kolei do której chcemy się najbardziej dostać a do ktorej mniej xd
niby jest egzaminatorem i wgl sie troche chyba tym zajmuje no ale może i zle mówi xd
 

molly1

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
no jest sens bo to wszystko ustawia system. i on patrzy jak sie klasują wyniki i każdego z osobna przydziela tam gdzie jest dla niego miejsce;d
 

wapniak9

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Co jest jeśli składam podanie do 3 różnych szkół i do żadnej się nie dostaje? Co wtedy? Bo chcę zaryzykować i mogę się znaleźć w takiej sytuacji.
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
wapniak,
myślę, że wtedy ratuje Cię jedynie druga rekrutacja, aczkolwiek zadałam to samo pytanie (bo mogę mieć taką sytuację) do swojej wychowawczyni, a ta radośnie odparła, że mam rok w plecy.
wrzuć sobie wszystkie profile ze wszystkich szkół do których składasz papiery, na pewno gdzieś masz szanse się załapać.

edit:
a jeśli w drugiej rekrutacji też się nigdzie nie załapiesz, to we wrześniu będziesz szukał klas z wolnymi miejscami...
 

retroo

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
czy ktoś wie, na jakiej liczbie punktów zamykała się w zeszłym roku lista w klasach humanistycznych w X ?
chodzi przede wszystkim o klasy A i B.
 

jakto60010

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Co jest jeśli składam podanie do 3 różnych szkół i do żadnej się nie dostaje? Co wtedy? Bo chcę zaryzykować i mogę się znaleźć w takiej sytuacji.

Nasz facet od info , powiedział , że dostaniemy wtedy liste szkół z wolnymi miejscami (na e-omikron).
 

wapniak9

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
krii ja złożyłem papiery, ale mam tylko koło 175 punktów i nie wiem czy nie wycofać. A ty ile masz i na jaki profil idziesz?
 

lenyk

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Hej,
Jestem w 3 gimnazjium, mieszkam w Krakowie. Przyszły wyniki i się okazało, że mam 148pkt. Zależy mi na klasie humanistycznej, a już w szczególności na historii i matematyce. Lecz generalnie moim priorytetem jest human. Nie wiem gdzie iść do szkoły. Zależy mi, żeby nie była w Nowej Hucie. Doradzicie? Myślałam nad 13, ale dowiedziałam się, że idzie tam jakaś idiotka z 123pkt, a ja mam więcej. Nie wiem czy to dobra szkoła? Pomóżcie.
 

krii

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Myślałam nad 13, ale dowiedziałam się, że idzie tam jakaś idiotka z 123pkt, a ja mam więcej.
Nic nie mówię... :mruga:

krii ja złożyłem papiery, ale mam tylko koło 175 punktów i nie wiem czy nie wycofać. A ty ile masz i na jaki profil idziesz?
196 i wybieram się na mat-chema albo mat-fiza. Zależy na jaki profil idziesz. Jeśli myślisz o humanie, masz szanse. :)
Tylko nie wiem czy chce przez te lata "orać". Jeśli nie V to Piekary. Jest spokojniej, a atmosfera podobno całkiem przyjemna. I wyposażenie całkiem, całkiem.
Zobaczymy jeszcze :)

chociaż ciężko będzie :mruga:
 

paulinka1343

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
kraków
13 jest przeciętną szkołą, w sumie nie słyszałam dużo dobrego o niej. Ale też nie wiadomo czy "ta idiotka" dostanie się do tej szkoły, chociaż próg wynosi pewnie koło 110-120
 

lenyk

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Może polecicie mi jakieś liceum gdzie mnie przyjmą (nie w nh) z taką ilością punktów?
 

lenyk

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
a co z 6? Miałabym jakiekolwiek szanse na dostanie się na kalasę humanistyczną?
 

machlo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
105
Punkty reakcji
1
Do 6 się dostaniesz,do 8,7,4,10,2-wszystkie licea dobre,nie powinno być problemów z dostaniem się..
 

lenyk

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Do 6 się dostaniesz,do 8,7,4,10,2-wszystkie licea dobre,nie powinno być problemów z dostaniem się..


wiesz może jaki jest orientacyjny próg na humana tam?Czy wiesz to napewno? Bo 6 jest takim dobrym liceum. Ona jest lepsza od 8? Moje 148pkt to jednak malutko.
 

machlo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
105
Punkty reakcji
1
Mój znajomy dostał się do VI na humana mając 141pkt(dwa lata temu) teraz nie powinno być problemów
 
Do góry