Które japonki?

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Tak jak w temacie, które są lepsze według was?

1.

http://allegro.pl/wyprzedaz-nike-celso-thong-plus-sl-r-40-ni187-b-i1630795300.html

2.

http://allegro.pl/buty-klapki-japonki-reebok-hanawi-iii-40-5-re85-d-i1624434876.html

3.

http://allegro.pl/klapki-japonki-nike-celso-czarne-zielone-40-41-i1642372649.html
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Dla mnie zdecydowanie 2. Nie wynika to z niechęci do Nike, ale przekonania że bardziej one odpowiadają mężczyźnie. Napisz jeszcze coś o sobie, łatwiej będzie doradzić.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
ale chyba nie zamierzasz na maisto wychodzic w takich japonkach? jak nie to bierz 2
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
No nikt mu nie zabroni ale już pomijając fakt czysto higieniczny (polskie ulice do najczysciejszych nie naleza) to takie japonki sa typowo na plaze/basen ewentualnie po podworku pochodzic ale nie na miasto (w sensie, że idziesz piechota, a nie samochodem i tylko wychodzisz do jakiegos kiosku po gazete/ papierosy etc.). Jak już chcemy wyjśc na miasto w japonkach to IMO bardziej skorzane by pasowaly a nie takie na piance. Moim zdaniem to jest coś jak zapinanie guzikow w garniaku- malo osob o tym wie jak powinno byc poprawnie i nikt uwagi nie zwroci nawet na to jak zle ktos zapnie, nawet na to ze niektorzy hasaja w koszuli z krotkim rekawem do pelnego garnituru. Tyle...
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Widzę dziennie setki osób chodzących po Wrocławiu w japonkach. Wychodzi na to, że nie sprawia to ludziom żadnych problemów ;)
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
No przecież napisałem, że to jest podobnie jak z garniturem. Chodzą na studniówki/ wesela w koszuli z krótkim rękawem do garnituru- to też nie sprawia nikomu większych problemów jednak jest to passe! Wszystko.

Widzę w Warszawie (i zresztą nie tylko) setki osób dziennie w przetłuszczonych włosach, wychodzi na to, że to nie sprawia im problemu.
Ba, czuję w komunikacji miejskiej takie 'zapachy', że wychodzi na to, że wcale się myć nie potrzeba! :D
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
No przecież napisałem, że to jest podobnie jak z garniturem. Chodzą na studniówki/ wesela w koszuli z krótkim rękawem do garnituru- to też nie sprawia nikomu większych problemów jednak jest to passe! Wszystko.

Nie wyobrażam sobie żeby ktoś do sportowego stroju ubrał skórzane japonki.
Każde japonki się nadają do wyjścia i nie jest to passe!

bez odbioru.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Japonek się nie ubiera (no chyba, że masz na myśli nakładanie ubrań na japonki). Sportowy strój to m.in. ortalionowy dres- japonki + taki dres to komizm w czystej postaci. Nikt jednak nie zabroni wyjsc tak na miasto. Niby sandaly i skarpety tez sa passe, a juz na wybiegach pojawiaja sie takie kombinacje...
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Mi podobają się numer 2 i 3,ale kolory mogłyby być nieco inne.. To kwestia gustu. A może takie z firmy Puma będą w porządku (...) moja koleżanka takie ma i są bardzo wygodne,fajnie się prezentują.

~Kasuję zbyt daleko idące reklamowanie.
Moderator
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
Trójeczka jest całkiem w porządku.
A co powiesz na takie buty? Są lekkie, stabilne i wygodne. Według mnie to dobry wybór. W zeszłym sezonie miałem właśnie takie i sprawdziły się doskonale :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Gdybym to ja miał wybierać kupiłbym japonki z pierwszego linka. Chociaż w sumie z dwójki i trójki też nie są złe. Wszystko zależy od twojego stylu ubierania się. Powinieneś kupić te które najbardziej będą według ciebie pasować i tobie się podobają. Kupowanie "pod cudzy gust" nie jest dobrym pomysłem. Ważne żeby tobie się podobało. Innym nie musi. btw @Sport-House różowe japonki dla faceta ? Chyba sobie kpisz.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jeżeli to 1, a najlepiej żadne, bo wszystkie nie wyglądają za ciekawie. Może to ze względu na fakt, że nie lubię takich papuci. To może być na basen, ale nie do codziennego chodzenia. Być może wiele osób chodzi, radzi sobie, co jednak nie zmienia faktu, że dobre Adasie są po stokroć wygodniejsze.
 
Do góry