Które buty lepsze?

marcin753

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie!
Mam do Was pytanie:
Czy miał ktoś z Was buty z "Poliuretanu"?Jeżeli tak to bardzo proszę o napisanie mi , czy materiał ten jest wytrzymały:)
Zastanawiam się nad zakupem butów z tegoż materiału w sieciówce House.
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
A co ma wspólnego tytuł tematu z postem? Sugerujesz w nazwie tematu jakiś "wybór" a tu d*pa...
 

marcin753

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
A co ma wspólnego tytuł tematu z postem? Sugerujesz w nazwie tematu jakiś "wybór" a tu d*pa...
Sory , zle zinterpretowałem;)
Chodziło mi ,o to czy ten poliuretan jest dobry , w porównaniu do powszechnie stosowanych materiałów (skóra,materiał tekstylny itp.)

nie kupuj w Housie,Croppie itp butow
Czemu? Mam dwie pary z Cropp-a.Jestem zadowolony,nie są zniszczone,ani nic...
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Poliuretan to tworzywo sztuczne. W butach najczęściej jako tkanina ocieplająca w środku albo tkanina z podszewkami z gąbki.

Osobiście też nie polecam w tych sieciach butów, bo są słabe jakościowo i sztuczne(jak dużo chodzisz buty będą śmierdzieć)
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Powiem Ci tak... nie mam butów z Housa czy Croppa i nie wiem za bardzo ile tam kosztują bo akurat tych sklepów nie odwiedzam, ale... wolał bym wydać 150 na takie buty i kupić sobie 3 pary niż wydać 400 zł na dziecinne buty marki adidas. Zasada jest z butami taka, że nie powinno się chodzić w tym samym bucie dwa dni z rzędu. Nie ze względów estetycznych a po to ażby but mógł wyschnąć itd. Poza tym jak sobie kupisz 3 pary to nie dość że będą mogły one odpocząć to i dłużej pociągną. Znam takich ziomków z mojej wioski (znam to za dużo powiedziane) co przez cały rok w tych samych butach łażą ale za to z "dumą" bo ADIDAS heheh! Osobiście mam awersje do tych marek, nie dość że jakościowe dziadostwo, wygląd dziecinny i ogólnie buty (i ciuchy) to"szczyt marzeń wieśniaka" to ceny jak z kosmosu za które kupisz dużo lepsze innej marki. I zawsze mnie zastanawia jak widzę człowieka poubieranego w takie łachy czy on faktycznie taki sportsmen (nie wiem czy praca na budowie to sport...).
Sorry ale jakoś miałem nieodpartą pokusę powiedzenia co myślę.

Tak wiec wszystko lepsze niż kupienie sobie tak jak reszta "dzieci" kolorowych najek.
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Jeżeli chodzi o buty z tych firm to akurat nie mam do nich zaufania. Wg mnie są mało solidne i po jakimś czasie będziesz musiała wyrzucać je do kosza. Nie lepiej kupić coś porządnego Adidasa lub Nike?
 

Thekolumb

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Niestety, ale jeśli nosisz buty z Reserved czy HM czy Zara to nie jesteś dla mnie lepszy od tych Nikeów. ;/ Same shit
Taki jestem, o!
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Także nie zaufałbym House’owi. Jeżeli te buty sprzedawane są w sieciówce za niewielką cenę, to nie będzie nic trwałego. Nie warto…
Ja sportowe obuwie najchętniej kupuję w Intersporcie. Bardzo duży wybór. Można także liczyć na pomoc pracowników, którzy dobiorą but do potrzeb klienta.

Pozdrawiam, Michał
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Kiedyś kupowaliśmy tam ubrania i mocno się na tym przeliczyliśmy. Spodnie nie wytrzymały dłużej niż 6 miesięcy,nie mówiąc już o bluzce. Jeżeli z butami jest podobnie,to współczuje.
 
Do góry