Która partia powinna być u władzy?

kto powinien nami rządzić

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
magdalenka82 napisał:
a ja jestem za PO, mają swoje plusy i minusy, ale im ufam najbardziej :)
A na czym opierasz swoje zaufanie ,bo w sumie nie powiedziałaś nic.
Każdy ma jakieś plusy i minusy
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
magdalenka82 napisał:
a ja jestem za PO, mają swoje plusy i minusy, ale im ufam najbardziej :)
Rozwaliłaś mnie na łopatki. 90% ich programu wyborczego ni jest zrealizowane.
Podnosili tylko podatki, zabrali ludziom pieniądze z OFE, wydłużyli wiek emerytalny.
To jest partia dla obywateli?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
magdalenka82 napisał:
a ja jestem za PO, mają swoje plusy i minusy, ale im ufam najbardziej :)
a ja jestem za odebraniem Ci praw wyborczych z powodu nieumiejętności korzystania z zawartości czaszki.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
serwor napisał:
a ja jestem za odebraniem Ci praw wyborczych z powodu nieumiejętności korzystania z zawartości czaszki.
Sorry, masz ten sam problem.


Aha, ja nie jestem fanem PO, nie jestem fanem żadnej parti.


Tylko jest takie przyslowie.

Przyganiał kocioł garnkowi.


A jakiś konkretniejszy zarzut masz? Czy chciałeś sobie mnie obrazić i stanąć w obronie dziewczynki, która głosuje na PO, bo im "ufa najbardziej"? :D
 
S

serwor

Guest
Avia napisał:
A jakiś konkretniejszy zarzut masz? Czy chciałeś sobie mnie obrazić i stanąć w obronie dziewczynki, która głosuje na PO, bo im "ufa najbardziej"? :D
Konkret jest taki dziewczynko że ona jest fanką PO a ty Mikke.
Obie więc jedziecie na jednym wózku.
Pozdrawiam WSZYSTKIE dziewczynki.


Lubie was wszystkie.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
No tak. Argument godny lewaka, tak to jest, jak się nosi cegłę zamiast mózgu. Serwor, przecież Ty głupi nie jesteś, nie wiem, dlaczego czasami tak żenująco obniżasz loty.
Pozdro600! :)
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
W Polsce nie ma partii o której można by powiedzieć, że powinna być u władzy.



Avia napisał:
No tak. Argument godny lewaka, tak to jest, jak się nosi cegłę zamiast mózgu

Chcesz to Ci rozwinę ten argument.

Już KNP miało "program", który oznaczał automatyczne bankructwo Polski, a teraz błazen dorzucił jeszcze do kosztów posiadanie przez Polskę broni atomowej. PO rządzi już prawie 8 lat, a Polska nadal sobie funkcjonuje.

Oczywistym jest więc, że popierając błazna, który proponuje błyskawiczny upadek naszego kraju, nie ma się prawa atakować kogoś kto ufa PO za nieumiejętność korzystania z zawartości czaszki, bo PO jest o wiele bardziej godne zaufania niż partia w której w danej chwili przebywa błazen w muszce.
 
S

serwor

Guest
Frasunek napisał:
bo PO jest o wiele bardziej godne zaufania niż partia w której w danej chwili przebywa błazen w muszce.
Nie ma w Polsce parti godnej zaufania,niestety. Zresztą mamy takie czasy na swiecie że wszedzie rzadzą mendy i świnie które dorwały sie do koryta, a ci którzy chcą ich zmienić wcale nie są lepsi.
Nie ma lewicy, są tylko liberałowie obyczajowi, lewica to teraz obrońcy dewiantów, o zwykłych ludziach nikt nie pamięta.
Wszystkie partie w zasadzie sa prawicowe róznią sie tylko tym że jedne są konserwatywne a inne liberalne obyczajowo.

I to nieważne jak sie nazywają czy Platforma Obywatelska, czy Sojusz Lewicy Demokratycznej, czy też Prawo i Sprawiedliwosć.
Wszystko to tylko mysli tylko o korycie i jak dorwac sie do tego koryta.


Aha, oczywiscie Mikke i jego wyznawcy to też ta sama ferajna, przeciez oni nawet swoją partie okradają.
Chyba z 2-3 lata temu skarbnik ich parti okradl partie i Mikke znow musiał tworzyc nową partie a ta wczesniejsza splajtowała.

I jak tu dopuscic takich ludzi do wladzy do miliardow zlotych jak oni nie mogą wytrzymac i kradną glupie 5-10 tys partyjnych.


A tutaj ciekawy artykuł o finansach ostatniej parti wodza Mikkego.
Z czego przez ostatnie 20 lat poza parlamentem żył Janusz Korwin-Mikke? On sam twierdzi, że z publicystyki. A gdzie trafiły partyjne pieniądze? Sporą część zgarnęła firma córki.
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/461164,przeswietlili-finanse-partii-janusza-korwin-mikkego-jak-zarobila-firma-corki-3d-su.html


Finanse Kongresu Nowej Prawicy prześwietliła "Rzeczpospolita". Gazeta pisze, że partia Janusza Korwin-Mikkego żyje od dawana z datków od wiernych wyborców. Wielu z nich przekazuje na rzecz partii drobne datki - nawet rzędu kilku czy kilkudziesięciu złotych.
Co się z nimi dzieje? Dziennikarze przejrzeli rozliczenia wyborcze partii z 2011 roku. I znaleźli wiele zaskakujących faktur. Partia kupowała pędzle i wałki do malowania, wiertła czy zszywacze tapicerskie. Pieniądze były wypłacane też w bankomacie w Józefowie, gdzie mieszka cała rodzina lidera KNP.
Z rozliczenia wynika też, że wydatki sięgające 40 tys złotych popłynęły do firmy należącej do córki Korwin-Mikkego - Zuzanny.
Jakie usługi świadczyła firma 3D-Su? 12 lipca 2011 r., firma córki Korwin-Mikkego dostała 20 tys. zł tytułem „zaliczka mat. promocyjne gadżety". Kilka dni po wyborach, 13 października, otrzymała dwa kolejne przelewy warte ponad 5,5 tys. zł – za „obsługę internetową – gadżety Nowej Prawicy" oraz „obróbkę cyfrową zdjęć".
- Nie zajmowałem się zleceniami dla firmy córki. Nie wtrącam się w politykę finansową partii – zapewnia w rozmowie z “Rz” Janusz Korwin-Mikke. Skarbnik partii twierdzi, że to kompletnie nieistotne kwestie.
3D-Su prowadzi bardzo szeroką działalność - od produkcji biżuterii i opakowań z tworzyw sztucznych po prowadzenie pól kempingowych oraz wesołych miasteczek. Podstawowym obszarem jest handel wtryskarkami, pompami, zaworami i cewkami.
Maciej Dębała, zięć Korwin-Mikkego tłumaczy, że pod firmą 3D Su prowadzi z żoną kilka rodzajów działalności, w tym agencję reklamową.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
niby tylko w PRL z powodów politycznych odmawiano prawa do bycia Polakiem, ale widzę że pozostają ciągotki żeby komuś inaczej myślącemu zabrać prawa wyborcze,

a co na to równość wobec prawa, chyba że prawa pawlakowego "sąd sadem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"
 

Magorian

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
35
żadna z obecnych partii nie powinna być u władzy, gdyż głównym celem wszystkich polityków (poza nielicznymi wyjątkami) jest utrzymanie się u władzy i dorobienie się możliwie jak najwięcej - interes narodu ich nie obchodzi. żeby otrzymać się u władzy wystarczy, że raz na kilka lat rzucą nam parę nic nie wartych obietnic i społeczeństwo to kupuje. póki nie pogonimy tej zbieraniny oszustów nic się w Polsce nie zmieni.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
może po prostu trzeba ograniczyć zakres władzy, będzie mniej pokus
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
uuu jaka dyskusja pod moim PO =) sami sobie odbierzcie prawa wyborcze... a ja pójdę i zagłosuję na PO!
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
magdalenka82 napisał:
uuu jaka dyskusja pod moim PO =) sami sobie odbierzcie prawa wyborcze... a ja pójdę i zagłosuję na PO!
ponawiam prośbę o uzasadnienie nam tych zalet Peło
no magdalenko przekonaj ,może i ja się skuszę,bo te uuuuu jest mało przekonujące


Bredzisław K ,dał się poznać z robienia hohoho

a tu wyborca uuuuu

Magdalenka wo bist du?? wiem ,że czytasz


sorry kakij wopros takij otwiet
już nie będę ,ale musiałem
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to bardzo proste : brak alternatywy
gdyby kandydował Jarosław Kaczyński to się zgodzę że jest alternatywa, człowiek charyzmatyczny i silny psychicznie
a on wolał powołać na kandydata coś na kształt miksu Jasia Fasoli i Marcinkiewicza, i nie dziw się że ludzie nie chcą zamieniać beznadziejnego na beznadziejnego,
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Herbatniczek napisał:
to bardzo proste : brak alternatywy
Rozwiązanie jest zawsze
Gdy nie ma rozwiązania,to nie ma problemu prawda?



Herbatniczek napisał:
nie dziw się że ludzie nie chcą zamieniać beznadziejnego na beznadziejnego,
"Ministerstwo propagandy " wachluje sondażami to jedno.
A większość chce zmian.To też ludzie i wcale nie z gorszej gliny
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale jest właśnie tak, a poza tym dziwne że masz w takiej pogardzie ludzi, zakładasz że nie mają swojego rozumu tylko za nich robią wszystko media. Z cała pewnością ludzie widzą że Dudzie coś brakuje, nawet Staniszkis to widzi, choć ona raczej popiera środowisko PIS
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
gdyby kandydował Jarosław Kaczyński to się zgodzę że jest alternatywa, człowiek charyzmatyczny i silny psychicznie
Nie sadze aby on był silny psychicznie, ta jego nienawisc do Rosjan to juz paranoja, calkiem sie załamał.
Czy któs normalny uwierzy że jego brata Rosjanie zabili specjalnie?!
Tam był wypadek, spowodowany niedbalstwem Rosjan i brakiem wyszkolenia Polakow plus ogólny burdel u nich i u nas.
Rosjanie gdy lądowali Putin i Tusk mieli tam przenosne urzadzenia lotniskowe pomagające lądującym samolotom, potem je zabrali.
Ale Tusk był tam zaproszony a Kaczynski jechał bez zaproszenia, na wlasne ryzysko, wszyscy wiedzieli ze lotnisko jest w złym stanie technicznym, nieużywane praktycznie.




Herbatniczek napisał:
Z cała pewnością ludzie widzą że Dudzie coś brakuje,
A ja widze że odwrotnie Dudzie nic nie brakuje, wedlug mnie ma cos nawet za dużo, żonę żydówkę.
Dlaczego każdy ważny polityk w Polsce musi miec żydowską żonę?! Dla kontroli?
 
Do góry