Kto Jest Twoim Największym Wrogiem?

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
jasne ze niesłusznie xP on mnie nienawidzi a ja jego ^^ no jak mozna dac jedynke za to ze nie wiedziałam ze na sprawdzian trzeba nosic ksiazki i za to ze nie miałam podrecznika 1 dostałam... toz to nienormalne jest :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No wiesz takie sa regóły: ;)
1.nauczyciel ma zawsze rację....
2. jeśli nauczyciel nie ma racji, patrz punkt pierwszy...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja mam wroga który mojej przyjaciółce wysyła maile i pisze tam zmyslone rzeczy o mnie tylko nawet nie wiem kto to jest :/
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
a Ja nie mam wrogów i nie chce ich MIEC A JAk bym ich miał bym ich szanował ...
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
wszystkie osoby ktore ,,kapuja'' sa moimi wrogami a w mojej klasie ich nie brakuje
u nas nie wolno nosic komorek do szkoly chyba ze rodzic napisze na kartce ze ponosi odpowiedzialnosc jak mui ta komrka zginie czy ktos ja zepsuje itp. Angelika (taka jedna z klasy) przyniosla komorke bez zgody mamy miala ja wylaczona na lekcji itp. chciala se ja wlaczyc na przerwe jak jeden chlopak to zauwazyl to .... :/ no nieziemsko od naszej wych. miala
ja tam u kapusi jestem na ,,+'' no bo sie z klasy ucze najlepiej i daje sciagac dzieki temu nikt na mnie nie kapuje choc ten chlopak, Pawel to tak bardzo chce.... no ale ja sie nie dam
z dziweczyn to ta jego siostra, blizniaczka kurcze ona to taka bezsensowna jest zdanie zmienia z minuty na minute i ogolnie to taka jakas jest... no ale ona nie jest moim wrogiem
a wrogowie z girls to oczywiscie ,,morcinkowska'' paka czyli 3 najwieksze matoly ktore sie razem trzymaja wszystkim dokuczaja no i nikt ich nei lubi ale trudno sie dziwic
no i na koniec
nauczyciel-wrog nauczyciele sa czasem fajni jednak nie wiem jak fajni by byli to na zawsze beda moimi wrogami no wyjatki to sa ci co prac domowych prawie nie zadaja (wylaczajac wuefiste)
a tak z domowniko to pies :D gryzie mnie po nogach( :/ ) drapie lize okulary (i potem nic nie widze) brudzi spodnie slina ech........ no ale coz jemu to wybaczam bo fajniutki jest i wrogiem nie jest :p

peesik: jesli napisalam cos zle, nieczytelnie to przepraszam ale bylam u okulisty tam mialam zakrapiane oczy no i nie wszystko widze tak jak chce pozatym nie na swojej klawiaturze jestem no i ona jest ,,niewytrzaskana'' wiec mi sie na n iej gorzej pisze i mam jeszcze tego psa o ktorym wczesniej mowiam kulawego i musze sie nim opiekowac a pies jak pies (szczeniak) ugryzie w noge dla zabawy i nigdy nie wiem jakie litery wtedy napisze
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
ja nie mam wrogów.
poprostu za niektórymi osobami nie przepadam.
i to jest najlepsze rozwiązanie :D

skakanka wspóczucia :/
 

Orzech

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Takich otwartych wrogów to nie mam, ale nienawidzę mojego wujka, który wpierd*lił się do mojej rodzinki i takiej Wiśni, za któą tłumy idą.
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Taka jedna Karolina.
Długa histora...
Skończyło sie na pogrózkach do mnie :/
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Nie mam fizycznych wrogów. Taką mam osobowość, że nie potrafię drugiej osoby znienawidzić by podjąć w tym celu stosowne kroki. Moim wrogiem może być jakąś idea, polityka ... czy chociażby obecny ból zęba po źle zaleczonym kanałowym <_< , ale nie druga żywa osoba. Póki co, procentuje to z wzajemnością :)

Chociaż, jakby się zastanowić nad moim stomatologiem B)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Ja jestem sam dla siebie największym wrogiem :D
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
dla mnie wrogiem jest taka jedna z przeciwnej klasy :grymasi: :grymasi: :grymasi: Niecierpie tej s*ki!!
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Ej!
Opanuj się!
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie opanowuj się !! :D

Mój wróg? Kościółek Katolicki :D, duża część populacji na tej ziemi. Za długo by ich wszystkich wymieniać.
 
Do góry