Kto Jakie Szkoly Robi Albo Jakie Skonczyl!

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
Afeni napisał:
sunshine Mieszkasz w Dębicy?? Nie za wesoło mi się to miasto kojarzy...
czyżby kojarzyło Ci się z naszym sławnym burmisterzem edim? :looka: kolegą janika? :looka: on jest beznadziejny i jego rządy u nas również , ale nie zawsze było tak źle :niepewny:
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
sunshine Nie, w Dębicy a dokładniej chyba w jakiejś małej miejscowości obok chyba na K. ale pewna nie jestem, zginał w wyniku wypadku mój kolega. Jechał na motrze i został potrącony autem przez syna burmistrza... czy kogoś takiego w każdym razie ważnego... niestety nie przeżył wypadku :(;(
 
S

slodziutkaa

Guest
nika, ja wszytskie skończyłam z paskiem:p tylko to pólrocze było bez paska ale zakończenie z paskiem:p ale nie jestem kujon:p bo to chyba farciarz niezły ze mnie:p ma ktos prace FARCIARZ?? hehe
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
8 Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie, za pół roku kończy się dla mnie maturką :D
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Zespół Szkół Ekonomicznych. Liceum Ogólnokształcące z rozszerzoną matmą fizą i informatyką...
O ile przejde do 3 klasy :D to ukończe =) A 3 klase będe przerabiać w Warszawie już =]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja skończyłam [hehe] Szkołę Podstawową nr 1 w moim mieście [niezły wyczyn] a teraz chodzę do 2 kl. Gimnazjum nr 3 uwaga zakosczę Was... tez w moim mieście :D
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
szkoły??
hmmm... wiec po kolei :p
podstawowka w Czarnej Białostockiej imienia Roumalda Traugutta o ile dobrze pamietam :p
pozniej gimnazjum imienia Jana Pawłą II tez w tym samym miescie
a teraz znowu powrot do 1 klasy :p
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
skończona szkoła : Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu
A teraz : DSWE - resocjalizacja
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Njpierw byla Szkola Podstawowa nr 3 im. gen. Franciszka Kleeberga
Pozniej Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanislawa Konarskiego
A teraz jestem w 2 klasie I Liceum Ogolnoksztalcacego im. Tadeusza Kosciuszki w kalsie jezykowej :)
A dalej to sie wybieram na diennikarstwo. Sni mi sie UJ :przewraca: ......ale pewnie tylko sni... :(
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
2 klasa 4 LO w Jaśle, profil humanistyczno - językowy, ale mogło być gorzej :D
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
34
[Liceum Ogolnoksztalcace nr 1 :) nie chwalac sie najlepsza szkola srednia w moich okolicach :):):) profil matematyczno-geograficzno-informatyczny :):))
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
ja chodze do VIII LO w Bydzi :D ostatnia klasa :/ i juz zaraz matura :/ a profil to psychologiczno-pedagogiczny
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
tak od samego poczatku:
1. Szkola Posdtawowa nr. 14 we Wroclawiu (niestety juz nie istnieje)
2. Liceum Techniczne o profilu elektronicznym w Czernicy Wr.
3. Szkola Informatyki i Internetu Towarzystwa Edukacji Bankowej kierunek inormatyka specjalizacja sieci komputerowe - Wroclaw
4. (obecnie) Wrocławska Wyzsza Szkola Informatyki Stosowanej we Wroclawiu kirunek informatyka specjalizacja jeszcze nie wybrana
 
Do góry