Kto dominuje, a kto jest ulegy?

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Ciekawi mnie czy to kobiety wolą być uległe w łóżku a mężczyźni chcą dominować, a może odwrotnie.
Jak jest u was?
Dziewczyny lubicie żeby to facet dominował nad wami, był zdecydowany i czasami nawet używał troszkę siły?
A czy wy panowie wolicie dominować nad kobietą czy bardziej was kręci jeśli to kobieta używa troszkę siły? :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Lubię rywalizować trochę w łóżku. Najlepiej jest kiedy walczy się o dominację i żadne nie chce ustąpić (facet wtedy zazwyczaj wygrywa z oczywistych względów - przeważnie jest większy i silniejszy - jednak fajnie było poczuć, że kobieta chciała o dominację walczyć) ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja zdecydowanie lubię jak mężczyzna dominuje

Chociaż w łóżku niech ma tę satysfakcję :p
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Ja uwielbiam kiedy facet jest zdecydowany i pewny w łóżku.
Czasem nawet lubie poudawać że niby nie chce żeby on użył troche siły :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ciekawi mnie czy to kobiety wolą być uległe w łóżku a mężczyźni chcą dominować, a może odwrotnie.
Jak jest u was?
Dziewczyny lubicie żeby to facet dominował nad wami, był zdecydowany i czasami nawet używał troszkę siły?
A czy wy panowie wolicie dominować nad kobietą czy bardziej was kręci jeśli to kobieta używa troszkę siły? :)

Kiedyś lubiłam dominację w łóżku do tego stopnia, że nigdy nie inicjowałam pierwsza seksu i leżałam jak kłoda - myślałam, że jest ok i w ogóle. No, ale mój facet na szczęście ze mną pogadał, że też chce zebym czasem wykazała się inicjatywą i tak zrobiłam, dlatego teraz i ja czasem inicjuję seks, jestem często bardziej aktywna itp. Grunt to mówić sobie o swoich oczekiwaniach, a nie tak jak njiektorzy robia zdradzac :niepewny: Wtedy można dojść do porozumienia i jest ok. Kiedyś np nie do pomyślenia było dla mnie bym zrobila nawet striptiz przed swoim facetem, a jakiś czas temu zeobiłam, przecież to moj facet i nie mam czego się wstydzić :) Przed obcym nigdy bym tak nie zrobila, co jest logiczne. Nie chcialabym, zeby tez inna ogladal na striptizie, ale ja to ja i normalne, ze mnie chce :)
No, ale jak większość kobiet raczej wolę dominację :) TRoche sily jak uzyje, to tez jest ok. Oboje sobie mowimy czego pragniemy ,więc jest w porządku :)
 

Shane666

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
3 miasto
A czy P... Aktywny czy Pasywny. Seme czy Uke?

W łóżku to sprawa indywidualna i kwestia przystosowania się do wymagań/oczekiwań partnera/partnerki.
Według mnie role powinny się odwracać żeby sex był bardziej emocjonujący :):):)
Im więcej "ciekawych" czy "szalonych" pomysłów tym dłużej sex będzie cieszył :D
A wszystko pozostaje kwestią gustu i smaku ;]
 
Do góry