Kto do Diabła lubi Niemców !!!!!!

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Po II wojnie światowej niemcy zrozumieli że świat chce pokoju i ma dośc wszczynania przez nich wojen.
Szkoda, że oprócz Niemców nie zrozumieli tego żydzi :|
 

Kometa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Nie znam żadnego niemca wiec powiedziec o damym narodzie nic nie moge ale nienawidze ich języka do którego nauki mnie zmuszają
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ciebie tylko zmuszają do uczenia!
A ja muszę mówić tak na codzień!
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Nie powiedziałem że mi się nie podoba.
Poprostu nudzi mnie to już.
 

Hyderlol

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Niemcy. Ja znam kilku niemców bo bywam w LIPSKU. I som to spox ludzie. Ich język mnie nie zraża, wręcz przeciwnie bardzo mi sie podoba jest taki goroźnie fajny. Lubię porządnom niemieckom MUZĘ, a niemiecki w muzyce jest równie extramalny co...? ( no właśnie co nie ma drógiej takiej extra rzeczy na świecie).
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ehm do muzyki wole Angielski, jest bardziej melodyjny.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
A ja lubiem słofnik do jenzyka polzkiego, wiesch hyderolol
 

bananas

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska ;)
Nie mam nic do niemcow, nawet mam zamiar wyjechac tam za praca w przyszlosci bo niemieckiego sie troche poduczylem ;)
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
czas sie zmienil i niemcy sie zmienily!!!. Bylem niedawno w miejscowosci pod berlinem i powiem ze ludzie tam zyjacy odbiegaja w ogromnym stopniu od stareotypu nazistowskiego swira niemca... pozdrawiam
 

Kusok

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
from hell
Mam koleżanki z Niemiec i niemam nic przeciwko nim osobiście. Mimo to ich dziadkowie mordowali moich i co tu zrobić? jeśli poznać by jednego niemca w naszym wieku to co mu można zarzucić?
Dziwny temat
 

Dziecko Zła

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dagobah
Moim zdaniem bez sensu jest nasza "nienawiść" do Niemców. Zazwyczaj jest ona podsycana zdarzeniamy z przeszłosci takimi jak Oświęcim. A przecież współczesna młodzież to nie tamci Niemcy, którzy nas mordowali. Rozumiem, to nasza historia i nigdy nie powinniśmy jej zapominać, ale po co nienawiść do tego narodu? Właśnie wróciłam z Regensburga [miasta, skąd pochodzi obecny Papież] i muszę przyznać, że ludzie są bardzo sympatyczni i pomocni. Ja też po części mam do nich jakiś żal, ale.. ileż można kierować się stereotypami?
 

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Niemiec też człowiek... A tak poważnie Niemcy to normalni ludzie! Proponuje nauczyć się wybaczać... i pokazać twarz a nie nienawidzić... Dla mnie nienawiść pokazuje że człowiek nie godzien jest być nazwany człowiekiem!!!!!
Moja strona zapraszam :)
 

Attachments

  • aaaaaa2.jpg
    aaaaaa2.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 10

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
:cenzura: :cenzura: NIEMCÓW !!!!!!!!!!!! GEBELSY DO GAZU !!!!!!!!

Kolejny porąbany umysłowo człowiek, który myśli, że co niemieckie to złe, ostatnio rzadko spotykane. Dużo częściej natomiast są podobne poglądy wzg. Giertycha, a przecież jak tu się ładnie mówi "Niemiec też człowiek" A Giertych? Nein, Giertych ist Gupkof, Giertych keine umiom, Giertych -NEIN

Zastanówcie się nad wszą tolerancją.
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Tu jest tolerancja wybiórcza opierająca się na prawie Kalego. Jak nas biją to źle ale jak my bić ich to już dobrze...
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Ja znam niemców, bo często tam jezdze i powiem, że niektórzy niemcy to bardzo fajni ludzie. Ja osobiscie uwielbiam tamten kraj. :) Według mnie teraz bardziej trzeba uważac na Ruskich, ponieważ to tamci politycy teraz marza o władzy na swiecie, a nie niemcy.
 
Do góry