Książka, która wywarła na Tobie duże wrazenie

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Carlos Ruiz Zafón - Cień wiatru
...Po przeczytaniu tej lektury - jadąc w autobusie przyporządkowałem sobie anonimowe osoby do postaci z tej ksiązki...ahh ta moja wyobrażnia :)
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Robin Cook - Toksyna - książka o zarażonym hamburgerze... za każdyma razem jak jem fast-fooda to ma przed oczami jak to sie skończyło w tej ksiązce ale mimo to nadal je jem... <_<

John Gilstrap - Ucieczka Natana - o 12-stoletnim chłopcu skazanym na więzienie... jesteśmy świadkami jego desperackiej ucieczki.... warto przeczytać... :9

"My, dzieci z dworca ZOO" - chyba nic dodać nic ująć :(
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Cieszę się, że też Ci sie podoba :) Może znasz jakieś inne ksiażki o podobnej tematyce? Bylabym bardzo wdzieczna za tytuły :)

Odpowiadam Ci z opoznieniem :p Jesli chodzi o tego typu ksiazki to "Kolumbowie 20 wieku" Romana Bratnego, "Zdazyc przed Panem Bogiem" Hanny Krall, "Medaliony" Zofii Nałkowskiej, tam nie ma głownego bohetera, ale tematem jest Oświecim, np to co robili tam z Żydami (bardzo smutna ksiazka) i opowiadania Borowskiego np " U nas w Auschwitzu" i "Zapraszam panstwa do gazu". Wszystkie te ksiazki sa smutne :( ale warto przeczytac.
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Takie ksiazki interesuja mnie bo ten okres nie jest tak odległy i mozna znalesc wiele ciekawych informacji.
Poza tym wole czytac takie ksiazki niz jakies bezsensowne romansidła :)

Katarynka jak ksiazki ? Masz juz ? :)
 

UZI

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
skąd?
Taaak ? To powiedz nam teraz czego sie z niej nauczyles

"Pamietnik narkomanki" tez ciekawa ksiazka i mozna sie wiele dowiedziec.

Nauczyłem się robić kanapki ;]
szpan :D
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Pogratulowac koledze :D Kanapki ... brawo :eek:k2: Jak sie zupe nauczysz robic to bede biła czołem o podłoge w wyrazie szacunku :)
 

UZI

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
skąd?
Wszystko da się zrobić tylko czasami możesz wylądować w szpitalu na zatrucie :D
więc jak już coś robisz to częstuj najpierw kogoś innego xD
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
"Wiedza Aniołow"- jedna z najlepszych ksiazek jakie czytalam jesli nie najlepsza, goraco polecam....
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Zgadzam się z Ribana.poza tym bardzo lubię "Młodzi gniewni" "Lot nad kukułczym gniazdem" i o nałogach lubie czytac.
 

_Tygrysica

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
pabianice
zdecydowanie " My dzieci z dworca zoo" , a poza tym książki Kavy i Cobena są niesamowite
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
"Pamietnik narkomanki" tez ciekawa ksiazka i mozna sie wiele dowiedziec.

Szukam w necie tej ksiązki juz chyba 2 dni i nie mogę niestety znalezc :( a do biblioteki nie chce mi się ruszyc :p ma ktos moze jakiegos linka skad mogę to pobrac??:D jesli nie to jdnek bede musiała wybrac sie do biblioteki :p

No a ksiazka ktora zrobila na mnie duuuze wrazenie to (po raz kolejny) "My, dzieci z dworca ZOO" , polecam kazdemu.
Aaaa i jeszcze w podstawowce (chyba 4kl) to był "Ten obcy" pamiętam jak mi się podobało :D
 

lenk@

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2006
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Gdańska
Na mnie duże wrażenie zrobiły dwie książki
1 Spotkamy się kiedyś w moim raju
2 Ps Kocham Cie Barbary Conclin
Naprawde polecam super książki :)
 
Do góry