Ksiądz Jacek Międlar - nowa twarz narodowców.

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
kto mu broni być politykiem ?
wystarczy zrzucić habit i sprawa jest wtedy prosta

ale dopóki jest zakonnikiem to chyba przysięgał posłuszeństwo ? a jeśli je łamie to faktycznie nadaje się na polityka. Oni mają kłamstwo i zdradę w genach
 
E

EU Geniusz

Guest
Nie mieszajmy polityki z religią, bo się porzygamy. Marny księżulo... Nie wróżę mu kariery.
 
W

wiki9969

Guest
Herbatniczek napisał:
kto mu broni być politykiem ?
wystarczy zrzucić habit i sprawa jest wtedy prosta

ale dopóki jest zakonnikiem to chyba przysięgał posłuszeństwo ? a jeśli je łamie to faktycznie nadaje się na polityka. Oni mają kłamstwo i zdradę w genach
No i odszedł z zakonu. Co prawda nadal jest kapłanem, ale jeżeli swymi wypowiedziami spalił wszystkie diecezjalne mosty, to niebawem będzie działał w cywilu.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i może teraz zapisać się do jakiejś prawdziwie polskiej partii albo taką założyć
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
mi się raczej wydaje że on jest ideowcem, ale to gorzej bo nie uznaje żadnych innych wartości poza swoją misją dziejową
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
niekoniecznie, zawsze zbierze się grupa frustratów, którzy uwierzą że ich wszystkie potknięcia życiowe to nie ich wina i ich ułomności ale przeróżnych żydów, lewaków, gejów itp.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
niekoniecznie, zawsze zbierze się grupa frustratów, którzy uwierzą że ich wszystkie potknięcia życiowe to nie ich wina i ich ułomności ale przeróżnych żydów, lewaków, gejów itp.
To nie jakaś tam "grupa" - tak wygląda nasz aktualny rząd.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
rząd ładnie to podsyca i kieruje w swoim dobrze pojętym interesie i kierunku
 

Przemo Wipler

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
97
Punkty reakcji
4
Ciekawi mnie dlaczego oni tak krzyczą do mikrofonów Przecież są wzmacniacze dźwięku i głośniki.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
chodzi o przekaz emocjonalny, mówcy chcą wykrzyczeć swoje emocje
 
W

wiki9969

Guest
Temat chyba można uznać za nieaktualny. Ksiądz już księdzem nie jest (choć oficjalnie jeszcze jest, ale to tylko kwestia czasu). Ponadto niby jest z narodowcami, ale 11 listopada uczestniczył w innym marszu. To już jest koniec księdza buntownika i jeżeli nie odnajdzie się w polityce (jak Kotliński) to nadejdzie też jego medialny koniec.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to było do przewidzenia, nie pomyślał chłop że w normalnym życiu trzeba o siebie umieć zadbać,
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
wiki9969 napisał:
i jeżeli nie odnajdzie się w polityce (jak Kotliński) to nadejdzie też jego medialny koniec.
panu Międlarowi nie chodzi o medialność i karierę polityczną


Ciekawy wywiad gdzie zaorał pseudoredaktorkę

https://www.youtube.com/watch?v=eoqpWy7W8rU
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
oczywiście że nie jest to karierowicz, to klasyczny przykład ideowca
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Jeśli Gozdyra dalej będzie zapraszała do tego swojego programu takich prowokatorów jak Stonoga ostatnio, to znowu zdejmą ten program z anteny a ją wyślą na przymusowy urlop, jak to miało miejsce po zaproszeniu Urbana w stroju biskupa. Ona ewidentnie chce iść w ślady Stokrotki Olejnik, jednak brak jej talentu i wyszkolenia. Z Międlarem wypadła fatalnie.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
No właśnie macie rację,niemniej program był ciekawy dzięki Jackowi ,który poradził sobie bez trudu w "jaskini lwa"
Żałosna reżyseria pani prowadzącej. wijącej się jak piskorz
.Jedno wejście publiczności,drugie wejście publiczności,atak z widowni,a ten cały Gadzinowski to zapomniał języka i tylko coś tam dukał.

Ten program obrazuje coś z czym mieliśmy doczynienia w ostatnich latach tzw.Frankfurter Schule ,czyli imputowanie wszelkimi możliwymi sposobami faszyzmu,rasizmu,ksenofobii środowiskom chrześcijańskim i narodowym.
A wynosiło się na tron np.takie czerwone mendy jak Urban.{sam przyznał,że takie określenie go nie rusza}

Wiele lat antypolskiej propagandy i szyderstw zrobiło swoje.Polacy nie wierzą w siebie,są podzieleni.
Polskość i patriotyzm to obciach,mowa nienawiści
Tylko co prezentują te Gozdyry,Stokrotki,Michniki,Lisy,Grossy,Bartoszewskie i inne Hartmanny przyciśnięte prawdą ?
Wiją się ,krzyczą,zarzucają nazizm,zmieniają temat nawet twarze wykrzywiają im się
Poseł Winnicki powiedział kiedyś ,że skalę ich nienawiści powinno się mierzyć w adolfach
Dla redaktor Gozdyry to tak 4 na 10 myślę.

Więcej takich odważnych ludzi jak Międlar,nie zamiatający nic pod dywan ,piętnujący zgniliznę wewnątrz Kościoła,a maski opadną i ludzie przejrzą na oczy.
Wszak tylko prawda wyzwala i oczyszcza umysły
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Zgadza się Marek. Ten podział został sztucznie wykreowany. Z wpływami środowisk typu Frankfurter Schule, mamy do czynienia na szeroką skalę już od ponad pół wieku, owy utopijny neomarksistowski bełkot zatruł życie wielu społeczeństw. O, np. jutro wypełzną na ulice w tzw. "Ogólnopolskim Proteście Studentów i Studentek" zagorzali miłośnicy ścieku pseudointelektualnego produkowanego m.in. przez takich ludzi jak Bauman, któremu się nie tak dawno zmarło i tym samym osierocił rzesze fanatyków, również w środowiskach studenckich.
 
Do góry