Krzywy Penis

Status
Zamknięty.

MarekAkaStaszek

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam dreczy mnie pewien problem, otoz moj partner ma krzywego czlonka i bardzo sie tym przejmuje. Boi sie o tym mowic pozniewaz ludzie zjedza kiedy dowiedza sie ze jest gejem. Prosze pomozcie jak go pocieszyc? Prosze tylko o powazne odpowiedzi.
 

MarekAkaStaszek

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Aha zapomnialem dodac ze przez jego czlonek odczowam niedogodnosci podczas nocnych zabaw :( Czy jakis lekarz moglby pomoc w tej sprawie? Jak mu to powiedziec?
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Musisz z nim spokojnie porozmawiać-powiedzieć, ze zależy tobie na wspólnym szczęściu lecz jest mały problem, z którym chciałbyś pomóc swemu partnerowi;] Opowiedz mu, że jest fantastycznym facetem i w ogóle chcesz z nim być ale odczuwasz pewien dyskonfort gdy sobie baraszkujecie :D :D Powiedz mu, że chcesz mu jakoś pomóc...Ponoć da się trochę go wyprostować :D :D -albo są specjalne do tego ćwiczenia albo należy się udać w takich sprawach albo do urologa albo do androloga[odpowiednik męskiego ginekologa-on jest dla facetów od spraw męskości :D :D ]Jak masz pytania-pisz na priv bo widze po twym tekście, że się ostro krępujesz pisać o takich sprawach-normalka :D :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
zamocz go w szklance z mlekiem i powiedz "nie garb sie, bedziesz wielki"
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
nie wiem czemu... ale ten temat nie pasuje mi na forum. od chocby patrzac na odpowiedzi. w sumie to z tego powodu. bo widac... temat powazny, a odpowiedzi juz nie. trza sie do lekarza zglosic a nie na 'takie' forum choc osobiscie sie zupelnie na tym nie znam. wole inne 'konakty' :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
zygac mi sie chce jak to czytam wluz mu glebiej w du3pe to sie wyprostuje
sorry ale nie wytrzymalem :]
 

UZI

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
skąd?
Głupi temat... jak ma krzywego ch...ekhm..członka to niech idzie z tym do lekarza (jeśli mu to przeszkadza)
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ejjjj sorry za mój przejaw nietolerancji, ale prosze Was zamknijcie ten temat ze wzgledów czysto moralnych... A nawet go usuncie.... blleeee o czym mowa...Jeżeli twoj partner wciąż ma z tego powdu udręki, to skieruj te pytanie gdzieś na forum dla gejów, a nie tutaj gdzie człowiek chce odpocząć i porozmawiać o czymś sensownym i interesującym....
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
KND-nikt ci nie każe tutaj zaglądać :p :p To forumowisko jest dla wszystkich i można tu poruszać wiele tematów :D :D
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
A mi pani na biologii jak chłopacy sie zapytali, co trzeba zrobić jak się ma krzywego członka :)|), powiedziała, że to jest czysta biologia i jego krzywość zależy od tego w której nogawce spodni sie go nosi i że to jest normalne i żeby się za bardzo nie wykrzywiał trzeba od czasu do czasu zmieniać nogawkę :p
Eme.. i proszę się nie śmiać, tak było na prawdę xD moja biologica chyba za dużo bravo się naczytała xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry