krzywy penis

K

kelo

Guest
witam
Mój penis jest przekrzywiony w lewą stronę. Sądzę, że mam również krótkie wędzidełko. Jego długość wynosi ok 12 cm. Czy według Was jego długość jest odpowiednia? Co mogę zrobić, aby wyprostować penisa?
PS. Mam 15 lat.
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Krótkie wędzidełko się bodajże rozcina, u chirurga oczywiście. 12 cm trochę mało, ale jak na 15 lat to raczej w normie. Krzywizną się nie przejmuj, to normalne.
 

crazyBoY21

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gryfów Śląski
hmm to że jest mały to nic nie poradzisz chyba że przechodzisz już okres dorastania lub jesteś przed to może jeszcze urośnie,a co do krzywizny to nie wiem może lekarz pomorze
 

recogit

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Krótkie wędzidełko się bodajże rozcina, u chirurga oczywiście. 12 cm trochę mało, ale jak na 15 lat to raczej w normie. Krzywizną się nie przejmuj, to normalne.
Nie straszcie chłopaka. Od 8-10cm i więcej zaczyna się norma. Nawet jeżeli urośnie to raczej już nie dużo, ale nie przejmuj się tym, bo w niczym to nie przeszkadza i jest normą. Krzywizna o ile nie jest zbyt duża to nic się z nią nie robi. Jak jest bardzo duża to wtedy operuje się ją.
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
troche mało te 12cm. ale jeszcze urośnie pewnie,choć nieznacznie.
jesli nie jest jakoś przesadnie skrzywiony to się nie musisz obawiać, a wręcz za pare lat jak będziesz uprawiał sex z partnerką lub parnerem może to być Twoim sporym atutem. :] Takie niedoskonałości są paradoksalnie plusem w tej płaszczyźnie. :]
glowa do góry.
 

Ginter007

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Czy według Was jego długość jest odpowiednia?

Nie chcę cię dobijać bo ja mam 13 lat a mam troszkę większego . No ale wielkość się nie liczy ;)

A co do krzywizny to ja mam tak że jak nie stoi to jest trochę krzywy ale jak stanie to jest prosty nie wiem jak w twoim przypadku ...
 
Do góry