Krzywe Nogi

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ale wy nie rozumiecie jednej ważnej rzeczy :p
Mi nie chodzi o to, że to brzydko wygląda czy coś takiego. Martwiłem się tym, ponieważ to (tak myślałem) może być spowodowane brakiem witamin w organizmie czy osłabieniem kości... :D

:lol: hehe no widzisz... każdy myślał, ze masz kompleks a Ty wyskakujesz z witaminami :p
 

chaplin

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Made In Heaven
E tam, rana jak u barana. Nic strasznego. Ze mnie też sie śmieją że jestem fiat 126p, bo tylne kola ma skierowane do środka. Ale ty sie ciesz że nie masz tych nóg skrzywionych do środka jak cielaki.
 

domino3045

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie przejmuj sie tym ja jeste piłkarzem gram od 6 roku życia i mam tak krzywe nogi że ludzie sie patrzą ale umięśnione koleżanka powiedziała mi nie przejmuj sie tym poprostu widać że masz nogi piłkarza i coś osiągniesz w życiu a inni patrzą bo widzą że jesteś wysportowany . Gdy mi to powiedziała to sie nie przejmowałem już tym że niektórzy sie ze mnie śmieją i sie na mnie dziwnie patrzą .
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jak Wam to strasznie przeszkadza to sa juz takie zabiegi z macrolane,które wlasnie powoduja ze nasze nogi sa zgrabniejsze i mniej koslawe.Ale mysle ze to bardziej przeszkadza nam kobietom.
 
Do góry