Krzywe Nogi

Lolex

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Dowiedziałem się, że mam "krzywe nogi". Chodzi o to, że jak stoję na wyprostowanych nogach nie mogę dotknąć kolanami do siebie... Czy powinienem się tym martwić, czy to coś normalnego? Podobno to dla tego, że się źle odżywiam i trenuje sport(siatkówkę).
 

Flo

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Kołobrzeg
uprawiajacy sport szczegolnie pilkarze maja nagminnie krzywe nogi, w niczym Ci to w zyciu nie przeszkodzi
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Spójrz kiedyś na nogi Korzeniowskiego. Myślisz, że on się tym przejmuje? Wątpię. Nogi się "rozchodzą" kiedy dużo ćwiczysz a zwłaszcza biegasz. Moim zdaniem to nic strasznego
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Tez ternuje siatkowke i tez mam krzywe nogi i staram sie o tym nie myslec.
Tylko ze Ty jestes facetem, wiec to jest mniejszy problem niz u mnie...
ALe nie przejmuj sie tym!
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Ja trenuje na silowni tez czasami biegam ale gram w tenisa ziemnego... to jest normalna... spojrz na nogi kolarzy jakie krzywe... nie przejmuj sie tym kompletnie:)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
jesteś Facetem, czym się tu martwić :) rozumię martwić się swoją klatą. Nóżki nie zależnie jakie to i tak facet ma piękne- ja tak twierdze o nóżnach mojego faceta, który twierdzi, że ma za grube a w cale według mnie tak nie jest. Ma zgrabniutkie. Nie martw się, ty nie musisz chodzić w mini więc nie powinno Ci to przeszkadzać ;)
 

Lolex

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Nosisz mini ze sie tym przejmujesz?
:przewraca:
Nie chodzi mi o to, że to "brzydko wygląda, kiedy się nosi mini ;)", tylko o to czy to nie jest jakieś skrzywienie spowodowane brakiem witami, co trzeba z tym robić itp :p Ale widzę, że to jest normalne i trzeba zostawić tak jak jest ;]
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nie przejmuj sie ja tez mam krzywe nogi ,wszyscy faceci ktorzy uprawiaja jakis sport to mają krzywe nogi.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
ja mam kurde nogi chude... troche nie to wkruza ale cala zima przedemna trzeba przytyc i nogi wyrobic bo gora juz dosc ciekawie wyglada:)
 

Plotek

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Białystok
Hmm... Przed chwila stanelem i sprawdzilem. Kolana rowniez sie nie laczal ze soba. Lubie pograc w siatkowke, tak jak ty. Nie przejmuje sie tym :) ... Takze nie boj nic ;)
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Najważniejsze to zaakceptować siebie a z opinią krytyków się nie liczyć...

Jeszcze nie widziałem osoby idealnej, bo takich to nie ma...

A też mam z nogami tak, ale zlewam to, a jak komuś nie podoba się to to jego problem :)
 

Lolex

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Najważniejsze to zaakceptować siebie a z opinią krytyków się nie liczyć...

Jeszcze nie widziałem osoby idealnej, bo takich to nie ma...

A też mam z nogami tak, ale zlewam to, a jak komuś nie podoba się to to jego problem :)
Ale wy nie rozumiecie jednej ważnej rzeczy :p
Mi nie chodzi o to, że to brzydko wygląda czy coś takiego. Martwiłem się tym, ponieważ to (tak myślałem) może być spowodowane brakiem witamin w organizmie czy osłabieniem kości... :D
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Nie ma się czym przejmować-sam mam krzywe nogi i w ogóle nie zwracam na to najmniejszej uwagi.
 
Do góry