Król Popu Wraca!

muffin

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Nie moge się doczekac nowej płyty.I mam nadzieję,że wyjdzie jakiś teledysk...
Co do dyskusjii...Mnie strasznie męczy tłumaczenie ludziom pewnych spraw związanych z Jacksonem,ale to jest jak mówienie do ściany.Oni i tak wiedzą lepiej... :mruga:
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
Natasha zachowujesz się jak walnięta fanka. Przepraszam, ale tak to wygląda. Pamiętaj, że nie każdy lubi popkulturowy świat.

Nie podoba mi się jego muzyka, nie kręci, ani nie grzeje mnie. Jest mi obojętne czy wróci czy nie. Jego fani na pewno się cieszą. Więc ktoś ma przynajmniej z tego pożytek.
 

Kevin_

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja ogólnie nie przepadam za Panem M.J..Choc musze przyznac Mu szacunek,poniewaz bardzo duzo osiagnal i miliony Go kochaja.
A jesli chodzi o wyglad krola popu to jest najwazniejszy,poniewaz krolowa popu tez nie jest piekna jedynie ksiezniczka popu daje rade.]
podsumowujac jest bardzo dobrym wykonawca!!!
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
Jeee nie mogę się już doczekać nowej płyty !!!!! Nareszcie coś ruszyło... mam nadzieję że teraz to już wszystko będzię jak za dawnych , dobrych czasów.. :D Michael ma ogromny talent... i szkoda żeby takowy się zmarnował :( Pozdro dla MJFANÓW :D
Cool strona : www.mjtunes.com
 

Attachments

  • mj.gif
    mj.gif
    19,3 KB · Wyświetleń: 5

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
O Boze!!! Powraca?! Hmm... no fakt, w koncu ma takie dlugi, ze musi jakos zarobic.
Moim zdaniem jedynie co mu wyszlo, to koncerty i teledyski. Zgrane, wspaniale i ta choreografia, genialna!!! A sam Michael, to spalony czlowiek, ktory najlepiej moglby skonczyc z dziecmi.
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
kocham MICHAELA i kazda jego piosenke nikt go w zyciu nie pokona ani nie podrobi , ten glos, te ruchy no po prostu BOMBA MUZYCZNA!!!!!!!!!!!!!!
 

sylwiuska89

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Widzę burzliwą dyskusję w tym temacie, a więc i ja dodam swoje 3 grosze.

Co do tego wątpliwości nie ma, że MJ to prawdziwy geniusz. Jest naprawdę wszechstronny i pomimo tego, że nie układa mu się w życiu najlepiej to i tak będzie miał rzesze fanów na całym świecie. A tak przy okazji to kto sprzedał 104 miliony kopii jednej płyty? Kto oddał połowę swego majątku na cele charytatywne? Kto dawał niepowtarzalne koncerty na które przychodziło mnóstwo osób? Tak tak dobrze myślicie :eek:k:

Druga sprawa: wiecie że Michael Jackson został uniewinniony ze wszystkich postawionych mu zarzutów, a więc podważanie niezawisłości sądu jest karalne... :mruga:

Pozdrawiam wszystkich fanów MJ'a i wszystkich użytkowników MJJPB BB)

Tych wypowiedzi u góry nie będe wyszczególniać i komentować. To jest jak walka z wiatrakami :) Kto wie ten wie :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Swietny to on BYL! Ale teraz sie juz totalnie wypalil i w zasadzie byloby lepiej dla niego, jakby rozpoczal leczenie w szpitalu dla chorych psychicznie, bo normalny to on nie jest. Widac ze ma zaburzenia psychiczne z zbyt naglym skokiem w dorosle zycie, poza tym zly ojciec tez dal mu w kosc.
 

cień_marci

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Landsberg :]
Właśnie BYŁ świetny. Uwielbiam jego wszystkie starocie( ponadczasówka poprostu) i chyba na tym poprzestanę. A co do Michaela jako osoby - thriller :mruga:
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Ja też się dołącze do dyskusji...
Wiadać niektórzy nie rozumieją tego co inni im tłumaczą ...trudno..:/
Michael jest ok wiedzą to Ci ,którzy nie słuchają plotek tylko mają informację o nim ze sprawdzonych źródeł...
To co zrobił to kawał historii ...ten taniec ..muzyka... :)
Wspaniale ,że wraca fani napewno będą się cieszyć ;)
Powiem od siebie ,że to że zmienił kolor skóry miało w sobie symbol...ukryty cel ...Więc dla mnie to nadal wielki
człowiek chociaż nie jestem jakąś tam jego fanką :p
 

CarbonX3R

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Chojnice
ehh... nie lubię jego piosenek, on jakoś dziwnie wygląda, ale szanuję innych poglądy...
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Nie moge się doczekac nowej płyty.I mam nadzieję,że wyjdzie jakiś teledysk...
Co do dyskusjii...Mnie strasznie męczy tłumaczenie ludziom pewnych spraw związanych z Jacksonem,ale to jest jak mówienie do ściany.Oni i tak wiedzą lepiej... :mruga:
Mam DOKŁADNIE tak samo. W mojej klasie tłumaczę, wchodzę na czaty i "nawracam", no ale oni wiedzą lepiej :mruga:
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
Jeszcze niedawno Ci którzy teraz szydzą z jego wyglądu i opluwają go na wyścigi , stali w kilometrowych kolejkch po bilety na jego koncert , a na dyskotekach nieudolnie podrabiali jego ruchy . Od ćwierćwiecza nie wymyślono w muzyce pop nic lepszego - Michael jest NIEPOKONANY!!! .. I czy komuś się to podoba, czy nie , TO WŁAŚNIE ON JEST PRAWDZIWYM KRÓLEM MUZYKI POP !!!
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Jeszcze niedawno Ci którzy teraz szydzą z jego wyglądu i opluwają go na wyścigi , stali w kilometrowych kolejkch po bilety na jego koncert , a na dyskotekach nieudolnie podrabiali jego ruchy . Od ćwierćwiecza nie wymyślono w muzyce pop nic lepszego - Michael jest NIEPOKONANY!!! .. I czy komuś się to podoba, czy nie , TO WŁAŚNIE ON JEST PRAWDZIWYM KRÓLEM MUZYKI POP !!!
Zgadzam się stuprocentowo. RESPECT :eek:k:
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Ja nie wiem czy kupię tę płytę. Z dwóch powodów: po 1. brak kasy po 2. nie lubię remixów :/ a po 3. i tak to będzie w Internecie :p
 

Olusia9612

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Górny Śląsk
Fajne :p Masz rację że powraca...Ja go osobiście lubię czyli jestem jego fanką..."Szczęśliwym jest człowiek, który z przeszłości swej pamięta to tylko, co dało mu zadowolenie. Nieszczęśliwym zaś ten, co nosi w pamięci wyłącznie nieszczęścia."-Hagivara Saturaro
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
Jeeee dzisiaj jadę kupić płytę "Thriller 25th " :p Nareszcie... !!!
I'm so happy :D :D
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
Jubileuszowa edycja płyty "Thriller25" Michaela Jacksona, w dniu premiery(11.02.2008) w Polsce pokryła się złotem. :p :p

Ps. :Musze przyznać że w kolejce stało dużo osób :D :p
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
Michael Jackson znów na szczycie!!!!!!!!!!!
"Po tygodniu od premiery nowego albumu Michaela Jacksona, "Thriller - 25th Anniversary Edition", król popu znów triumfuje na światowych listach przebojów."
:D :D :D :D :p :p :p :p
 
Do góry