Krew z nosa

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
Co może być przyczyną tego , że leci mi krew z nosa a dokładnie z jednego nozdrza ? Dzieje mi się tak co jakieś 2-3 dni . Jak kicham , wydmuchuje nos lub poprostu samo z siebie . I tu chyba uprzedze pytanie jakie mógłby mi ktoś zadać :) Nie nie dłubie w nosie ;p :D
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Wiek i otyłość są tu sprawami kluczowymi. I oczywiście jeszcze ciśnienie.
 

oliwa1947

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gorzów wlkp.
nie bierzesz nic? mi sie tak dzialo zwykle 1 dzien po zazyciu fety, ale z czasem samo ustapilo, ale rownie dobrze mozesz byc poprostu przemeczony
 

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
Wiek i otyłość są tu sprawami kluczowymi.


Mam 17 lat 177 cm wzrostu i 70 kg wagi więc o otyłości nie ma tu co mówić ;) A co do ciśnienia to myślę , że jest w normie choć nie sprawdzałem ale myślę to sprawdzić .


Co do niedoboru witamin to jakie są te witaminy których mogę mieć za mało ?

Hmm.. przemęczenie organizmu.. jestem dość aktywną osobą fizycznie więc to może wchodzić w grę.
 

Studencik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Co może być przyczyną tego , że leci mi krew z nosa a dokładnie z jednego nozdrza ? Dzieje mi się tak co jakieś 2-3 dni . Jak kicham , wydmuchuje nos lub poprostu samo z siebie . I tu chyba uprzedze pytanie jakie mógłby mi ktoś zadać :) Nie nie dłubie w nosie ;p :D

W przedniej części przegrody nosa znajduje się splot naczyń żylnych (tzw. splot Kisselbacha) - najprawodpodobniej u Ciebie te naczynia poprostu leżą dość powierzchownie, stąd przy smarkaniu czy kaszlu naczynia mają większą szansę na pękanie i stąd jest krwotok. Skocz do laryngologa, niech Ci obejrzy te naczynia. A poza tym możesz łykać tzw. uszczelniacze - rutinoscorbin i pić wapno.
 
Do góry