krem Excipial pigmentcreme

Karla429

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Małopolska
Hejka dziewczyny :* Mam do Was pytanie odnoście tego kremu Excipial:co on nim sądzicie?Czy dobrze kryje rożne niedoskonałości po trądziku i krosty, czy dobrze matuje a co najważniejszy czy skóra się po nim nie błyszczy.Słyszałam,że jest on dostępny w dwóch odcieniach: w jasnym i ciemnym. Jeśli miałabym go kupić to jaki odcień byście mi poleciły?: Mam jasną cerę.
 

Sexy16

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
kryje dobrze i na tradzik tez pomaga tylko np.mi po uzywaniu tego kremu straszne krosty mi wyskakiwaly pod nosem a na inne pomagaly <_<
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
ciemny tylko latem przy lekkiej opaleniznie, lub bardzo ciemnej karnacji, bo inaczej będzie wyglądać strasznie sztucznie, wiem, bo miałam oba ;p
jasny w zimie świety, ale jak już złapiesz troche słoneczka lepiej wymieszać z odrobiną czegoś ciemniejszego, przynajmniej u mnie się sprawdzało.
kryje dobrze, nie zatyka porów, nie wyskakują po nim pryszcze, ale szybko się sciera ;p
 

Karla429

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Małopolska
a przez ile mniej więcej godzin trzyma się dobrze na twarzy? A oprócz tego jakie inne kremy są jeszcze dobre na trądzik, ale żeby nie powodowały powstawania nowych pryszczy?
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
to chyba zależy od skóry, u mnie tzrymał się ok. 3-4 godziny ;)
chodzi Ci o koloryzujące specyfiki ? ;p ja używam najzwyklejszego podkładu z l'oreal i nic mi po nim nie wyskakuje nowego. ;p
 
Do góry