kredyt gotówkowy

mruczekk

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
hej
potrzebuję troszkę gotówki więc pomyślałem o kredycie dlatego chciałem zapytać kto obecnie ma najkorzystniejsze oprocentowanie??
 

zoombie

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ile potrzebujesz tej gotówki?
Kasę pożycz pod zastaw. Będziesz mieć znacznie mniejsze oprocentowanie (czyt. ratę). Zastaw zależy od wysokości pożyczki. Może być to samochód, telewizor (jeśli jest nowy) itp. Kredyt hipoteczny (czyli właśnie 'pod zastaw') łatwiej spłacisz niż gotówkowy. Poza tym jeśli z pewnych przyczyn go nie spłacisz to bank zabierze tylko to co w zastawie, a nie to komornikowi wpadnie w oko.

Jeśli mieszkasz w większym mieście to skontaktuj się z doradcą finansowym, oni znajdą Ci coś odpowiedniego. Takie usługi nic nie kosztują.

P.S. BARDZO uważnie przeczytaj umowę i regulaminy. Prawie wszyscy podpisują to w ciemno (co nie jest dobrym nawykiem).
 

MagicR

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
na Twoim miejscu nie pytał bym, który ma najkorzystniejsze oprocentowanie, tylko który bank w ogóle udzieli mi kredytu. Ja tutaj znalazłem podstawowe informacje na temat charakterystyki kredytów http://www.finansosfera.pl/kredyty-gotowkowe/ . W dzisiejszych czasach, jeżeli nie miałeś żadnej historii kredytowej, bardzo ciężko będzie uzyskac kredyt, dlatego takie alternatywy jak kokos.pl to bardzo dobre rozwiązanie. Zobacz sobie na zestawienie i porównanie z załączonej stronki i z tego co Ci zostanie po filtrowaniu , zapoznaj się z ich dokładna ofertą . Konto w banku równiez bardzo pomaga w uzyskaniu kredytu !
 
Do góry