kredki, farby i inne artykuły plastyczne

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
O, ja też nie wiem jak! :D Powiesz nam? :) Plasteliny też się raczej samodzielnie chyba nie da. Ja nie próbowałam. Zresztą po co skoro mam pod ręką sprawdzony i bezpieczny produkt dla dziecka.
 
D

Dobrawa

Guest
W sumie może i plastelinę się da, ale nie bardzo wiem też jak więc nie będę kombinowała. Dla mnie i kredki i farby i plastelina Bambino jest wystarczająco bezpieczna i moje dziecko je lubi, więc to już sukces, bo on jest w kolorach i tym jak się używa tych artykułów plastycznych bardzo wybredny.
 
D

Dorka123

Guest
Ja nawet chyba nie miałabym czasu na robienie samodzielnie czegokolwiek, wolę ten czas poświęcić na zabawę z dziećmi lub odpoczynek. No chyba, że robienie farb czy kredek to fajna zabawa ;) Póki co idę jednak na łatwiznę i kupuję gotowce, właśnie zrobiłam zapas na wakacje, w końcu nie tylko piękne słoneczne dni przed nami ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja bym nawet nie pomyślała o zrobieniu farb skoro jest taki piękny wybór, takie piękne kolory. A jak tylko czegoś nie mamy to mega frajdą jest mieszanie odpowiednich kolorów w celu stworzenia nowego :) A np. farby z bambino są mocno nasycone i te nowe kolory wychodzą naprawdę bardzo ciekawie.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
No co prawda, to prawda. Moja córka upodobała sobie plakatówki Bambino, te 12-kolorowe. Zresztą dokładnie te same polecała pani od plastyki. :)
 
D

Dobrawa

Guest
U nas nie narzucają jeszcze wyboru w szkole, ale dugerują te sprawdzone marki takie jak Bambino. Co jak co, ale jednak i dla rodzica to duży komfort jak kredki są trwale i sprawdzone. Czy też farby nie leją się po kartkach tylko faktycznie zostawiają fajnie kolorowe prace.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A plastelina? znacie te z bambino w ilości 12 kolorów? jak się sprawdza, jaka trwałość? czy szybko się rozgrzewa w rączkach?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Znamy je od niedawna. Bardzo plastyczna, łatwo odkształca się w rękach, więc maluch się nie męczy.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A wiecie że Bambino ma w sprzedaży oddzielne dwa kolory, srebrny i złoty. u nas te kolory cieszą się ogromnym powodzeniem:) pojechałąm kupić całe, nowe kredki a znalazłam tylko te dwie najlepsze :) fajna sprawa.
 
D

Dorka123

Guest
wiecie ;) to u nas najbardziej zużywane kolory, więc dobrze, że można je uzupełnić ;)
kredki44.jpg
 
D

Dobrawa

Guest
To mnie teraz zaskoczyłyście, że Bambino ma takie zestawy. Nie mialam pojęcia, że można je dokupić :) Są normalnie w sklepie czy zamawiacie jakoś z netu ?
 
D

Dorka123

Guest
są w sklepach, w necie, poszukaj, na pewno znajdziesz, koszt to około 3 zł
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ta... moja córka już mi je zanotowała na liście "must have" na wrzesień. :D Apropo's - kompletujecie już wyprawki dziewczyny?
 
D

Dobrawa

Guest
U mnie większość już kupiona, więc za dużo nie zostalo. Najważniejsze z bambino mamy i plecak i dodatki też. Zostana nam chyba tylko zeszyty i jakieś gadzety. Ale listę od synka też dostałam :p
 
D

Dobrawa

Guest
Nie znałam tego sklepu, ale może uda mi się w nim już uzupełnić wszystko to czego w mojej wyprawce brakuje. W końcu do września zostało już tylko kilka dni .
 
D

Dorka123

Guest
akurat dzisiaj wszystko sprawdziłam z naszą listą i brakuje mi tylko bloków technicznych, nie wiem jak je przeoczyłam, ale reszta, czyli plecak, piórnik, bloki rysunkowe, wycinanki, kredki, farbki, plastelina, zeszyty, kleje, strój na wf jest :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
U nas też już wszystko dopełnione. jeszcze szukam dobrej, sprawdzonej śniadaniówki i chyba zakupię taką do kompletu :)
19d7eeee8__5214bf8866b4d20130820_141359.jpg
 
D

Dobrawa

Guest
U nas też już wszystko kupione. Tylko synek na mnie nakrzyczał, bo wziełam w pośpiechu farby z Bambino z monster high :p No, ale już naprawiłam swoj bląd i ustaliłam z nim, że z tych będzie korzystał w domu, a kupiliśmy z jakąs inna postacią co sobie wybrał ;) Nie ma to jak dorastający chłopak
 
Do góry