Kreatyna

drred15

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Cześć mam 15 lat 185cm wzrostu i ważę 78 kg,chciałbym schudnąć i wyrobić lekką masę mięśniową do wakacji ;) Czy stosowanie reduktora tłuszczu może mi w tym pomóc?
 

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
Kreatyna pomoże Ci nabrać masy mięśniowej , bo Twoje mięśnia wypełnią się wodą. Więc od tego raczej nie uda Ci się schudnąć.
 

drred15

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ok. Ale te kilogramy przeobrażą się w mięśnie?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nigdy wiecej, o co ci chodzi?

ideą brania kreatyny jest jej branie podczas pierwszych oznak stagnacji.

jednak w twoim przypadku zalecam diete low carb, aeroby oraz BCAA
 

drred15

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
zapomniałem dodać ze chciałbym jeszcze trochę urosnąć;) i nie chciał bym przestać przez te środki.
 

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
BOSSY , o gów*o mi chodzi. Panie mądraliński

Nie wymądrzaj się tak bo najmądrzejszy na świecie nie jesteś.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
do autora tematu:
nie spojrzałem na twoja wage przy twoim wzroście. W twoim przypadku dieta na mase oraz lekkie aero żeby cie nie zalało. Narazie kreatyna nie potrzebna, jedynie gainer do uzupełniania braków w diecie.

Nigdy Więcej - nie będę tu robił bagna przez twoje widzimisie społeczniaku i z mojej strony tyle na temat.
 

ozymandiusz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
39
Punkty reakcji
1
przy takim wzroście i wadze ja bym proponował odpowiednią dietę i aeroby na spalenie pewnie tkanki tłuszczowej. jesteś młody, odpuść sobie przyjmowanie suplementów jak widać po twoich danych nie są one potrzebne. dieta, aeroby i odpowiednie ćwiczenia, nie przemęczające stawów. masz dopiero 15 lat.
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
do autora tematu:
nie spojrzałem na twoja wage przy twoim wzroście. W twoim przypadku dieta na mase oraz lekkie aero żeby cie nie zalało. Narazie kreatyna nie potrzebna, jedynie gainer do uzupełniania braków w diecie.

Nigdy Więcej - nie będę tu robił bagna przez twoje widzimisie społeczniaku i z mojej strony tyle na temat.


dokładnie kreatyna Ci nie potrzeba tylko nie jedz dużo wołowiny i łososia bo tam jest kreatyna a Bossy Ci pisze, że nie potrzebne xD
Aha no i witamina D surowo zabroniona bo to jest steryd. Kto nie wierzy zapraszam do lektury chemicznej xD
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Aha no i witamina D surowo zabroniona bo to jest steryd. Kto nie wierzy zapraszam do lektury chemicznej xD

Co do tej wit D :p niby ona powoduje wzrost masy miesniowej a przedawkowanie jest teoretycznie niemożliwe. Wiec tu sie pojawia pytanie, czy gdyby sie kupilo wit w tabletkach to cos ona by zmienila ?
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Co do tej wit D :p niby ona powoduje wzrost masy miesniowej a przedawkowanie jest teoretycznie niemożliwe. Wiec tu sie pojawia pytanie, czy gdyby sie kupilo wit w tabletkach to cos ona by zmienila ?

Adek chyba pomyliło Ci się z witamina C :)
napisałeś "niby" a w praktyce to wszyskie elementy sa ważne do budowy masy mięsniowej. Sama witamina nie rozwiąże problemu stagnacji jak będzie słaba dieta czy zły trening. Sama również nie powoduje sygnałów anabolicznych jak sterydy.

Ogólnie na Twoim miejscu jak chcesz nabrać przyzwoitej masy mieśniowej to bym jadł 600-1000g mięsa (ile dasz radę nic na siłe), ok 3-4 woreczki brązowego(biały nie bo zły index) ryżu, ok 80-90gr oliwy z pestek winogron i tak w koło Macieju. Wiem, że takie jedzenie nie należy do przyjemności ze spożywania pokarmów, ale daje naprawdę spektakularne rezulataty - szczególnie ze sterydami i dobrym treningiem - no ale sterydy odpuść sobie w wieku dojrzewania (jesli w ogóle kiedykolwiek o nich myslałeś).

PS: wit D to steryd ale nie anaboliczny więc nie wkładaj go do jednej przegródki z testosteronem xD
 
Do góry