Kraj

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Jak widac Stokrotce sie udalo :)

A ja mieszkam w Belgii. Troche teskno za Polska, ale widac tak musi byc. Duzo latwiejszy kraj do zycia, ludzie: milsi, sympatyczniejsi. Belgia jest zachwycona caly czas. Za Polska tesknie. Ale poniewaz Belgii nie ma na liscie to glosuje na Polske! :)
 

przemyslaw90k

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
@OnTopic
Moim ulubionym krajem jest Hiszpania...nigdy tam nie bylem, ale zawsze chcialem pojechac do Cartageny (nadmorskie miasteczko w Hiszpanii) albo do jakiegos innego Hiszpanieskiego miasta...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja też bo Hiszpania jest taka piękna ale widziaąłm tylko na zdjęciach...jeszce chciałabym pojechać do Turcji i Włoch...ah te moje mareznia... :rotfl:
 
K

Kass

Guest
Najbardziej oczywiście Polskę. Kraj w którym się wychowałam, spędziłam najcudowniejsze chwilę ( i może jeszcze spędze). Kocham Polskę mimo wszystkich jej niedoskonałości =) A najbardziej Kraków oczywiście.
 

przemyslaw90k

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Karolina moj tata jest na misji pokojwej w Kosovie i stamtad mieli wycieczke do Stambułu, a wczesniej do Lourd...

EDIT: "Pomógł: 1 raz" komu ja niby pomoglem?
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
super...a ja jade w czwartek na Ukraine do Lwowa :rotfl:

włąśnie mozna to jakoś sprawdzić kto dał "pomogla" ?
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
a ja kocham Japonie i Chiny i ich kwitnące ogrody..... ninja ...manga i anime wszystko co lubie
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
tai chi?? niewiem co to ale myśle że coś fajnego... no i widze że jest kilka osób które lubiąto co ja lubie...:)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
tai chi-to takie ćwiczenia,które mają właśnie powiążanie z kung fu i innymi.Polegają na oddychaniu i wykonywaniu płynnych ruchów,które mogą się również przydać do obrony.
 
Do góry