Koxy Urodzinowe

all

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mialem w zeszla sobote urodziki i dostalem od kumpli troche wspomagaczy a mianowicie
deca 5 amp
anapolan 1op
meta 3op
winstrol 1op
hcg 1op
b12 1op
clomid 1op
tamoxifen 1op
czy kros madry moglby mi napisac jak z tego zrobic cykl czy ewentualnie cos dokupic czy cos tam ;) z gory wielkie dzieki:)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Nikt mądry by Ciebie tak niebdarował hehe wątpie żebyś coś normalnego ułozył z tego :p moim zdaniem 1 op clomidu to za mało na odblokowanie ;)
chyba ze metke w:cenzura: :p dece wypadalo by z tesciem walic ;)
 

all

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nikt mądry by Ciebie tak niebdarował hehe wątpie żebyś coś normalnego ułozył z tego :p moim zdaniem 1 op clomidu to za mało na odblokowanie ;)
chyba ze metke w:cenzura: :p dece wypadalo by z tesciem walic ;)
A jednak obdarowali mnie koledzy:) bo to same byczki:D i tez chca mnie troszke powiekszyc :) a ze na silke chodze wiec no skusze sie:D wiec jak bys mogl mi poradzic co dokupic i ile i jak to aplikowac to bylbym bardzo wdzieczny;)
 

DoriaN

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
według mnie meta rulezz !!!! siła poszłą bardzo masa tak srednio efekty.. ZAdowalające !!!
 

all

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
no slyszalem ze meta jest super ale watpie zeby sama meta mnie ladnie porobila:( wiec prosil bym o pomoc w rospisaniu cyklu z tego co mam + to co mam sobie dokupic.... mam 20 lat i chodze na silke od 3 lat tyle ze od roku tak solidnie mam 195cm wzrostu i 93 kg wagi....... i prosze o pomoc:) bo kumpli sie nie chce radzic bo oni to wala w siebie ile wlezie a mi na zyciu jescze troche zalezy ;)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
weź może tak jak moj ostatni cykl :
musisz miec 5/ 6 paczek prolki
10ml deki
Mete jak niezalezy Ci na wątrobie to bierz;)
do tego Clomid dokup jeszce 1 opakowanie
i 1 op HCG starczy ;)

mi posżło baardzo ładnie na tym cyklu właśnie schodze z neigo i moge sie pochwalic ze 4 cm w łapce poszły ;)
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
hym anapulon jest ciekawym srodkiem to 50 czy 100 oile dobrze mysle otym czym to jest to to sie bierze po pol tabletki tygodniowo :)< 1 tabletka w tygodniu niezaszkodzi :p>i dotego dzilanie wspomagalismy omkom lub tesciem tak 2 3 strzalki w tygodniu :] tak na przykladzie znajomego 20 kg sily w 2 tygodnie ^^ ale ma starz a to duzo daje


ps santos czym sie chwalic mi na sucho wpadlo ostatnio 2 czy 3 cm w lapce:p przez miecha genetyka to podstawa^^
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Na moje oko to lyknij wszystko po koleji wudka zalej, broxem zapij i walnij sie spac! A nuz ci cos przybedzie!

Ale z was cieniasy! 4cm, 3 cm w miesiac, co to jest sie pytam? :D :D
Ja tam w 2 tygodnie mięsien brzuszny o 6 cm powiekrzylem (i to bez silowni) :p :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
słuchaj ale jest różnica jak ktoś ma ponad 40 w łapce a ponad 30 ;) więc nie gadaj mi że to to samo ;) będzies zmiał 40 w grabie i jak w miecha skoczą Ci 2 / 3 cm to mi sei pochwal okej ?:)
 

DoriaN

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
OMG kolejny czepialski... JA pier**** nieczaicie ze ktoś mozę lubi patrzeć jak ma duzy przeszczep i ma siłe... A nie kurde wypominają ze o poco bierzesz te anabole i wogle a co ci do tego zazdroscisz to też se załatw... Coś w tym hyba jest co... Moi kumple dziwią sie strasznie czemu ja chciałem być taki duży w takim wieku ja poprostu to lubie :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
ja mam 43,7 czyli 44 bez 3 hehhe:p tez mam 16 lat :) za meisiac 17 :p

skoro masz 41 to poczekaj miesiac i jak skoczą Tobie chociaz 2 cm to mi napisz :) na sucho naturalnie :)
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
spoko loko ^^ pospadkach jes
tem z 44 ^^ to za miesiąc do tego powinem wrucic :p niema jak roczna przerwa w treningu :D

ale tak ps. nie rozmiar a sila sie liczy :p typ z ktorym chodze ma 43 i wypierdziela 160 na klateczke:p
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
heh no różnie z tym bywa :) ja tanm ćwicze dla siebie i szczerze to niezwracam uwagi na to ile kto wyciska :p
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
ja zwracam daje to motywacje a zarazem dobre nastawienie psychiczne co zwieksza jeszcze bardziej chcec cwiczenia ale i motywuje do podnoszenia coraz wyzej popszeczki :D
 
Do góry