Koszulka ze śmieszną grafiką

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mnie szczerze mówiąc nie śmieszy ta grafika. Ale ogolnie jeśli zamierzasz kupować koszulki z nadrukiem to dowiedz się jaką metodą została ona nałożona.
 

SylwiaOleksiak

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0

Attachments

  • 3271492640.jpg
    3271492640.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 12
  • P1430622.JPG
    P1430622.JPG
    206,4 KB · Wyświetleń: 10

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Boze ludzie tak nie raz patrze na te ciuchy co tu wstawiacie... w roznych tematach wlacznie z "co ostatnio kupiles"... to jest dzial "moda meska" czy "moda gimnazjalistow"? Jak mozna takie scierwo na sobie nosic dorosla osoba? Te "smieszne" koszulki z nadrukiem zakladacie chyba do sandalow ze skarpetami + rybaczki obowiazkowo do kostki.

Placzcie teraz ze sie bulwersuje... ale taka prawda. Gowno nie moda. Kupcie sobie jeszcze 'czapke' typu daszek z marihuana i swiecace przy nadepnieciu buty ;)
 

MartynkaWawa

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Również uważam, że są zabawne! Gdybym była facetem to chętnie nisiłabym takiego bobasa na piersi :)
 

Krzysiek1155

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeżeli szukasz koszuki z zabawnymi nadrukami to może powinieneś odwiedzić stronę http://koszulka.tv/product/grumpy-i-had-fun-once-it-was-awful-317.html Myślę, że ta koszulka, którą możesz zobaczyc klikając w powyższy link spełni Twoje wymagania i spodoba Ci się, Koszulkę mogę Ci osobiście polecić, świetnie sie prezentuje, dobrze leży i pasuje naprawde do wielu rzeczy, możesz sobie wymyśleć naprawde dużo fajnych połączeń na różne okazje. Koszulka często podoba się dziewczynyom, ale to juz bardziej kwestia ich charakteru, ale moim znajomym sie również podobała, Dostepne są także wersje dla kobiet i dzieci wiec, można sprawić naprawde fajny prezent swoim najbliższym, a sądząc po ocenach i opinach z jakimi się spotkałem na temet tej koszulki jej kupno dla innych osób z pewnoscia okazaloby się dobrym rozwiązaniem. Osobiście moge zaświadczyć, że jest to produkt bardzo dobrej jakosći, materiał jest wysokiego gatunku, nie rozciaga się, a koszulke można prac bez żadnych obaw (nadruk się nie spiera). Dodatkowo warto zaznaczyc, że jak na taką dobra jakościowo koszulke jest to korzystna cena według mnie, wieć jeżeli chcesz kupic naprawde dobry produkt proponuje żebyś kupił koszulke z podanego linku. Produkty z podanej strony mogę spokojnie polecić wszstkim i zachęcam do zapoznaia sie z ofertą.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
A moim zdaniem to nic innego jak tylko kwestia gustu,jeżeli podba Ci sie koszulka z takim nadrukiem i szablonem- czemu nie,w końcu wszystko jest dla ludzi:) Na lato jak znalazł.
 
Do góry