Kosztorys

Status
Zamknięty.

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
jesli robisz wesele w restauracji to oni sie wszystkim zajmuja ty tylko ustalasz menu.choc podoba mi sie pomysl ze stolikiem ze "swojskim jadlem" nie ma to jak "swoje ogoreczki" pod wodeczke:p
no widzisz a u nas chociaz nie robi sie w restauracji nie kupuje sie wedliny :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
pewnie macie "swoją" co????

tak niestety 20 tys to lekka ręką pójdzie tylko pytanie na ile to będzie osób???
 

senioritass

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
pewnie macie "swoją" co????

tak niestety 20 tys to lekka ręką pójdzie tylko pytanie na ile to będzie osób???


150 i to jesli sie na wiele ciotek poobrazamy:p bo niestety rodzinka mojego pana młodego jest dość liczna a przecież zapraszamy nie tylko rodzinkę lecz najblizszych przyjaciół ktorzy z osobami towarzyszacymi licza sie x2
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to i tak Ci to tanio wyszlo
ja licze jakies 25 tys na okolo 90 osob ale to juz tak ze wszystkim
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
u mnie raczej rodzice będą płacić za wesele (oczywiście też coś od siebie dorzucę) bo uważają że to jest ostatnia rzecz którą powinni "zafundować" swoim dzieciom. i ja również myślę, że rodzice (jeśli maja warunki) powinni wesele opłacić. Już mi nawet powiedzieli, że jeśli będę chciała wyjść za mąż to żebym powiedziała chociaż rok wcześniej żeby mieli czas zebrać fundusze. :)
 

senioritass

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
to i tak Ci to tanio wyszlo

to sa narazie wstępne przeliczenia ale i tak zazwyczaj wychodzą jakieś dodatkowe koszty:)

u mnie raczej rodzice będą płacić za wesele (oczywiście też coś od siebie dorzucę) bo uważają że to jest ostatnia rzecz którą powinni "zafundować" swoim dzieciom. i ja również myślę, że rodzice (jeśli maja warunki) powinni wesele opłacić. Już mi nawet powiedzieli, że jeśli będę chciała wyjść za mąż to żebym powiedziała chociaż rok wcześniej żeby mieli czas zebrać fundusze. :)

moja kolezanka zalozyla sobie konto na ktore odkladaja jej rodzice niezly pomysl.my tez liczymy na wsparcie rodzinki bo raczej kredyty i te sprawy nam sie nie usmiechaja
 

SylwekL

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Oszczędność to bardzo dobra cecha. Gospodarność to bardzo dobra cecha. Ale dobrą cechą jest również umiejętność mierzenia wysoko, a nawet wyżej niż wydaje się to możliwe do osiągnięcia.

Wybór jest trudny, ale jasny: "Chcę mieć to, na co mnie stać" albo "Staram się, by było mnie stać na to, co chcę mieć".

Już to wiem, że ci, którzy wybierają wersję drugą, dalej w życiu zachodzą i więcej z życia mają. Choć nie koniecznie zawsze musi im być prościej :)
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
koszt naszego wesela to ok.: 36000 zl, za 130 osob nie robimy poprawin i za wszystko place ja z moim mezem...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to chyba dość dużo jeżeli nie macie poprawin

ja póki co nie jestem w stanie podac kosztów
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
no troche duzo, ale co zrobic :)
i w dodatku wcale nie bylismy rozrzutni... takie byly ceny...
gdybysmy robili poprawiny to za orkiestre i sale placi sie polowe taniej, ale niestety jestesmy z 2 roznych koncow polski...
jedyny dodatkowy koszt jaki ponosimy to noclegi: ponad 2000zl i nie wiem jak u was jest z prezentami dla gosci... u nas robi sie paczki z ciastami, za co bedzie ok. 1000 zl
a w 36000 wliczone jest wszystko!
 
Z

zypek84

Guest
Ile płaciłaś od osoby za miejsce w domu weselnym? Bo to chyba podstawowy koszt na podstawie, którego powinno się wszytsko rozpatrywać.
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
placilismy 140 zl od osoby, i do tego musimy miec tort (800zl) i alkohol (ok.3500zl) we wlasnym zakresie
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
my tez tak bedziemy płacic z tym że liczymy na około 80 osób i ciasto z tortem mamy gratis i cena jest za 2 dni
 
Z

zypek84

Guest
140 zł z dwa dni? Gdzie tak jest? Ja płace 155 zł od osoby i to w Częstochowie jest uznawane za cenę bardzo niską.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jest jedna restauracja gdzie jest 109zl za 2 dni, a terminy na rok 2012 :] to o niej wczesniej pisalam

nasza cena i tak jest niska, przewaznie za 2 dni trzeba zaplacic 160- 170 zł
wlasciciel idszie nam na pewne ustepstwa za to ze robimy wesele w tygodniu

a są to okolice Gliwic
 
Status
Zamknięty.
Do góry