Koszt wstawienia zęba

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Witam, mam pytanko.
Byłam w zeszłym tygodniu u dentysty, bo mam problem z górną prawą szóstką. Trochę mnie bolała, później zrobiła się niezła dziura w tym zębie,mimo dbania o zęby pojawiła się próchnica, no i wreszcie zdecydowałam się iść do dentysty (pierwszy raz w życiu! strasznie się bałam, ale niepotrzebnie jak na razie :D) Pani stomatolog stwierdziła że owa szósteczka jest do rwania :( no i niestety pociągła za sobą siódemkę :(
W przyszłym tygodniu idę na rwanie i chciałabym jak najszybciej wstawić sobie te brakujące zęby i tu moje pytanie: orientuje się ktoś ile mniej więcej kosztuje wstawienie jednego zęba???
Bo słyszałam że niestety nie jest to refundowane.... :/

Z góry dzięki za odpowiedź.

Przepraszam za te niepotrzebne linki w środku tematu, same jakoś się wstawiły :/
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Cena wstawienia zęba to wydatek rzędu kilkuset złotych :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
wiesz co może jak ci zależy na tym, żeby wszystko było dobrze zrobione warto jest zapłacić a nie szukać refundacji. Zęby jednak są dość ważne i nie chcesz chyba, żeby coś poszło nie tak. Jeśli szukasz gabinetu, gdzie dobrze zrobią Ci zęby idź do Galerii Uśmiechu, a jak nie masz tyle pieniędzy na raz u nich jest możliwość rozłożenia płatności na raty.
 
M

maniana1005

Guest
wszystko zalezy od tego na co sie zdecydujesz, porcelana czy implanty, wszystko ma rózna cene, ale tez wazny jest wybor miejsca czasem tez warto pojechac nawet dalej i zrobic cos porzadnie, ja ze swej strony polecam Ci dentystów w Gdańsku z kliniki Projekt Uśmiech, bardzo profesjonalnie i naprawde z usmiechem ;)
 

Agatka777

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Są bardzo różne metody wstawiania zęba i różne ceny:)
Ja ostatnio miałam taką sytuację że byłam pewna że będę musiała usunięty ząb i wstawiny sztuczny ale mój dentysta powiedział, ze da się go jeszcze uratowaćzrobił mi leczenie kanałowe, wkład z włókna szklanego i koronę - trochę to trwało ale mam śliczny ząbek na własnym korzeniu.
 
Do góry