Kosmetyki reklamowane w gazetach

TrędowataAsia

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Otóż... często kupuję różne czasopisma w których jest pełno reklam kosmetyków bądź opisów jakie to one są dobre. Czy kupujac kosmetyk kierujecie się takimi reklamami?? Moim zdaniem gazety chwalą dane kosmetyki, iz firmy kosmetyczne im za to płacą.
Chociaż w Cosmopolitanie często są reklamy wraz z próbkami i zawsze kosmetyk, który wypróbowałam okazał sie super :D więc sama już niewiem co sądzic o "opisach czasopism o kosmetykach".
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
To zależy czy akurat ten opis mi się podoba, ale zazwyczaj nie kupuje kosmetyków ze względu na reklamę :p
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
jeśli reklamują jakiś produkt i jest próbka, to jeśli kosmetyk mi się spodoba, będzie dobrze działał to być może kupię
a jeśli chodzi o reklamy bez próbek to raczej nie kupuję
mam sprawdzone kosmetyki
 
B

blooz

Guest
no wlasnie najjlepiej jest wtedy gdy jest najpierw probka wtedy dopiero mozrmy stwierdzic czy to je dobre czy nie je dobre;] czy to był tylko chłyt martekindody ;]
 

TrędowataAsia

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Zadałam wam to pytanie, iż ostatnio wkurzyła mnie kuzynka. Otóż kupiłam jej w prezencie bez okazji balsam dla bardzo suchej skóry z Garnier (czerwony) i ona go ode mnie nieprzyjęła... stwierdziła, że w gazetach o nim niepiszą więc jest do :cenzura: :-/ Mówi, iz kupuję tylko produkty, które są reklamowane w gazetach wtedy jest pewna, że produkt jest super :-/ dla mnie to trochę z leksza nienormalne :-/
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
u, ten balsamik jest świetny.
NIe sugeruje sie opisami w gazetach, chociaz często je czytam.
Wole sama przetestowac kosmetyk, nawet opinie koleżanek nie są wazne, bo kosmetyki różnie na kazdą z nas działają.
 
Do góry