Kosmetyk, którego nie może zabraknąć w Twojej kosmetyczne.

angelXXprincess

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2008
Posty
238
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Witam!
W mojej kosmetyczce nie może zabraknąć oczywiście pudru oraz balsamu do ciała.
Osobiście polecam Wam kosmetyki firmy Biolander.
Ich jakość jest naprawdę zaskakująca a co najważniejsze są one naturalnymi kosmetykami, nie zawierającymi
konserwantów oraz sztucznych barwinków. Kobiety na całym świecie używają kosmetyków Bio lecz niestety w Polsce jest mało
firm które produkuję te kosmetyki. Firma Biolander zalicza się do tej niewielkiej grupy i wytwarza produkty o światowym
standardzie. Pierwszy raz postanowiłam zakupić ich produkt ok. pół roku temu i był to balsam do ciała.
Od tego czasu balsam ten stał się moim ulubionym kosmetykiem. Po pierwsze skóra zostaje po jego użyciu
idealnie nawilżona, po drugie zapach , wiele balsamów po pewnym czasie zaczynało drażnić mój nos lecz ten balsam
nie jest perfumowany więc nie ma mowy o podrażnieniu skóry i monotonnym i ciężkim zapachu ,a po trzecie opakowanie.
Wygląd zewnętrzny kosmetyku wywiera duży wpływ na moją opinię. Kosmetyki tej firmy mają bardzo ładne i estetyczne opakowania. Jedyne co mnie zastanowiło przed zakupem to cena ale postanowiłam zaryzykować. Teraz spokojnie mogę powiedzieć że tak świetne kosmetyki i dodatkowo wytwarzane tylko! z naturalnych surowców nie są wcale drogie. Po porównaniu cen firmy Biolander z kosmetykami innych firm produkujących kosmetyki Bio stwierdziłam że ceny nie są wcale tak wysokie a kosmetyki są tego warte :)
Więc jeśli dbacie o swoją skórę w naturalny i sprawdzony sposób : polecam :)
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ze względu na jasną oprawę oczu, moim podstawowym kosmetykiem "kolorowym" jest tusz do rzęs.
Innych obsesji nie mam - no, chyba, że balsamy do ciała z Body Shop, mmm :D
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Podkład , korektor , perfumy , błyszczyk , cień :D.
Bez reszty jakoś bym wyżyła :):p
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
jak wyjde bez korektora pod oczy to wiem, że będe straszyc, wiec go koniecznie zabieram, haha! :bag: Treaz uzywam Manhattan, krem do rak Garnier, bo w zimie mi strasznie pierzchnie skóra rak, antyperspirant bo emocje odbijaja sie na gospodarce hormonalnej i pocimy sie szybciej, od roku używam Dov, jest ok. I oczywiście do włosów szampon z odzywka 2w1 i balsam prostujący Nivea. Czy tego jest tak duzo? :niepewny: , mój mąż kiedy widzi jak sie pakuje, zawsze pyta czy na wojnę jadę...nie wiem o co mu chodzi hahaha! :p
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
korektor i tusz to podstawa
ale nie zapominam nigdy o kredce do oczu bądź cieni i błyszczyku ewentualnie balsamie do ust :p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
mój mąż kiedy widzi jak sie pakuje, zawsze pyta czy na wojnę jadę...nie wiem o co mu chodzi hahaha! :p
mam tak samo :p mój chłopak nie wierzy, że "AŻ TYLE TEGO POTRZEBA" :p
a ja przecież same najpotrzebniejsze rzeczy :p ale tak to szczęśliwy, że ładnie wyglądam i pachnę... ehhh... weź tu dogódź mężczyźnie :p
a teraz jak do niego jechałam, to w momencie kiedy zobaczył baterię pt. "Nivea Straight&Easy" złapał się za głowę i niemalże uciekł z krzykiem... hmmm, nie rozumiem :mruga:
 
Do góry