Kosmetyczka z dojazdem do klienta.

Diablica1000

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Witam serdecznie, chciałabym się was zapytać czy jest dobrym i trafionym pomysłem jak kosmetyczka dojeżdżająca do klienta.
Posiadam ukończone studium kosmetyczne na wynikach bardzo dobrych, wcześniej w wolnych chwilach zajmowałam się wizażem i nie ukrywam ze jest to ogromna moja pasja.
Uwielbiam to robić i czuje się w tym świetnie.Chciałabym założyć swój własny biznes na zasadzie dojazdu do klienta ale boje się ze to nie wypali.
Bardzo proszę napiszcie Panie czy same skosiłybyście się na dobra kosmetyczkę dojeżdżająca do was do domu w cenach niższych niż w gabinetach kosmetycznych.
Dodam ze do każdego zabiegu byłyby jakieś gratisowki , odprężająca muzyka .Liczy się dla mnie zadowolenie klienta:)Mozna by było w każdy piątek wykonać jakiś darmowy zabieg :)
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Hym... wszystko ładnie pięknie, ale... wykonywałabyś wszystkie zabiegi 'niestacjonarnie', czyli wszystko, co potrzebne taszczyłabyś ze sobą tak? A co w razie, kiedy moja mama zamawia jakiś zabieg, a ja skuszona super atmosferą i oczywiście cenami, mam chęć na inny? Masz wszystko pod ręką (np.w aucie?). Interesuje mnie taka kwestia właśnie :)
Powiem, że pomysł ogólnie jest ok :)
 

Diablica1000

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Hym... wszystko ładnie pięknie, ale... wykonywałabyś wszystkie zabiegi 'niestacjonarnie', czyli wszystko, co potrzebne taszczyłabyś ze sobą tak? A co w razie, kiedy moja mama zamawia jakiś zabieg, a ja skuszona super atmosferą i oczywiście cenami, mam chęć na inny? Masz wszystko pod ręką (np.w aucie?). Interesuje mnie taka kwestia właśnie :)
Powiem, że pomysł ogólnie jest ok :)


Właśnie kupiłabym przenośny fotel kosmetyczny i oczywiście urządzenia , które można spokojnie zmieścić do auta.Zresztą klient nasz pan:)Oczywiście na samym początku klient poznaje moje oferowane usługi a ja oczywiście muszę być przygotowana do nich jak i na wszelkie zmiany jakie mogą zajść u klienta.Uważam ze klienta trzeba najpierw poznać , jego oczekiwania , porozmawiać na inne tematy tak by nie czul się skrepowania i czul się bardzo dobrze.Nie sztuka jest wykonać zabieg byle szybko i niechlujnie, ale wykonać go precyzyjnie tak by klient do nas wrócił i był w pełni zadowolony.
 
Do góry