Kosa Eurotec GT110

aikon6

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Od 3 lat posiadam zakupioną na allegro kosę Eurotec GT110. Przez 2 lata nie sprawiała problemów i wszystko działało jak należy, jednak 3 miesiące temu zaszła potrzeba wymiany pierścienia na tłoku i od tamtej chwili zaczęły się problemy z uruchomieniam. Trudno ją teraz odpalić, a gdy już się uda po kilku sekundach gaśnie z powodu zalanej świecy. Po uruchomieniu i przestawieniu dźwigni przy filtrze z ssania w tryb pracy i utrzymywaniu kosy na wysokich obrotach wszystko jest w porządku. Skosiłem tym sposobem już 2x 800m2, jednak czyszczenie świecy po każdej przerwie i próbie odpalenia kosy jest dość uciążliwe. Podejrzewam, że jest to wina gaźnika, który wizualnie wygląda na sprawny w dodatku wymieniłem już membrany i uszczelki. Nie mam możliwości sprawdzenia sprzętu na innym gaźniku, a nie chciałbym niepotrzebnie wydawać kasy na nowy ;)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja niestety nie wiem za bardzo co może się dziać, ale powinieneś ją oddać do serwisu albo komuś, kto się na tym zna. Poza tym nie chcę cię straszyć, ale nie brzmi to za dobrze więc nie wiem, czy nie stanie się tak, że jednak będziesz musiał sprawić sobie nowy sprzęt. Ale nic się nie martw nie jest to zbyt duży wydatek zobacz sobie tutaj http://www.sklepal-ko.pl na różne modele, firma solidna więc myślę, że posłuży ci długo.
 
Do góry