KONTO BANKOWE

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Całkiem ciekawie to wygląda, niewielkie zmiany a jak to wszystko się rozświetliło. Jestem na tak:) i popieram.
 
U

umoruma

Guest
Ciekawe wieści:)
Mam nadzieję ze ta strona rzeczywiście stanie się bardziej funkcjonalna, wtedy o wiele lepiej się będzie z niej korzystało


no pekao ma wprowadzać te zmiany na kontach juz w kwietniu, zatem niedługo się dowiemy jak w praktyce będzie to wyglądać :)
 
U

umoruma

Guest
dokładnie, kto gdzie konto zakłada to juz jego "biznes", chociaż sam uważam, że SKOKi nie są najgorsze to jednak chyba lepiej miec konto w "normalnym" banku tak, żeby chociaż dostęp przez www był na przyzwoitym poziomie :p
 

han solo

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
dokładnie, kto gdzie konto zakłada to juz jego "biznes", chociaż sam uważam, że SKOKi nie są najgorsze to jednak chyba lepiej miec konto w "normalnym" banku tak, żeby chociaż dostęp przez www był na przyzwoitym poziomie :p

Ja też nie wyobrażam sobie konta bez porządnej obsługi online, nie te czasy.
 
M

magiczna

Guest
Fakt teraz przeważająca większość osób wszystkie zlecenia wykonuje przez internet, dlatego porządna strona jest bardzo ważna. Tym bardziej dobrze ze banki starają się ulepszać swoje strony
 

partnerski

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
w dzisiejszych czasach kazdy szanujact sie bank ma i powinien miec swoje internetowe odzwierciedlenie, szczegolnie ze coraz wiecej ludzi przekonuje sie o zaletach kont internetowych i coraz wiecej ludzi zaczyna kozystac z ekont.
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Internetowe konto wypiera dotychczasową erę zwykłych banków! Pekao wprowadzilo bardzo dużo ciekawych zmian, myślę że to dobry krok ku lepszej obsłudze przez internet.
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
nowa stronka pekao jest calkiem przyjazna:) Szkoda tylko że nie dają bonusów jakichś na konto!
 

interprop

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam interesującą ofertę.. Najlepsze konta bankowe znajdziesz na http://www.zfinanse.pl/konta_bankowe.html
 

mirek1967

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Teraz Millenium szczyci się lokatą 6,5 procent, ale trzeba belkę doliczyć bo kapitalizacja miesięczna :) Szczegóły na stronie banku, konto za darmo itp. Tylko nie wiadomo ile takie oprocentowanie będzie :)
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ważna moim zdaniem kwestia to też ilość placówek i oddziałów, zawsze można szybko podejść i wyjaśnić od ręki jakieś wątpliwości.
 

partnerski

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ważna moim zdaniem kwestia to też ilość placówek i oddziałów, zawsze można szybko podejść i wyjaśnić od ręki jakieś wątpliwości.

Zwykle gdy ktorys bank nie posiada placowek to wszystkie rzeczy mozna zalatwic poprzez infolinie i nie trzeba tracic czasu na latanie po placowkach.
 

zonq

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najgorsze są prowizje jakie banki ściągają. Np masz konto w Millennium, ale w twojej miejscowości nie ma ich bankomatu i od razu prowizja 2-5 zł ;/
 

genialnyziom

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Najlepszy bank według mnie to mbank prowadzenie konta 0 zł bankomaty euronet i cashnet za darmo ....


wwww.niebieskiportal.esite.pl jesli zarejestrujecie się z banera na tej stronie macie też bodajże przez 2 lub 3 msc brak kosztów związanych z posiadaniem karty (ubezpieczenie od kradziezy poniez 150 euro Niby 1,70 msc ale zawsze cos )
 

brainiak

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
53
Punkty reakcji
1
/ co do tej nowej stronki Pekao .. na początku trochę się nie mogłem przyzwyczaić, ale ostatecznie uważam że jest dużo lepsza niż poprzednia ze względu na dużą możliwość personalizacji
 

boleklolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
To fakt do dobrego się szybko latwo przyzwyczaić można a potem się nie chce ruszać tyło bo wszystko można załatwić nie wychodząc z domu:))) stona pekao to bardzo dobre rozwiązanie!
 
Do góry