Konsole!

Maro9713

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja mam x360 zadowolony jetem pad zdecydowanie wygodniejszy niz w ps(grałem na kazdym)nawet mam przerobiony od ps2 do kompa grry to:
GTA 4-PRZESZEDŁEM
MAFIA 2-PRZESZEDLEM
ASSASINS CREED-GRAM
ASSASINS CREED 2-PRZESZEDLEM
POP 2010-PRZY OSTATNIEJ MISJI JESTEM
JUST CAUSE 2-GRAM
LEFT 4 DEAD 2-PRZESZEDŁEM
COD 5-PRZESZEDŁEM
-FIFA 2011-NIE PYTAJCIE CZY PRZESZEDŁEM
PES 2010-ZGUBIŁEM ALE CENIE BARDZO FIZYKE GRY
TEKKEN 6-NIE PRZYPADŁ MI DO GUSTU
SOUL CALIBOUR 4-ZDECYDOWANIE LEPSZE WG. MNIE OD TEKKENA
NFS SHIFT-PRZESZEDŁEM
COLIN DIRT 2-NIE GRAM JUZ
SPLIT SECOND-GRAŁEM
BLUR-CZASAMI GRAM
RED DEA REDEMPTION-za***ista


No to tyle
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
można kupić sobie do domu miast nowej lampy lampę naftową i też będzie świecić pytanie tylko o jakość tak samo się ma z PS2 i PS3.

Czas PS2 był i już nie wróci teraz jest PS3 i choć x wypuścił kinecta który jest udany chociaż w ciemnym pomieszczeniu czarnuchów nie łapie to i tak rozwiązania w x sie to już ślepa uliczka. oczywiście że z gustami się nie polemizuje oraz z sytuacją materialną nie mniej z doświadczenia mogę powiedzieć lepiej dłużej pozbierać niż kupować już coś co naprawdę jest przestarzałe. to tak jakby kupić obecnie pentium 500 teoretycznie da się na tym coś robić ale po co.

co do gier na PS3 to się kupuje maks dwie przechodzi a później wymienia za małe pieniądze czy to w necie czy są w większych miastach takie punkty. i nie można powiedzieć że jakość na x i na ps3 jest taka sama bo nie jest. nie jestem fanem ps3 ale stwierdzam że obecnie to najlepsza konsola dostępna na rynku i póki co w nadchodzącym roku nic się nie zmieni.

btw CoD Black Ops to porażka więc już lepiej zainwestować w Medal of Honor 2010 albo CoD ale MW2 albo KillZone'a 2 albo 3
 

anabilis90

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
A co sądzicie o konsoli PS3 www.promoceny.pl/detail/mix-electronics-ps3-konsola-ps3-57579/ warto wydać na nią tyle pieniędzy? Chcę ją kupić mężowi na prezent urodzinowy, ale totalnie się nie znam na tym sprzęcie. Mąż lubi grać w rozmaite gry.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Poszukuję ciekawych gier podobnych stylistyką do Silent Hillów na PS2, równie dobrych horrorów, zaproponuje mi ktoś jakieś tytuły? :)
 

Sarenkasarna

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja od dwóch tygodni jestem posiadaczem konsoli PS3 120GB Slim. Kupiłem ją nową na allegro za 890 złoty i jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji. Obecnie posiadam trzy gry, ale nie swoje. Gram teraz w Sacred 2, a na półce leżą NBA 2k08 oraz NFS: Carbon. Sam przymierzam się do zakupu gry F1 2010, Fify 10 no i może GTA IV.
 

Revlix

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Moją pierwszą konsole jaką miałem to Xbox. Nie Xbox 360 tylko po po prostu Xbox! Gra na niej była świetna i jako jedyny na osiedlu ją miałem. Umawialiśmy się na wspólne granie z kumplami, zakładaliśmy się o, to kto zbierze największą ilość pkt itd. Teraz oczywiście wyszła wersja 360 i inne konsole np: PSP, Nintendo, PS3... Początek mojej przygody z konsolami :)
 

majuszko2

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
W co teraz gracie? Są jakieś ciekawe gierki na konsole? Interesują mnie jakieś strategie, proszę o pomoc :p
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Jeżeli strategia to R.U.S.E lub Tropici bo strategii na konsole jak na lekarstwo
 

baczek87

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam Wszystkich jestem świerzak na tym forum, nawiązując to tematu mam mały problem może nie problem co boli mnie moja niewiedza, a mianowicie jestem świerzo upieczonym posiadaczem xbox 360 dziś rano włączyłem konsole, 23.02.2012r. Po włączeniu pojawił się komunikat że należy zaaktualizować konsole że jest to aktualizacja systemowa, moje pytanie brzmi po co są te aktualizacje, co one wnoszą do systemu, jak to można sprawdzić powiem tylko że dość ciężka ta aktualizacja, kilka ładnych mb miała na pewno, przeczytałem że niektóre aktualizacje psują konsole? jeśli ktoś wieco wnoszą aktualizacje systemowe i po co one są pobierane to bardzo proszę o odpowiedź.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
M$ wprowadził bo TX złamał dash 417 na slimie oraz odczyfrowali CB_B na facie
blokuje Glitch HACK !
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Również gram na x360. Na konsoli gra się o niebo lepiej-przede wszystkim odległość od ekranu-przy komputerze od razu bolą mnie oczy, z konsolą tego problemu nie ma. Lepsza rozdzielczość, większa frajda z gry we dwójkę. No i lubię machać padem:D
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Również gram na x360. Na konsoli gra się o niebo lepiej-przede wszystkim odległość od ekranu-przy komputerze od razu bolą mnie oczy, z konsolą tego problemu nie ma. Lepsza rozdzielczość, większa frajda z gry we dwójkę. No i lubię machać padem:D

Z tą lepszą rozdzielczością to się zgodzę, ale mi osobiście jakoś łatwiej gra się na komputerze :p
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Również gram na x360. Na konsoli gra się o niebo lepiej-przede wszystkim odległość od ekranu-przy komputerze od razu bolą mnie oczy, z konsolą tego problemu nie ma. Lepsza rozdzielczość, większa frajda z gry we dwójkę. No i lubię machać padem:D
Lepsza rozdzielczość? Jeśli mniejsza równa się dla Ciebie lepsza to ok. Coś Ci się pokręciło chyba
Zarówno piec jak i konsola mją swoje wady i zalety ale wysoka rozdzielczość to akurat domena pc.
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
No fakt, nie chodziło mi o rozdzielczość, tylko ogólnie o lepszą widoczność i bardziej gabaryty tego, na czym się gra;) Nie lubię siedzieć z nosem w komputerze przez kilka godzin. A przy telewizorze siądę sobie metr czy dwa dalej i widzę wszystko świetnie, a oczy i głowa nie bolą;)
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Ja tez wole duży ekran. Jestem ciekaw jak spisywałby sie jakiś dobhrej jakości projektor z hd
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Również gram na x360. Na konsoli gra się o niebo lepiej-przede wszystkim odległość od ekranu-przy komputerze od razu bolą mnie oczy, z konsolą tego problemu nie ma. Lepsza rozdzielczość, większa frajda z gry we dwójkę. No i lubię machać padem:D
jesteś zarejestrowana na xlive? :D
 
Do góry