Konsole!

Axels

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
W tym akurat PS3 ****
Nie ma wibracji...
Ma pady zrobione dla małych azjatyckich rączek,a pady od X'a dopasują się do każdej ręki.
Co do piratów to lepiej kupic X360,bo ps3 jest ******* trudno przerobic.
Plastikowy? za to ps3 wygląda jak chlebak.
Jest masa faceplatów do X'a na allegro i możesz sobie zrobic tak **** X360 że bańka odpada.



It's so f*****g thrue !!! kocham cie koles wszystko o konsolach powie wam ten uzytkownik zgadzam sie z nim w 100 %.

Koleś ogarnij język. Procenty. FL8
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Mój brat teraz rozpoczyna studia i w mieszkaniu, które wynajął czekał na niego wielki telewizor LG, więc chciał kupić konsolę :sexy: . Postanowiłem wejść w ten interes i na hiperokazja.pl znalazłem PS2 za niecałe 4 stówki. Sporym plusem są u nich ceny gier, bo często przeceniają o kilkadziesiąt procent, a też jestem za kupowaniem oryginałów. A teraz to się dzieje - idę właśnie do niego na nocny seans ;)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
It's so f*****g thrue !!! kocham cie koles wszystko o konsolach powie wam ten uzytkownik zgadzam sie z nim w 100 %.
Cieszę się z tego że się ze mną zgadzasz,ale lepiej byłoby dla ciebie okazywać to trochę mniej emocjonalnie.
Tak na marginesie FL8 fucking jest przekleństwem angielskim,a to jest polskie forum.Nie rozrzucaj warnami na lewo i prawo.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Oprócz tego fucking było jeszcze parę przeklewństw polskich i to za nie dostał ostrzeżenie, fucking wycenzurowałem z rozpędu.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Ale te inne to były moje,z postu na pierwszej stronie(nie wyszedł mu cytat).Były one już ocenzurowane.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
http://www.allegro.pl/item757785953_playstation_3_ps3_slim_120gb_sklep_ed_w_wa.html

Spójrzcie proszę na ok. dwunastą linijkę od końca: "Napęd BD/DVD/CD (tylko do odczytu) Maksymalna prędkość odczytu: BD × 2 (BD-ROM); DVD × 8 (DVD-ROM); CD × 24 (CD-ROM)".
Co mam rozumieć przez to DVD, CD? Przecież przy instalacji np. gry płyta jest właśnie odczytywana. Czy to znaczy, że konsola oprócz blue ray przyjmuje także dvd?
 

Slimeq23

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Włocławek
Mam Ps3 (wcześniej miałem Ps2)
Wolę grać na konsoli, duży Tv i kontroler w ręku :) więcej mi nie trzeba.
Nie jestem wybredny co do gier :) często się wymieniam, kupuję. Większość niestety moich znajomych gra dla pucharów.
Czekam z niecierpliwością na God of War 3 oraz Heavy Rain: The Origami Killer.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Grasz w wiele gier na PS3 przez neta? Dużo osób siedzi w sieci PS3? Tak, gdyby ktoś np. chciał pograć sobie w GTA IV MP.
 
D

Dark AlexX

Guest
nie wiem jak jest na Wii, ale na xboxie 360 i PS3 masa ludzi gra online i nie ma problemow zeby znalezc chetnych (no chyba ze to sa jakies stare crapy)
 
D

Dark AlexX

Guest
TOP 25 gier na Wii
http://gamersite.pl/index.php/2009/11/28/top-25-gier-na-wii-wedlug-ign/

TOP 25 gier na Xboxa 360 według IGN
http://gamersite.pl/index.php/2009/11/24/top-25-gier-na-xboxa-360-wedlug-ign/
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Na dnie w szafie leży PSone (klasyk) i PSP :)
Swego czasu grałem dużo w klasyki typy FF7 (8) czy Tekken 1,2,3,4
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A ja sobie GBA SP kupiłem z grami LOTR i ISS, oraz grę Duel Master (ciekawe co przyjdzie pierwsze, za grę zapłaciłem dwa dni później)po sesji zamierzam odnaleźć kolesia co mu mojego gba starego z grami sprzedałem, same gry bym odkupił, szczególnie Golden Suna :)
 

piłkarzyk ręczny

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
mam playstation3 slim zakupiłem w dniu premiery mam Batman:Arkham Asylum , Assassin's Creed 2,Avatar ,Call of Duty:Modern Warfern 2,Gta4 Star Wars:The Force Unleashed-Ultimate Sith Edition zdecydowaniewole grać na PS3 niż na kompie bo jest zdecydowanie leprza grafa większy widok bo w końcu gra się na telewizorze i fajniejsze gry są na PS3
 

tommy125

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Gdynia
zdecydowaniewole grać na PS3 niż na kompie bo jest zdecydowanie leprza grafa większy widok bo w końcu gra się na telewizorze i fajniejsze gry są na PS3

Sorry bardzo, ale od kiedy ps3 ma lepszą grafikę niż komp ? Mi się wydawało, że blaszak jest zawsze na pierwszym miejscu, a potem jest ps3, xbox Co do tv to się zgodzę, bo sam gram na xboxie, i gra się świetnie, i ogólnie konsola jest wygodniejsza, ale z tego co mi wiadomo to kompa też można podłączyć do dużego tv :sexy:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
PC nie należy mieszać do konkursu na grafikę, jako, że pcty ciągle się rozwijają, kiedy konsole mają swoje ścisłe granice, może jeszcze nie osiągnięte, ale gdzieś jest i granica dla PS3, którą pokona kiedyś inna konsola, ale to będzie o niej inna dyskusja. PC natomiast zmieniasz części co raz i idzie do przodu.
 

jose

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
1
Ja mam PSP od jakiegoś miesiąca.. Na razie mam trzy gry: Fifa street 2, Tekken "Dark Resurrection" i Fight night round 3. Każda z tych gier jest ekstra.. Próbowałem jeszcze Assassin`s Creed: Bloodlines, ale po prostu do niczego.

Super gra mi się na PSP.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
A ja sobie GBA SP kupiłem z grami LOTR i ISS, oraz grę Duel Master (ciekawe co przyjdzie pierwsze, za grę zapłaciłem dwa dni później)po sesji zamierzam odnaleźć kolesia co mu mojego gba starego z grami sprzedałem, same gry bym odkupił, szczególnie Golden Suna :)
Pamiętam jak emulowałem Duel Master na GBA pod windą. Wczoraj natomiast wrzuciłem sobie wersję na DSa i gra się naprawdę fajnie. Gdzie kupowałeś wersję na GBA?

Edit: Pomyłka, nie grałem w Dule Master, a w Duel Monsters, tak czy siak gra świetna.
 

lajcik30

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mam PSP, PS2 konające, PC oraz XBOX'a 360. XBOX jest rewelacyjny do grania, inne konsole i PC odeszły w zapomnienie odkąd mam X'klocka. Polecam każdemu, zwłaszcza granie online. Znalazłem też dość tani sklep z grami: MENAGO , i oczywiście allegro :D. Używki na rynku można też tanio dostać a nawet wymienić stare gry.

360'tka rządzi ;)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
30 marca wychodzą dotychczasowe ekskluzywne dodatki do GTA4 na Xboxa na inne platformy- PS3 i PC.
Opóźnione, ale jednak w moich oczach X360 stracił conieco na korzyść konkurencji ;)
 
Do góry