Koniec Świata

makowiec

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
kapela genialna pod wzgledem tekstowym i muzycznym, głos Dzekiego po prostu wspaniale komponuje sie z muzyką:)
uwelbiam ich koncerty tego zespołu.
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Pamiętam, że kiedyś byłem bardzo pod wrażeniem ich tekstów. Jak zacząłem ich słuchać, tata mój kupił mi jakąś kurtkę dość drogą moro, chyba na imieniny, ,albo jakąś inną uroczystość. A ja, cały happy w szkole chyciłem kolektor i napisał żem :D
I niech rzucają w nas pestkami
To nie przejmuj sie
Bo ja i tak
W plecaku granat mam
Nie pamiętam juz tego tekstu dokładnie, ale zaraz zerkne do szafy na kurtkę to sobie przypomnę :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Tak sie sklada, ze wlasnie slucham tego zespolu i znalazlem na forum temat o Koncu Swiata. Jest zaje... kapela, tak samo jak Akurat, lecz KS bardziej mi odpowiada.
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
Dobre teksty i przystepna muzyka:)Ogólnie jestem na tak:) "1980" i "Blues o robotniczej krwi" dobre kawałki:D
 

rockgirl9045

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Bardzo lubię ich muzyke. Miesiąc temu byłam na ich koncercie i było zjbscie. Heheh a pogo najlepsze:) Całe glany miałam brudne, nie mówiąc o siniakach. Grali nam 3 razy bis. Świetna zabawa, a nowa płyta naprawde dobra. Aaaaa chciałabym jeszcze raz iść na ich koncert.
 

Irjia

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
gdzies w kosmosie
też ich uwielbiam:)
Tysiące domów i złamanych serc czarne chmury!!!
chciałabymjechac na ich koncert kurcze chciałabym:)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
a moim zdaniem to jeden z gorszych zespolow :x.. nawet mialam na kocert isc ale po przesluchaniu plyty stwierdzilam ze bez rewelacji.. muzyka nie podeszla wcale, teksty jak dla mnie srednie ;)
 
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
syjon
znam i bardzo lubie :)) a piosenki : -granat w plecaku,atomowe czarne chmury,godzina zla,dziewczyna z prowincji... chyba moje uluione ^^ wszystkie zreszta wszystkie za:cenzura:iste maja :D
 

psyh0

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ślONsk.
a mi się podoba ich ostatnia płyta bardzo :) ponad rok temu byłam na koncercie, wspominam miło, nos w pogo rozwalony :D
 

pogodna0

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
KŚ był jednym z moich ulubionych zespołów. Teraz trochę mi się przejadł. Jednak zawsze wracam do "atomowych", "granatu", "symfonii".
Ich koncerty wypadają świetnie. Tak się składa, że udało mi się być ostatnio. Zagrali dwa nowe kawałki: "na moście w Sarajewie" i "głuche ".
ktoś miał okazję usłyszeć je?
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
To w ogóle inny wymiar muzyki. Łagodny, ale traktuje o robotnikach. Tego nie było. Zespół świetny, ale trochę mi się już znudził xD
 

Isel

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
Oświęcim
Bardzo przyjemna muzyka, szczególnie płyta 'Kino Mockba'. Na żywo jeszcze lepsi ;D
 
Do góry